Polabské kostky 2020

Založil Ryxe, 29.06.2019, 21:41:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

šipka

Již  také mohu potvrdit jednak účast, a zároveň i aktuální velikost. Zatím neprzentováno,  205cm x 78cm, na baseplate 5x 48x48 + 16x32 a 2x 48x48  :D elektrika ano. 

Ryxe

Ahoj všem, kvůli včasnému zajištění ubytovacích prostor bych Vás poprosil o info, kdo bude chtít ubytování.  Dále bych Vás požádal o přibližné náklady na cestu (naftovné, benzínové) abychom si mohli udělat předběžný přehled o nutných výdajích na výstavu.
Díky moc ;)

fanda

#62
Co nejdříve dodám požadované info přesně, zatím to vidím na mne a syna (synovi se sice moc nechce /dark age/, ale má smůlu, manželka je v tomto stadiu výcviku nepoužitelná a nejstarší vnuk je sice funkční, ale má ještě školu a nejmladší vnuk je sice volný, ale zase není funkční a ten prostřední má školu a navíc není dost funkční ;-) ).

Jen prosím dej na začátek vlákna termín konání a adresu. Díky :-)


Petronel

Ahoj,
tak já se také asi přidám.
Vezmu:

Veselé akvárium
šířka 90 cm, hloubka 38,5 cm, výška 50 cm

Stolní hra Labyrinth: Heroic
rozměr (š x h) 40 x 40

bysta Terminátora (pokud s ní nebude Robbed)
rozměr 40 x 17.8 x 43.8cm

A nejspíš i:
Sousedé II.
délka cca 1,6m, hloubka cca 50cm
elektřina nutná
(pohledové pouze zepředu a zprava)

Matthes_CS

Táta by vzal bludiště na hraní pro děti. Tam jen nějaký stolek, kam se to může položit.
Já kolejiště, zatím má 3x1m, uvidím, jestli do té doby se nezvětší. Určitě potřeba elektřina.

Ubytování bych měl zájem 3x (táta, já a pomocník ke kolejišti).

HD

Ahoj,


Vzal bych současnou ukázku Technicu, případně i nějaký system. Plocha zhruba 1x10m.


Ideálně i s elektrikou.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Ryxe

Citace od: HD kdy 31.10.2019, 19:29:07
Ahoj,


Vzal bych současnou ukázku Technicu, případně i nějaký system. Plocha zhruba 1x10m.


Ideálně i s elektrikou.

Super!
Ještě tě poprosím o info k ubytování a cestovné (klidně do SZ). Díky

Tomik

Vezmu s sebou alternativní modely z Lega Technic a Creator. Creatory budou spíš malé modely včetně 20 modelů ze setu 31056. Z Technicu bych naopak vzal hlavně větší modely včetně žraloka s "protivnou" krabičkou, lakatoše a vrtulníku. Celkově s tím zaberu cca 4 x 0,7 m. Díky tomu, že jde o jednotlivé modely, tak toho můžu přivést trochu více nebo méně a vlezu se i na užší nebo hlubší stoly.

Pokud bude možná instalace i v sobotu ráno, tak bych přijel až v sobotu a ubytování potřeboval jen ze soboty na neděli.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

puresis

Pokud je misto tak bych dojel....

networ

Byl by zájem o Architecture?
Učím se stavět ...

Ryxe

Citace od: networ kdy 04.11.2019, 10:00:26
Byl by zájem o Architecture?

Ahoj,
díky za nabídku, architekturu už máme pořešenou (já i kolega jí sbíráme).  ;)

Izabella08

Ahoj Ryxi,

hlásíme se já + Werny...dovezeme cokoliv našeho..TBBT, tanec, budou i novinky z února 2020.

Těšíme se :D

Ryxe

#72
Díky všem, co se přihlásili (seznam vystavovatelů na první straně). Zatím zpracováváme údaje, co jste mi poslali a myslíme, že to bude s místem tak akorát. Tímto tedy uzavírám přihlášky. Díky ;)

Ryxe

Tak máme nástřel letáčku :D.
Jinak prosím ty, co mi ještě nenahlásili ubytování a benzínovné, nechť tak prosím učiní co nejdřív. Díky moc ;)

Tomik

Citace od: Ryxe kdy 14.11.2019, 20:55:24
Tak máme nástřel letáčku :D.
Vypadá to moc dobře. Opravil bych tam pouze u té plochy výstavy, že se jedná o metry čtvereční, tj. m2.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Pěkně to vypadá! Elegantně jednoduché.

Jak píše Tomík: ty metry jsou jediný překlep. Kromě že mají být čtvereční, tak před "m" má být mezera.

Těším se na to vaše polabí! :D
Pán na Žlutém hradě

Sihaja

#76
Ja taky!

Idealne s vesmirnou lodi jako spolecnym projektem. Nejak jsem myslela, ze jsme to uz doresili, tak dej vedet, jestli jo nebo jak....

Ryxe

Ahoj, konečně jsem se dostal po nějaké době na kostky.
Tento týden jsme připravovali takovou promo akci na polabských adventních trzích na výstavišti v Lysé nad Labem, které se konají tento a následující adventní víkendy. 
Máme k dispozici 5 vitrín, které jsme zaplnili tím, co jsme my a spoluorganizátor Honza Vaněk měli doma. Přidal se k nám i Stimpi, který má jednu vitrinu se svými modely a donesl i nějaké propagační plakáty kostek. Jelikož jsme měli v plánu se této akce účastnit už dávno, ale konečné slovo přišlo teprve nedávno, neměl už jsem moc času zkusit se poptat i jiných kostkařů. Instalace nakonec probíhala ve středu ráno.

Abychom i trochu více představili projekt Polabské kostky návštěvníkům trhů, udělali jsme v sobotu i menší herní akci pro děti. Připravili jsme pár drobných her a v sobotu ráno vyrazili na výstaviště (Já, Naše Kačka, Honza a Katka Vaňkovi).  Na místě jsme zjistili, že nám zmizely stoly a židle (rozebrali si je stánkaři, kteří je mít neměli ;D). Nakonec nám nějaké stoly a židle organizátoři sehnali, ale prostoru jsme měli trochu méně, než bylo v plánu. Z mého pohledu akce účel splnila, děti se bavily (některé s námi vydržely opravdu dlouho) a zájem o červnovou výstavu mezi návštěvníky byl, tak snad se to v tom červnu povede :-)

Ryxe

Další foto:

A ještě bych rád poprosil všechny, kteří mi ještě nenapsali benzínovné a ubytko, aby tak učinili co nejdříve. Potřebovali bychom to zpracovat do nového roku. Díky moc ;)

milanv

Skvělé, už se těším! Jen je to škoda, že tahle promo akce byla tak narychlo, mohli jsme přijet s betlémem.
Hlavně aby teda přišli lidi na výstavu!
Pán na Žlutém hradě

aerochief

Zdravím fšechny,

jsem místní, rád se po letech opět něčeho zúčastním minimálně jako pomocná ruka a dohled. Jinak nabízím mix stavebnic napříč tématy podle potřeby na vyplnění volného prostoru. Monorail space mi nejezdí, shořel motor, jinak vypadá úžasně.


Ongon

Taky se rád zúčastním

Ryxe

Dnes jsem upravil seznam účastníků na první stránce tématu i s Vámi nahlášenými doprovody kvůli ubytování. Prosím všechny o kontrolu, jestli jsem se někde nesekl. Díky :-)

fanda

Potvrzuju seznam účastníků.

poMOCník

Hlásím se také. Jestli tu bude premiéra Společného projektu MM, nenechám si to rozhodně ujít! Ubytování si případně zařídím, kdyby už nebylo místo.

Ryxe

Citace od: poMOCník kdy 31.01.2020, 15:12:18
Hlásím se také. Jestli tu bude premiéra Společného projektu MM, nenechám si to rozhodně ujít! Ubytování si případně zařídím, kdyby už nebylo místo.

Děkuji za nabídku,  bohužel už máme plný stav vystavovatelů. Pokud by jsi se chtěl třeba přijít podívat, ozvi se mi do SZ. Díky😉

poMOCník

Citace od: Ryxe kdy 01.02.2020, 15:55:34
Citace od: poMOCník kdy 31.01.2020, 15:12:18
Hlásím se také. Jestli tu bude premiéra Společného projektu MM, nenechám si to rozhodně ujít! Ubytování si případně zařídím, kdyby už nebylo místo.

Děkuji za nabídku,  bohužel už máme plný stav vystavovatelů. Pokud by jsi se chtěl třeba přijít podívat, ozvi se mi do SZ. Díky😉

Co znamená plný stav? Jako moc lidí nebo už není vystavovací plocha? Já počítám s tím, že budu součástí toho společného projektu. V odkazu nahoře Igorus píše, že se bude výsledek prezentovat zde, tak jsem to bral jako domluvené. Nic dalšího bych nevozil a předpokládal jsem, že stačí, když to nahlásí jeden z nás.

Chikos

Trošku mi tohle vlákno uteklo  ;D a akce vypadá nabitě, tak že se velmi rád přijdu podívat   :D

Ryxe

Citace od: poMOCník kdy 01.02.2020, 16:58:39
Citace od: Ryxe kdy 01.02.2020, 15:55:34
Citace od: poMOCník kdy 31.01.2020, 15:12:18
Hlásím se také. Jestli tu bude premiéra Společného projektu MM, nenechám si to rozhodně ujít! Ubytování si případně zařídím, kdyby už nebylo místo.

Děkuji za nabídku,  bohužel už máme plný stav vystavovatelů. Pokud by jsi se chtěl třeba přijít podívat, ozvi se mi do SZ. Díky😉

Co znamená plný stav? Jako moc lidí nebo už není vystavovací plocha? Já počítám s tím, že budu součástí toho společného projektu. V odkazu nahoře Igorus píše, že se bude výsledek prezentovat zde, tak jsem to bral jako domluvené. Nic dalšího bych nevozil a předpokládal jsem, že stačí, když to nahlásí jeden z nás.

Plný stav znamená, že v tuto chvíli již máme plné ubytování i výstavní plochy.  Společné projekty budou vystaveny. Spoluautoři projektu, kteří nejsou v seznamu přihlášených na výstavu samozřejmě dorazit mohou jak na výstavu, tak na společenskou akci, jen ubytování už nemůžu zařídit. Jak jsem již psal výše, kontaktuj mě prosím přes SZ a domluvíme se ;).

Citace od: Chikos kdy 01.02.2020, 17:49:03
Trošku mi tohle vlákno uteklo  ;D a akce vypadá nabitě, tak že se velmi rád přijdu podívat   :D
Určitě doraž ;). Snad se podaří i další ročník a budeš u nás i vystavovat.

mirek

Ačkoliv jsem se zmínil, že se rád zúčastním, jen termín rozhodne, nejsem v seznamu vystavovatelů.
Panel kolejiště je rozměr 3x1,5 m.

https://www.facebook.com/197041683666570/videos/182415426454894/