Koskoland 2017

Založil peki, 27.10.2016, 21:03:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Dnes potvrzen zájem pokračovat v r.2017. V unoru se přesuneme na výstaviště. V Koskolanbu uděláme historii/výoj Lega. Po ukončení akcena výstavišti se přesuneme do koskolandu. Asi v druhé polovině června. Budeme tam do unora 2018.

Učast na akcích (jedné, obou) dobrovolná  ;)

Neřád :-)

#1
Ahoj na historii můžu zapůjčit ucelenou sestavu lego Technik 1979 - 2016 včetně krabic a návodu a limitky crawlera. Pripadne vývoj duplo figurek,následně koskoland duplo vlaky 1*4m

Stimpi

Mohu nabidnout komplet evoluci technic motocyklů, super auta od 8865 dále, nebo serii F1. Třeba i pro ukázku B modelů atd. 

DarkDrago

Za sebe můžu nabídnout bionicle sérii (u řady setů mám nejen A modely, ale sesbíral jsem i B; sbírka je víc orientovaná na "kostky" než na kompletnost krabic a návodu, ale i těch mám několik poskytnout).
Asi bych nepočítal s tím, že by mi bylo poskytnuto tolik místa, abych vystavil celou tuhle šílenost, takže bych to viděl jen na vybrané kusy.
Dračí páni s mocí ohně...

linhi

Za sebe bych mohl nabidnout sbirku castle,vetsina crusaders setu,take krabice..

MeNadruhou

Mohu nabídnout doplnění techniků, které nerád nemá. ;)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

roko86

Mohu nabídnout sbírku architektury,asi 12 setu

Igorus

Výstava bude jen o vývoji řad a nebo se budou vystavovat i MOCy?

peki

Citace od: Igorus kdy 07.11.2016, 13:56:30
Výstava bude jen o vývoji řad a nebo se budou vystavovat i MOCy?

O MOC je pochopitelně také zájem. Uvidíme kolik toho spolkne výstaviště.

Ravenhorn

Já bych mohl zase nabídnout nějaké "Pirates of the Caribbean".

Určitě kdyby nebyl zájem o více setů tak aspoň to nejlepší a tím je jedna z nejhezčích lodí od Lega "Queen Anne's Revenge".
Castle, Pirates a Star Wars.

LEGOFUN

Taktéž mohu nabídnout něco z Techniku, kdyby pánům Neřádovi a MeNadruhou něco chybělo. U velkých věcí mám obvykle i B verze popř. je mohu postavit z mých A verzí. U většiny mám i návody. Dále mohu nabídnout mnoho z řady 10xxx
Honza

Hardegon

Na Kostkománii budu mít až moc svých zakázkových staveb. Nabízim tedy na Kostkoland:
Houbový domek 40x40 cm, pohledové všechny strany
stempunk továrnu + k ní bych chtěl přidat vzducholoď z aktuální výstavy v Práglu 75x25cm. Oboje pohledové ze 4 stran.

znouzectnost

Můžu nabídnout něco málo (nebo úplně všechno) z továrních space setů.
A část nové základny.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Nabízím nové  MOCy na téma SUPERHEROES...velikost cca 90x70

werny

#15
Nový MOC MINECRAFT 4  END  70x 60 + 2 sošky, krychle  40x40  TNT + REDSTONE

matka

Sem můžu zapůjčit sedm vánočních setů + MOC Vánoční kostelík http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50475.msg241714#msg241714
Paní na Žlutém hradě

davroman

Můžeme se synem nabídnout kompletní sérii Speed Champions.
Dále pak jednotlivé modely Mini Cooper, VW Beetle, VW T1 Camper Van, Ferrari F40, Caterham Seven 620R, Wall-E, Soptwith Camel.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks