Instalace (odvoz stávajících MOC)

Založil peki, 15.09.2016, 22:34:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ivansliz

We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Sihaja

Já bohužel nebudu  :'( souběh s návštěvou tchánovců tady v Bruselu.

Chairudo

Stav naší milované dálnice podle Googlu.... myslím, že pojedu přes Hradec Králové :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Marty713

Citace od: Chairudo kdy 18.09.2016, 20:25:42Stav naší milované dálnice podle Googlu.... myslím, že pojedu přes Hradec Králové :D

A já se chystám jet z Litvínova až na Pálavu...  >:( :'(

hawran

Citace od: Chairudo kdy 18.09.2016, 20:25:42
Stav naší milované dálnice podle Googlu.... myslím, že pojedu přes Hradec Králové :D

Minulou sobotu jsem jel Praha - Jihlava a zpět (tam cca v 9 ráno, zpět cca v 9 večer) a bylo to naprosto v pohodě.
Myslím že uzavírky byly na této trase tři.
Ale jak je to se zbytkem trasy netuším
Bricks Forever!

fanda

Mohu pomoci v sobotu cca po 20. hodine a celou nedeli. K dispozici pajecky, cin, vrtacky, prodluzovacka, naradi, sverak, lepidla, auto, atd.

Icewalker

#36
Citace od: Icewalker kdy 21.09.2016, 13:41:00
Můžu manuálně vypomoct v průběhu soboty dle potřeby, v neděli už nemohu. Přivezu již přihlášený modulární dům 16x32.

Tak nakonec z rodinných důvodů na instalaci nemůžu. Dodání modulárního domu zkusím zařídit.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Puclik

V sobotu i neděli. Budu pomáhat s filmovými scénkami a vesnicí , rád ale pomůžu i jinde. V sobotu bych se zůčastnil posezení.

MÍLA

Taky se tam nějak zjevím, podle toho jak mi to dopadne v práci tak možná kolem poledne.

Bruno

Dorazím v sobotu na demontáž městečka a montáž vesnice, časově ještě upřesním.

Hana129

#40
Prosím chci se zeptat jestli náhodou někdo, kdo má prostor v autě mohl přibrat naše věci z Prahy někde blížeji k Opavě.

Jsou tam pohádky (4 krabice), nádraží ( 3 krabice ) a Maxifigy asi jedna krabice. Zabere to docela dost místa.

Děkuji

davroman

#41
Budeme se synem v sobotu, čas příjezdu koordinuji napřímo s Milanem a zahájením rozebírání jeho kolejiště.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

janopr

Přijdu v sobotu odpoledne a pomůžu s vesnicí a s čím bude třeba.

hawran

Citace od: Davroman kdy 22.09.2016, 16:28:13
Budeme se synem v sobotu, čas příjezdu koordinuji napřímo s Milanem a zahájením rozebírání jeho kolejiště.

My tam budem s Pepíkem taky v sobotu, takže kluci si budou hrát a my velký budem mít klid na práci... nebo obráceně... :)
Bricks Forever!

Robkteryten

Citace od: hawran kdy 25.09.2016, 19:19:22
Citace od: Davroman kdy 22.09.2016, 16:28:13
Budeme se synem v sobotu, čas příjezdu koordinuji napřímo s Milanem a zahájením rozebírání jeho kolejiště.

My tam budem s Pepíkem taky v sobotu, takže kluci si budou hrát a my velký budem mít klid na práci... nebo obráceně... :)

Budu sebou mít též mladého, chtělo by to dětský koutek

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

hawran

Bricks Forever!

linhi

Přijedu bohužel až v neděli dopoledne..

jerzeeg

Citace od: Hana129 kdy 22.09.2016, 16:23:26
Prosím chci se zeptat jestli náhodou někdo, kdo má prostor v autě mohl přibrat naše věci z Prahy někde blížeji k Opavě.

Jsou tam pohádky (4 krabice), nádraží ( 3 krabice ) a Maxifigy asi jedna krabice. Zabere to docela dost místa.

Děkuji
Nejake misto mam, ale vse asi nepoberu. Jak velke jsou ty bedny ?

Hana129

Citace od: jerzeeg kdy 26.09.2016, 09:53:21
Citace od: Hana129 kdy 22.09.2016, 16:23:26
Prosím chci se zeptat jestli náhodou někdo, kdo má prostor v autě mohl přibrat naše věci z Prahy někde blížeji k Opavě.

Jsou tam pohádky (4 krabice), nádraží ( 3 krabice ) a Maxifigy asi jedna krabice. Zabere to docela dost místa.

Děkuji
Nejake misto mam, ale vse asi nepoberu. Jak velke jsou ty bedny ?

Supr uvidíš co Ti vejde, budu ráda i za část.

Pohádky cca 90*40*25 cm
Nádraží už ani nevím a figy jsou menší krabice.


Icewalker

#50
Citace od: Icewalker kdy 21.09.2016, 13:41:00
Můžu manuálně vypomoct v průběhu soboty dle potřeby, v neděli už nemohu. Přivezu již přihlášený modulární dům 16x32.
DOPRAVA MODULÁRU - PROSBA
Z rodinných důvodů nakonec na instalaci nemůžu. Má někdo možnost v průběhu týdne u bratra ve Vinoři (kraj Prahy směrem na Brandýs n.L.) vyzvednout a na instalaci dopravit modulární dům 16x32 do kolejiště? Je připravený v kompaktní krabici s poutkem. Pokud někdo můžete, dejte mi prosím info přes soukromou zprávu či e-mail.


Vyřešeno díky "fandovidolega" :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki

Modely potřebuji vyklidit v sobotu - chtěli jste akci kulový blesk. Vitriny (zástěny) se budou přestavovat.

Daniel

Krabice navezu v sobotu dopoledne, pak odjedu na závod a přijedu stavět asi v sobotu večer ;)

Apollo

Ahoj, mohl bych dorazit kolem osmý, je to v pohodě, nebo moc brzo? Kolem desátý už bude potřeba auto někde jinde (a já jsem po operaci kýly, takže sám to rozumně neodnosím i když to mám kousek).
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

peki

Citace od: Apollo kdy 27.09.2016, 08:32:36
Ahoj, mohl bych dorazit kolem osmý, je to v pohodě, nebo moc brzo? Kolem desátý už bude potřeba auto někde jinde (a já jsem po operaci kýly, takže sám to rozumně neodnosím i když to mám kousek).

Otevírají v 9:00

Apollo

Citace od: peki kdy 27.09.2016, 09:28:23
Citace od: Apollo kdy 27.09.2016, 08:32:36
Ahoj, mohl bych dorazit kolem osmý, je to v pohodě, nebo moc brzo? Kolem desátý už bude potřeba auto někde jinde (a já jsem po operaci kýly, takže sám to rozumně neodnosím i když to mám kousek).

Otevírají v 9:00

Dobře. Budeme tam na 9:00.
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

milanv

V sobotu na posezení budu nejen rozdávat odměny "Filmařům", ale ukážu i jednu nabídku pro všechny kostkaře. Kdo tam bude, může se zapojit do přímé debaty (a "osahat si to"), pro ostatní udělám nějakou fotku a pošlu na kostky, aby se mohli taky přidat. Ale až po víkendu.
Pán na Žlutém hradě

MÍLA

Vesnice se bude instalovat v sobotu nebo v neděli ?
zjevím se tam jen na otočku protože musím být v práci.

Atom

Plánuji přijdet v neděli dopoledne

Igorus

Citace od: MÍLA kdy 29.09.2016, 21:14:04
Vesnice se bude instalovat v sobotu nebo v neděli ?
zjevím se tam jen na otočku protože musím být v práci.

Vesnice se bude instalovat v sobotu po vyklizení prostoru po městu.