Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Druhý Ostravský sraz dopadl dobře, sice ve třech, ale byl to fajn. Probráno zase hodně lego témat :)

Kuba

Návrh Srazu Ostrava č. 3

Nějaký víkend konec února, začátek března. Co vy na to??

Témata:
LEGO, LEGO, LEGO, Pivo, LEGO, LEGO, LEGO, LEGO, domácí mazlíčci, LEGO, LEGO, LE.....
Může se probrat výstava ve FM, sice už je asi plno, ale pořád je co vylepšit, co v den vernisáže, atd,...

+ mám nějaký nápad na příšti rok ( jestli je reálny, co nejdříve ověřím)

tomaslambo


Kuba

Ok už jsme dva  ;D

Dám raději vědět i ostatním přes SZ :)

jerzeeg

To bude zase v te Mastali  (http://restaurace-mastal.eu/kontakty) ?
Uvidim, treba vyjde se na skok zastavit.

Kuba

Takže pátek 6.3.2015? berete? Tomaslambo mohl by jsi zablokovat zase stůl v maštalu pro cca 6 lidí?


danyboy

Šestého je stavěcí víkend v Brně.

Kuba

Tak 13.3 nebo případně i 27.2 to byh bral ještě raději. Je to na vás brzo, nebo jdeme do toho?? Za mě čím dřív, tím líp, je co probrat....

danyboy

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 22.02.2015, 19:10:15
Tak 13.3 nebo případně i 27.2 to byh bral ještě raději. Je to na vás brzo, nebo jdeme do toho?? Za mě čím dřív, tím líp, je co probrat....

Jsem pro 27. Ale s 13 nemám problém.

Mr. Cube

Mě by víc sedělo 13.

tomaslambo

V zásadě nemám problém s jakýmkoliv datem, takže až se dohodnete dejte vědět  ;D

Kuba

Ok takže 13.3. Tak bych už to nechal a nic jiného nevymýšlel, protože se nedomluvíme  ;)

tomaslambo

Tak máme rezervováno na 18:00. Stejný stůl jako obvykle a jméno rezervačky: Kostka

Kuba

Ok, díky.

Snad nás dojde více než posledně :)

tomaslambo

Taky v to  doufám  >:D

Mr. Cube


danyboy


Kuba

Asi nás bude 5. - či 6. Všichni co se budeme účastnit výstavy  Frýdku. Takže hlavní téma bude, abychom jsme se na 100% rozhodli, jaký typ vitrín budeme ve FM chtít. Jestli původní, neby ty co připravili na současnou výstavu, která Lego výstavě předchází.

Vemu sebou také návrh plakátu  ;)


honzicek22

Taky se na chvíli zastavím  ;) chvíle rozuměj tak 4ks.

Kuba

No snad posedíme alespoň zase do 22.00h. Jelikož autobusy mi jedou domů do mé horní dolní jen dva. Jeden kolem 20.00 a jeden právě cca 22.30h cca 10min chůze od Maštalu :) Pivo samozřejmě bude chutnat, takže domů ve 20.00 nechci :D


Mr. Cube

Ahoj, tak bohužel nedojdu. Nějak mi včera večer ruplo v zádech, asi skříplý nerv nebo co, nešel jsem dneska ani do práce. :/

tomaslambo

bohužel i toto patří k životu. Mně třeba celý den bolela hlava a tak už jsem se smířil s tím, že si budu muset něják pomoci práškem a tím bych musel oželet pivka a být na nealku, ale sotva jsem vyrazil z práce bolest ustala :D

jerzeeg

taky se na chvili zastavim, akorat teda nevim, jestli vas poznam :-D

Kuba

Takže sraz č.3 proběhl "myslím" úspěšně.

Bylo nás 5  ;D

Jukuruku-Kuba
Honzicek22
Danyboy
Tomaslambo
Jerzeeg

4 sraz Ostrava proběhne asi při příležitosti zahájení výstavy ve Frýdku-Místku u mě v Krmelíně, Bečka, grilováni, stany... Tedy pokud bude pěkné počásí. Za škaredého jsem schpen zajistit menší sál, kde se da přespat ve spacácích a sedli bychom někde u nás v nějaké hospůdce. Takže s tím už předběžně počtejte a není to jen pro Ostravské, ale i pro další účastníky stavěcího víkendu. :D

Kuba

#114
Sraz č. 4:     Ostravaci + hosté (afolové) z Prahy

Sraz proběhl při příležitosti instalačního víkendu výstavy http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=47854.0 v pátek 12.6.2015 v příměstské obci Ostravy.
Tématem srazu byla pochopitelně výstava.
Popíjeli jsme pivko a grilovali kuřecí :)



Zůstaly nějaké dílky z bedny určené na přehrabání v rámci výstavy. Moc jich není (asi tak 2kg) tak při příležitosti 5 hospody bychom to mohli ještě nějak rozdělit. Chcete udělat 5 hospodu ještě teď o prázdninách? nebo to necháme třeba na sobotu po rozebíracím dni na zámku (tedy na 26.9.2015)?

danyboy

Prázdniny, prázdniny. Musím s honzickem probrat Pick a Brick tour.  >:D

honzicek22

JJ, někdy o prázdninách - nejlépe červenec. Jinak jsem tam trošku dosypal... ať to přebírání není taková nuda :)

Kuba

Citace od: honzicek22 kdy 16.06.2015, 11:21:32
JJ, někdy o prázdninách - nejlépe červenec. Jinak jsem tam trošku dosypal... ať to přebírání není taková nuda :)

Taky možná najdu nějaké přebytky, které se mi nehodí a jiným by se třeba k něčemu bodly.  ;)
V červenci mám nějakou dovolenou, ale termín určitě najdem.

Chairudo

Taky bych rád sedl ale mám to trochu z cesty, přimlouvám se k posezení po/při bourání :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Pokud to bude v rozumný den (pátek, sobota) možná bych z Olomouce přijel. Ať taky poznám  (pro mě) nové tváře.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.