CBC #4 (Vlastní) Věžní dodávka

Založil Fox666111, 24.04.2009, 18:49:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Fox666111

PŘEDMLUVA:
Kraj Taris je klidný ale jednoho krásného dne pasáček našel záhadnou modrou rudu a ukázalo se že jde o Alkem vzácný magický kov který používají mágové. A tak se zde ve staré věži nastálo usídlila posádka z nedalekého městečka Kolimar. Jenže tím , že se oběvila vzácná ruda se v tomto kraji oběvili lapkové vedení Greysilverem ( šedovlasý lapka ). Včera však byla bouře a poškodila stříšku u věže a ve chvíli kdy půjdou vojáci s šindelářem opravovat chce se tlupa vrhnout po vozu. Podaří se jim to nebo ne? (hodlám z toho po CBC udělat komiks)

obr2: Kapitán Telion si povídá s vesničanem a prohlíží si magický svitek.

obr3:Lapkové srazily kapitána a čórli mu svitek.Hrdinný strážce utíká do věže a kapitán křičí aby pustily svitek.

obr4:Samo sebou že svitek přečetli ale ze svatyně u silnice se probudil Golem.

obr5:Golem má za úkol chránit cestu a věž před lapky a nepřáteli a tak konfrontuje a snaží se zachránit velitele.Vůz už ujel , vesničan zemřel ale lapkové stále buší do vrat.Napadení lapkové bojují ale moc si Golema nevšímají jelikož si myslí , že je to jen snob v brnění.

obr6:Lapkové zřejmě pochopily , že to nemá cenu ale bojují.

obr7:Už i Greysilver utíká z boje co mu nohy stačí a nechává vše ležet a hrdinný kapitán bodá do mrtvoly nalezeným oštěpem.


obr8:Hrdinové dne se dívají na boj z věže a snaží se aby se nikdo nahoru nedostal.

obr9:Golem se vrátil na podstavec , spálil svitek a řekl , že se probudí až ho budou potřebovat.

obr10:Golem od té doby drží pochodeň naděje.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

maeror

#1
No, špatné to není, ale proč si neotočíš tu fotku nožičkama dolů?  ;)

Fox666111

Promiň já zapoměl no ale doufám , že jsem se od předešlých staveb alejspoň zlepšil.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Lego_Radek

#3
Pěkně zpracovaný je ten vůz.

Fox666111

Do toho vozu se dá dát minifig a udělat překvapení lapkům.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Lego_Radek

Tak to je dost dobrá vychytávka. Jen tak dále. I to je při dopravě potravin důležité - pamatovat na zloděje, loupežníky a lapky.

Fox666111

Dá se to použít i jako bomby.Poleje se to vodou , dají se do toho sudy s prachem , přirazí se vůz k hradbě , otevřou se zadní dvířka , lučištník s ohnivým šípem trefí sudy a hurá do hradu.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Hardegon

Citace od: Fox666111 kdy 25.04.2009, 17:39:16
Dá se to použít i jako bomby.Poleje se to vodou , dají se do toho sudy s prachem , přirazí se vůz k hradbě , otevřou se zadní dvířka , lučištník s ohnivým šípem trefí sudy a hurá do hradu.

Nevěřim, že by to fungovalo. Chci důkaz! Tak čekám na stavbu...  :P >:D

Věšák

 ;D ;D teda dost mě dostalo jak si udělal střílnu.....komu si ty nohy urval?? >:D
možná ještě udělej detajl jen na vůz...ať se pokocháme... :)

Jarri

Ten voz by som si rad pozrel zblizska. Posli foto.  ;)

Fox666111

Vesak: ne ty nohy sem nasel ale boli od toho prsty.
Detail udelam do dvou dnu ale ten vuz nic uzasnyho neni jenom sem si stavel ze zbytku.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Fox666111

detail vozu
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Věšák

Paráda :)
Chjo, když tak koukám na toho lapku v kápi...strašně rád bych měl kápi, ale nějak nemůžu sehnat přijatelnou sadu kde by byla.... :) (tohodle si nevšímejte, jen tak plácám :) )
btw: neber to jako nějaký puntičkaření, ale na třetí fotce ti nějak nedosedá jedna tyčka :P

linhi

Je to fajné,jen mě nějak nesedí že kočí drží řetěz na tah povozu v ruce  :o

Fox666111

To není lapka ale hraničář a průzkumník. Všiml jsem si ale ja to dal hned do pořádku.
Mě ten vůz zas tak fajn nepřipadá no ale je to váš názor.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Marcel

Náhodou mě se ten vůz dost líbí :D, asi si ho budu muset taky postavit :D.

Lego_Radek

Ač se ti Foxi tvůj vůz nic moc nelíbí, tak mé osobě se líbí teda hodně. Pěkné zpracování a má v sobě skrytou atmosféru fantasy či středověké doby. Moc podařené.

Fox666111

Jasně Marceli dyť jsi ho viděl na živo a měl jsi ho v ruce tak nemluv jako by jsme se neznali.
Nádech fantasy nebo ne vávod je následovný:vem si hromádku drobných kostiček velikost do 4x2 a nech se nést na vlnách inspirace.Tak to dělám u většiny svých modelů.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Fox666111

Kraj Taris je klidný ale jednoho krásného dne pasáček našel záhadnou modrou rudu a ukázalo se že jde o Alkem vzácný magický kov který používají mágové. A tak se zde ve staré věži nastálo usídlila posádka z nedalekého městečka Kolimar. Jenže tím , že se oběvila vzácná ruda se v tomto kraji oběvili lapkové vedení Greysilverem ( šedovlasý lapka ). Včera však byla bouře a poškodila stříšku u věže a ve chvíli kdy půjdou vojáci s šindelářem opravovat chce se tlupa vrhnout po vozu. Podaří se jim to nebo ne? (hodlám z toho po CBC udělat komiks)
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

rukay

Na komix se těším -příběh je dobrej, ale zdá se mi -jen můj názor- že jsi trošku  :-X odflákl  :-X okolí. :-\.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Hardegon

Zajímavý nápad s komiksem. A jsem rád, že lepšíš kvalitu fotek. Ta první z těch nových, je zatím v tomto tématu nejlepší. Vše je krásně vidět a mám možnost si utvořit představu o celku.  ;)

Lego_Radek

Mně se to také líbí a těším se na komiks.Co se okolí týče, asi by sice mohlo být propracovanější, ale mně se takhle líbí, má to příběh a atmosféru a fotky jsou také lepší. Jen tak dále.

Fox666111

Doma jsem při přehrabování zjistil , že nemám žádné zelené kostky a tak mi nezbývá než doufat že je nekde seženu .
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

5o

Citace od: Fox666111 kdy 21.05.2009, 06:12:48
Doma jsem při přehrabování zjistil , že nemám žádné zelené kostky a tak mi nezbývá než doufat že je nekde seženu .

A zelené plates?
Preto lebo Lego...

Fox666111

#24
Těch nemám dost.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Fox666111

"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

peter

Neskutečný, jak někdo může mít už tak zasraný Lego :o A odmítám to nazvat nějak míň drasticky :P
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Fox666111

....... ja to zapoměl očistit. Ja to mel 14 dni pod posteli zalozeny a necistil jsem to  dik za upozorneni.
"To jim došli zbraně že přestali válčit?" " Ne došli jim klacky a kameny,  zbraně jim došli již před několika desetiletími."  T.Pratchett

Hardegon

Stavba jako taková neni špatná. Docela i dobrý nápad s příběhem.

Zpracování je věc druhá. Pár čárek udělá zázrak, určitě vynechat slova jako "čorli"... Popis 5. obrázku mi chvílemi nedává smysl, zvláště  to "...a tak konfrontuje a snaží se zachránit velitele...".  ???

Citace od: Fox666111 kdy 12.06.2009, 17:33:01
....... ja to zapoměl očistit. Ja to mel 14 dni pod posteli zalozeny a necistil jsem to  dik za upozorneni.

Budu trochu škodolibí.  >:D Když to já mam 14 dní bez umytí někde a pak to přemistuji, prach létá všude kolem. To mi neříkej, že to tak nebylo.  >:D

Colonel32