FROZEN

Založil elanor, 10.11.2019, 23:04:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

elanor

vydanim noveho Frozen v Duple, Lego sice velmi potesilo (najma koli postavickam), ale teda palacom sa velmi nevyznamenali.
Takze som si ako inak, postavila vlastny :-D

prva foto je original Lego Duplo set
druha foto je Elsin palac z rozpravky
dalsie foto - moj vytvor - posudte sami :-)

(detaily este caka vymena kociek, ked tie objednane dorazia)

elanor

...

STARHAWK


Jezevec

Duplo moc nesleduju, ale je to pěkné. Vždy mě potěší, když někdo vezme existující set a nějak ho vylepší, přestaví a zvětší. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Villa Legina

Citace od: Jezevec kdy 11.11.2019, 11:37:23
...je to pěkné. Vždy mě potěší, když někdo vezme existující set a nějak ho vylepší, přestaví a zvětší. :)

Tusim si pojdem dat vysetrit zrak. Ja nic nevidim, iba hrozne fotky. Keby mala dotycna 10 rokov nic nepoviem. Celkova estetika 0 bodov takto kazit vkus.

STARHAWK

#5
Citace od: Villa Legina kdy 11.11.2019, 16:29:36
Citace od: Jezevec kdy 11.11.2019, 11:37:23
...je to pěkné. Vždy mě potěší, když někdo vezme existující set a nějak ho vylepší, přestaví a zvětší. :)

Tusim si pojdem dat vysetrit zrak. Ja nic nevidim, iba hrozne fotky. Keby mala dotycna 10 rokov nic nepoviem. Celkova estetika 0 bodov takto kazit vkus.

1) Nevenujeme sa fotografovaniu aby sme za zlych svetelnych podmienok vedeli robit dokonale fotky, foti sa casto vecer ked detvaky zaspia.

2) Je to stavba primarne z Bielych, modrych a trans modrych kociek -> tam tiez nenajdes idealnu ostrost pokial nemas nejake zakladne znalosti otografie - nemame, sme len cisty uzivatelia automatickeho nastavenia fotaku
To predne schodisko z trans-modrych sa tazko foti


3) Nemame cas a ani priestor robit tu nejake prezentacne studio na modely ako napr YT zaoberajuci sa recenziou setov, ktory to maju pekne umelo nasvietene pred nejakym jednoliatym pozadim

4) pracujes s duplom, nemas taku dokonalu zrnitost ako pri klasicom legu dosahovat dokonale tvary, duplo je velmy hrubozrnne a pokial nerobis metrove megastavby, tak sa ta hrubozrnnost nestrati

5) porovnaj si origo lego dizajnersky model, skutocnu predlohu a potom to co elanor vytvorila

a posledny bod

Si rad pozriem, co dokazes postavit ty a ako to teda odprezentujes.

Villa Legina

Starhawk, namiesto jednoduchych rieseni ako prenosna lampa, predlzovacka, biely vykres alebo obrus ako pozadie, budes siahodlho vykladat, preco sa to neda. Na fakte, ze tie fotky su hrozne Tvoje litanie nic nemenia.

Drobuliatko

Tak neviem, ale na 10-rocne dievca to podla mna nie je zle.

Bard

Výtvor pěkný, z Dupla je to vždy náročnější. Na fotografiích trochu zapracuj. To nejmenší, co se dá udělat, zvolit jednotné pozadí (aspoň zeď nebo dveře), výtvor pak lépe vynikne.

Jezevec

Villa Legina: Proč ten hejt? Autorka měla ze stavby očividně radost, chtěla sdílet s námi. Tomu já rozhodně fandím. Pokud se někomu nelíbí, proč to komentuje? S takovým chováním sem svoje modely budou nakonec prezentovat pořád dokola jen ti samí ostřílení a zkušení kostkaři a nikdo nový nebo řekněme svátečnější stavitel nic svého raději neukáže, protože se bude (mnohdy oprávněně) bát, že dostane od někoho úplně zbytečně takovou bídu...
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Ryxe

Villa Legina: Tak jsi nám svůj názor pověděla a netřeba se v tom dál patlat, ne? Všichni jsme pochopili, že se ti to nelíbí, tak snad není třeba to dehonestovat v deseti příspěvcích. Já třeba fotky nekomentuji. Samotnému mi focení nejde, tak mám určité pochopení. Prezentace modelů by měla nějak vypadat, ale řekněme si upřímně. Jsme na fóru fotografů, nebo Legařů?

Icewalker

Co se stavby týče, nejde o nic extrovního, ale pro děti to musí být skvělé - ono z Duplem se nedá stavebně vyřádit tolik jako s klasickým Legem. Za mě palec hore ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki

#12
Citace od: Villa Legina kdy 14.11.2019, 13:56:06
Kto bude dalsi? Do toho! (Ironie off)

Další bude moderátor.

Pokud se tu bude někdo chovat jako hulvát, sprostě napadat ostatní, nebudu to tady tolerovat. Tohle je fórum o Legu.
================
- len tolko, ze iba male deti maju obvykle radost ked sa im podari vykadit a maju potrebu to zdielat. Preco ste taki pokrytci?
- alebo si tu vsetci leziete navzajom do zadku?
================

Doma si říkejte co chcete a tady teda vopradu ne  >:(