SK: zlavy, akcie a sutaze

Založil STARHAWK, 12.03.2006, 15:59:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

#60
Bratislava - Avion - Alltoys:

maju este stale nove SW clone wars sety

Agents len tie velke :( (aj tak si pockam az to pride do Draka a kupim so zlavou aspon 7%)


BA - Tesco Zlate piesky - zlava na par setov - nejake exoforce (tie za 500 povodna cena)
kupil som tam mini lega 5610 a 5616 za 60Sk (povodne tusim 119) castle minisety su tusim stale za 119

v Draciku na zlatych pieskoch som videl minisety za 99 (asi sa da uplatnit aj 7% na kartu este)


a ISDcko (tusim 6211) maju v Drakoch - Zlate piesky, Avion

5o

V BA - Tesco Lamač, mali tri kusy 8674 po 2999 SKK, pôvodne okolo 5000. Trochu otlčené rohy krabíc.
Preto lebo Lego...

supermachina

Ahoj, este tam maju v tom lamaci lego 8674 za 3000SK???? Ja ho veeelmi hladam a neviem ho nikde najst, tak ak by mal niekto cestu okolo a kupil mi ho, tak by som bol neuveritelne vdacny!

5o

Fíha, no už sú to 3 týždne, takže neviem či to tam ešte bude. Ale ak si tam bol a nikde si ho nevidel, skúsil si sa opýtať ,,milých´´ predavačiek? Keď vojdeš dnu a pôjdeš stále rovno až dozadu, tak tam boli zľavnené hračky.
Preto lebo Lego...

5o

Len malá pripomienka na moje meno, ja som Peťo, teda číslo Päť a písmeno o, a nie nula. Je to rýchle ako napr. z angl. THX ako poďakovanie a tých skratiek je viac.
Preto lebo Lego...

5o

Mne sa zdali krabice minimálne poškodené, ako som písal iba v rohoch a teda vnútro, to najdôležitešie je bez problémov. Aspoň pred tromi týždňami to tak bolo.
Preto lebo Lego...

5o

Ja slovenske e-shopy nevyužívam vôbec, lebo sa vôbec neoplatia. Lego je podstatne lacnejšie v e-shopoch u susedov v ČR i s pripočítaným poštovným. A to nehovorím aj o niektorých setoch na západ u Germáncov a hlavne USA. Scandimex pre mňa nemá zaujímavé ceny, u pani Legáčikovej som nakupoval naposledy pred dvomi rokmi, a ceny má od vtedy vyššie ako v BA. Ostatné slovenske e-shopy si občas prezriem, no málokedy ma niečo zaujme. A s tým listom to aj tak nevyriešime, ale som zvedavý na Lego Shop At Home v ČR.
Preto lebo Lego...

mato

Polus - Carrefour zľavy na LEGO (pozor, nie je to pri hračkách, ako iné LEGO, toto je pár regálov bližšie k pokladniam medzi zľavami)
4755 za 699 SKK; 4896 za 999 SKK; 4894 za 999 SKK; 8289 za 1490 SKK

Sú to v podstate 50% zľavy. Boli tam ešte nejaké Bionicle a EXOForce, no tie som si už nezapísal.

5o

Aktuálny predvianočný katalóg darčekov v Tescu, platný od 8.10. do 11.11. okrem iných zaujímavých vecí obsahuje aj Lego:
Duplo 5604 - 899Sk, 4977 - 749Sk
City 7743 - 1099, 7738 - 899Sk, 7739 - 2199Sk, 4210 - 1199Sk, 7737 - 369Sk,
Creator 4993 - 1099Sk, 4996 - 849Sk
Racers 8494 - 849Sk
Castle 7036 - 1349Sk
Preto lebo Lego...

Hana129

Citace od: Stalker kdy 26.10.2008, 20:23:31
V nejakých detských vitamínoch (názov som si zapísal ale nenašiel) sú pribalené najmenšie sety Lego. Nedajú sa prehliadnuť, bol som v troch lekárňach a boli vždy pri kase.

Zřejmě se jedná o tyto vitamíny http://www.vitar.cz/index.php?rec=830, u nás jsou taky k vidění, ale bohužel nejsou to stavebnice Lego  :'(, ale opět nějaký klon Ligao  ::)

STARHAWK

zatial ziadne velke predvianocne akcie nevidim, okrem toho ze malo Tesco kratky cas 25% zlavu na setky hracky je to slabota

pockam si na povianocne zlavy

killco

Tak práve som sa vrátil z Tesca (L.Mikuláš). Čo sa výpredaju týka, bolo tam len jedno lego 8158 (Speed Racer & Snake Oiler) so zľavou 25% čo robilo cenu 544,- sk. Mali asi 2 kusy. Ostatok všetko stará cena.

Po setoch čo tam mali pred vianocami v nespočetnom množstve ako pobrežná hliadka 4210 či sety s kockami 5582+5576 sa akoby zľahla zem. To určite nemohli všetko predať.

STARHAWK

Diki za nove info.

Ja som dnes presiel v Bratislave Carefoure a Dracik v Poluse, Tesco a Dracik v Shoping Palace (Zlate piesky) a Altoys a Dracik v Avione.

Ziadne zauimave zlavy som nevidel :( . Je to zatial bieda bieda ale mozno po novom roku ked uvidia obchodnici ze v tzv "povianocnych vypredajoch" moc nezarobili daju vecsie zlavy. Stale cakam na 50% zlavy na stare sety.

A inak nove sety este stale niesu ani v Alltoys, kde maju vzdy ako prvy novinky. Takze naozaj az po novom roku.

Octan Creator

U nas v Kosiciach je to tiez onicom, zatial ziadne zlavy, nevidel som ani hyperTescu, ale v Draciku som videl nove sety: 7633, 7632 myslim ze to bolo vsetko (pri Hypertescu). Dnes sa chcem ist pozriet do Dracika, kt. je na namesti, mozno tam daco bude nove, dam potom vediet  ;)

Octan Creator

Takze  bol som v Draciku na Mlynskej nemaju tam ziadne nove sety (dokonca im prisiel dnes novy tovar), ale ako som uz pisal predtym v Draciku pri hyper Tescu maju uz nove sety  ;)
Neviem ci tolko ospevuje Tesco, ale v Tescu som este nevidel ziadne 50% zlavy, maju tam iba sety kolko stoja za odporucane ceny. Inak Legacik nieje vobec lacny,ako uz niekto spomenul, ale daju sa tam kupit super nahradne diely, kt. nekupim bezne, alebo samostatne (iba s celym setom). Este som zistil, ze im pride novy tovar cca 20.1 asi aj s novym katalogom.  ;)
Inak e-shopy nie su vobec lacne, najlacnejsie som skoro vzdy kupil lego v Draciku alebo potom Alltoys. Inak ked budu zlavy v kosickom Tescu na lego dajte vediet, dik  :P

Octan Creator

Nevie niekto ci v Kosiciach v Alltoys (hypernova), su tiez zlavy?! Bol som tam v sobotu, ale mali inventuru. Hlavne by som chcel vediet ci maju zlavu na nejake City alebo Creator.

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Včera poobede som išiel okolo Avionu, tak som sa zastavil v Alltoys a neprekvapilo ma, že prístav 7994 už nebol. Síce som s tým rátal, ale v kútiku duše som si prial, aby tam bol ešte aspoň jeden. Z tých ostatných vecí tam ešte niečo bolo.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

Dnes som  Nitre v Tescu objavil set 7675 AT-TE v skvelej 50% zlave tak som ho samozrejme hned kupil za 1800skk. Mozno ho maju aj v inom tescu v tejto zlave.

STARHAWK

Musim sa pochvalit. Dnes som bol na vylete v Bojniciach s mojou drahou polovickou a cestou som sa stavil v Prievidzi v Scandimexe. Nasiel som tam dlho hladany set 7676 Republic Gunship v 50% zlave
supeeeeeeeeeeer. Smola je ze tam bol iba jeden.

STARHAWK

Dracik ma momentalne 15% zlavu na vsetko LEGO, zlava sa uz neda z nicim kombinovat

Pepe

Tesco Kosice, Hlavna ulica, mali 3 ks offroadera 8297 v zlave 50 %. Posledny kus tam mozno este stale je.

hal1aeetus

Citace od: Stalker kdy 03.05.2009, 21:52:49
Súťaž v Alltoys o set 10187 VW Beetle:

Kúp si ľubovolnú stavebnicu Lego v hodnote od 10 € v predajni Alltoys a zostav si svoj vlastný model. Nie je to však také jednoduché! Tvoj model nesmie byť zostavený podľa návodu v krabičke, ale podľa tvojho vlastného návrhu. Buď kreatívny a pochváľ sa so svojim výtvorom. Fotku tvojho modelu a kópiu účtenky nám pošli na adresu ALLTOYS, Ciglianska 13A, 971 01 Prievidza, alebo emailom na sutaz.lego@alltoys.sk.
Zaujímalo by ma, aké bude vyhodnotenie. Žrebovaním? Alebo podľa ich hlasovania? (teda víťazom bude rodinný príslušník niekoho z manažmentu.. :P)
No,dnes som nejaký pesimista .. ;D

5o

Ja nie som v extra súťažívý typ, ale asi sa tam aj tak pôjdem pozrieť, či náhodou nemajú niečo zaujímavé.
Preto lebo Lego...

STARHAWK

#84
Carrefour OC Danubia BA: (Nedela 14.6.)

ja som tam este videl a aj kupil impulse mars - martana 5617 Alien Jet
- cena 1,5 Eur
je ich tam este dost

z ostatnich impulse tam uz zlacnene na 1,5E nebnlo nic

v Tesco Petrzalka som videl "akciove ceny" na novich Power Miners pri setoch boli zlte cedulky AKCIA ale pritom som zistil doma ze to su uplne katalogove ceny takze cisty Od*b.

najJulinka

V legaciku ( www.legacik.sk ) maju už augustové novinky a na nenovinky 7% letnu zlavu.
Aj tak som zalaskovana... Do detí, Lega, mäsa (nie surového) a ešte aj do priateľa a všeličoho :D

5o

V Alltoys v Avione majú buldozer 7685 zľavnený z 29 na 25 Euro. Katalógy SK sú voľne k dispozícii.
Dráčik a ani Tesco nič nové a asi ani mimoriadne.
V Carrefoure na Panónskej sú tiež katalógy SK k dispozícii.
Naschvál píšem SK, lebo v Dráčiku na Obchodnej mi až na požiadanie dali katalóg, ale v češtine. Niežeby som s tým ja mal nejaký problém, ale kto chce vidieť doporučené ceny v Eurách, nech si berie SK.
Preto lebo Lego...

Anatyt

Citace od: 5o kdy 10.09.2009, 15:40:41
V Alltoys v Avione majú buldozer 7685 zľavnený z 29 na 25 Euro. Katalógy SK sú voľne k dispozícii.
Dráčik a ani Tesco nič nové a asi ani mimoriadne.
V Carrefoure na Panónskej sú tiež katalógy SK k dispozícii.
Naschvál píšem SK, lebo v Dráčiku na Obchodnej mi až na požiadanie dali katalóg, ale v češtine. Niežeby som s tým ja mal nejaký problém, ale kto chce vidieť doporučené ceny v Eurách, nech si berie SK.

To je sranda, lebo predvčerom som tam bol a povedali mi, že katalogy budu až v októbri. :-\ Sila.
Čo je ale ešte väčšia sranda, tak som tam kúpil Technic Ferrari, prídem domov, rozbalím a sáčky pootvárané, samolepky chýbali úplne... :) Pohoda. Som im to tam šiel hneď oplieskať o hlavu. Pekne vrátili prachy!
Ale to už je aká sila, že rozbalené LEGO vybrakujú, zas zalepia (že bolo prelepované som si tiež všimol až doma) a dajú znova na pulty?

5o

Na Obchodnej som síce prelepené škatule nevidel, ale v Dráčikovi na Panónskej mali prevoz vrtulníka 7686 zlacnený z 25,99 na 20 Euro, ale chýbali tam nálepky. A ešte jeden set mali zlacnený asi o 5 Euro, ale tam zase chýbal 1 dielik, už ani neviem čo to bolo. Bol som tam ešte v pondelok ráno. Nedal som to sem, lebo som predpokladal, že tam toho bude chýbať viac, no a kto by to kupoval.

Tak už aj do Dráčika si treba zobrať mikroskop na nákup, a pýtať sa či tam je všetko, no humus. Asi si zoberiem dovolenku a pôjdem do Plzne.
Preto lebo Lego...

Octan Creator

V Alltoys majú už vianočné zľavy na lego  ;) (Košice, obchodné centrum hypernova)
7744 (Policajná stanica) 75,99 €
7642 (Autoservis) 63, 99 €
7633 (Stavba) 69,99 €
6754 (Rodinný dom) 51,99 €
a niekoľko ďalších setov... (prikladam foto, ale berte to s rezervou, je to fotené mobilom)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]