SK: zlavy, akcie a sutaze

Založil STARHAWK, 12.03.2006, 15:59:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Bol by som rad, keby ste sem davali odkazi na akcie, ktore su na Slovensku. (ak ste niekde videli nejake)

btw Mucosolvan sirup proti kaslu ma sutaz o LEGO rytierov do 20.3.
viac na http://www.zdravie.sk/sz/69-27102/Mucosolvan-sutaz-o-300-10-lego-rytierov.html

STARHAWK

v Carrefour - Petržalka - Bratislava maju T-16 4477 za 339sk
v Tescor - Petržalka - Bratislava maju Jabbas Prize 4476 za 269sk
   

STARHAWK

v Tescu v Trnave som kupil nasledovne>
V-wing  - nieco cez 300sk
B-wing (novy) - cezz 800sk

mozno tuto zlavu maju aj ine Tesca na slovensku

mato

#3
dnes som sa bol pozriet, ake maju lego v draciku (polus, ba; o akcii na vlak 7897 - 2999skk asi nemusim hovorit; je vsak beznadejne vypredany), lebo level crosing by ma zaujimalo. a objavil som tam
4519 http://guide.lugnet.com/set/4519
a mal som chuť si to kúpiť, bola tam cena 499skk, krabica starsieho data, asi im dlho lezala niekde v sklade. no a potom som ju zbadal aj v carrefoure (tiez polus, ba) za 349 sk.
a takisto tam aj 7901 za 159 skk (co ja vlastne ale skoro to iste, ako v draciku pri pouziti rozpravkovej karty)

no a nasiel som tam aj niekde v regaloch na jednej krabici navod k nejakym knightom. takze ak si tam niekto kupil nejaku vacsiu stavebnicu a chyba mu, mozno ho tam este najde

Meskalero

Tu krizovatku maju aj v Carrefoure v KE, asi ich niekde vyhrabali...

STARHAWK

dalsie novorocne zlavy v tescu

ja som si kupi Jedi starfighter 7256 za nieco cez 500

myth

V ktorom Tescu? A mali tam aj iné zlacnené Lego?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

mato

vrátil som sa z HM Tesco Zlate Piesky, majú tam zľavy a ešte celkom slušný počet stavebníc. myslím, že všetky HM začali dávať zľavy, včera som bol v malom Tescu na Kamennom a tam nič

Meskalero

Vlak 7897 majú v Carrefoure v KE za 2789,- Neviem, či som si dobre zapamätal cenu, ale je to určite pod 3000,-
Križovatku 9V majú už za 475,-  :(

Bol som tam dnes cez obed.

marian20

7256 mali v HM Tesco Zlaté piesky, za tuším 549 sk, mali tam aj mini SW 4485 (viac kusov) a len jeden 4487 a ostatné zľavy podľa TLC( napr. HP 4768 za cca 1200 sk, aj 4762 okolo 380 sk)
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

myth

V Tescu na Kamennom majú zlacnené 8821 Rogue Knight Battleship, 7701 Grand Titan, 6205 V-Wing Fighter a 7256 Jedi Starfighter and Vulture Droid. Všetko zľavy podľa TLC. Tuším tam mali v zľave aj 4762 Rescue from the Merpeople. Od všetkého mali včera viac ako 10 kusov.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Llevelyn

Hodlám zorganizovat společný nákup za hranicemi směrem na východ...... oslovím Slovenského bratra a on nám to přehodí přes kopec/ doveze přes hranice/  >:D

Zde http://shop.scandimex.sk/search.asp?vyprodej=1 přepočet na CZK zhruba krát 0,8


Kdo by co ráčil, SZ. ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

skukalka

V trenčianskom TESCu veľa Harryho Poterra za 1/2 cenu a postaviciek z Boba Staviteľa do 200 Sk -hlavne že som ich kupila drahšie v scadimexe a zhanala po nete a platila poštovné atď :o

Dickie

Citace od: skukalka kdy 19.01.2007, 13:30:15
V trenčianskom TESCu veľa Harryho Poterra za 1/2 cenu a postaviciek z Boba Staviteľa do 200 Sk -hlavne že som ich kupila drahšie v scadimexe a zhanala po nete a platila poštovné atď :o

můžeš prosím upřesnit, jak je to s tím Bořkem? co a za co? u nás se právě dostal do kursu...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Shi-So

Citace od: Dickie kdy 19.01.2007, 13:39:38
Citace od: skukalka kdy 19.01.2007, 13:30:15
V trenčianskom TESCu veľa Harryho Poterra za 1/2 cenu a postaviciek z Boba Staviteľa do 200 Sk -hlavne že som ich kupila drahšie v scadimexe a zhanala po nete a platila poštovné atď :o

můžeš prosím upřesnit, jak je to s tím Bořkem? co a za co? u nás se právě dostal do kursu...

Ja bych zase ocenil upresnit toho HP ,pokud by slo ;)

Llevelyn

No.. bylo by lepší opravdu zde zprávy konkretizovat a také, jestli je možnost je ostatním obstarat, pokud bude zájem. >:D

Chci obojí :)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com


patrix

Vcera som bol v Tescu pri Zlatych pieskoch (Bratislava) a maju tam zlavnene minulorocne sety : star wars, vikings, a tusim aj nejakeho Pottera. Ceny som nepozeral vsetky, ale je to ta 50% akcia.

Napriklad 7256 tam maju okolo 500 skk, 6205 za 319skk.

Okrem toho tam uz maju aj nejake nove city - hasicska centrala, to mensie hasicske auto a zo star wars zatial iba 7564, 7656 a 7658 za katalogove ceny.


mato

#18
medzi zľavami lego trading sú aj veľkí exoforce a myslím, že mali stáť nejako okolo 349 SKK. chcel som ale červeného a nikde ho nemali. v carrefoure je stále za približne 450. a v tescu ho mali potom dlho bez zľavy, hoci chvíľku v zľave bol. a dnes som objavil posledné tri krabice 7703 v dráčiku v poluse za 249 SKK. prečo majú jeden set chvíľku v zľave a potom je zase za pôvodnú cenu?

a samozrejme aj iné zľavy ešte. aj nejaké nové sety (nové ferrari start line).

STARHAWK

tie exo force mali v Tescu aj v Draciku sucasne ya 249 - tie stredne velke krabice, cislo sa mi hladat nechce, ja som to kupil

len ono to bolo tusim okolo vianoc hromadne v zlave alebo pred novym rokom

mato

zájazd do legolandu. a netreba ani nič kúpiť
škoda, že som si to všimol len dnes a súťaž končí o dva dni

http://www.dracik.sk/legoland.aspx

Anatyt

Su este na Slovensku nejake zlavy na LEGO v Tescu, pripadne v Draciku? Ci uz ani nie?

patrix

Citace od: Anatyt kdy 30.03.2007, 01:34:57
Su este na Slovensku nejake zlavy na LEGO v Tescu, pripadne v Draciku? Ci uz ani nie?

Určite sú, v Tescu som videl zlacnené zhruba toto:
Wild Hunters z 1600 na 800, Burlinghton Santa Fe na 1400, a nejaké 3-4 sety castle...

Dráčik nič...


Anatyt

Santa Fe siel na 1400 ? Tak to ho zlacnili zhruba o 200.- Sk ? Nic moc, cakal som na 1000.- ze ho daju, ved uz ho maju viac ako rok na pultoch.

mato

v poluse v draciku som dnes videl nemocnicu 7892 za 1990 skk. starsi set, no asi v tomto case dost neobvykly. ci?

a v draciku na postovej som videl nejakych alpha team (myslim, ze 4789), cenu neviem mali to tam za pokladnou asi pred tyzdnom, vcera to tam uz nebolo, no je dost mozne, ze to niekde maju pod pultom, ak ma niekto zaujem

MH

#25
V Tescu v Petržalke majú 10020 Santa Fe Super Chief zlacnený už na 999 Sk. A majú tam ešte okolo 10 kusov, možno aj viac.
MH

STARHAWK

videl som B-Wing za nejakych 800 v Avione (v tom druhom hrackarstve - nie Dracik)

bol tam jeden kus, dole na regali uplne nakraji pri vyklade

inak maju tam uz aj nove castle, co som zatial nikde este nevidel

MH

Citace od: STARHAWK kdy 23.05.2007, 11:11:37
videl som B-Wing za nejakych 800 v Avione (v tom druhom hrackarstve - nie Dracik)
bol tam jeden kus, dole na regali uplne nakraji pri vyklade
inak maju tam uz aj nove castle, co som zatial nikde este nevidel
Už tam nie je, dnes som ho zobral za celkom slušnú cenu 849,- Sk. Bol inak pekne zahádzaný inými Star Wars setmi, keby si nedal tip, tak o ňom ani neviem. Touto cestou vďaka  ;)
MH

mato

na kamennom v tescu mali 5515 creator za 389 (akcia nejakých cca 20% zľava)

STARHAWK

Tesco - kamenne namestie
maju tam 50% zlavi na Bionicle (velke aj male sety) a aj niektory velky set z Exoforce

neviem ci je to vseobecna tesco zlava alebo len na kamennom