CZ-TESCO-he?

Založil Laconi, 28.12.2010, 08:48:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Laconi

V Tescu se teď nedávno objevilo velké množství promo setů 5627 za 54,- tak jsem hned dva vzal, docela jsem koukal že je maj, jsou přece z roku 2008. Viděno v Českém Krumlově i v Letňanech týden zpátky.

ADMIN: Nelepit k sobě, viz pravidla, chybí informace o tom, zda se jedná o časově omezenou akci, či je vázáno na nákup jiného zboží.

Laconi

To byla reakce na první příspěvek který zmizel za to já nemůžu.

Valentin Dobrotivý

Hmmm. stačí napsat:

- standardně nabízený set.
- polybag má na zadní straně letopočet 2010 - jde tedy o reedici.
- polybag je odlišný od dosud nabízených, má na honí straně perforaci pro zavěšení do stojanu alá bombóny.
- není vázáno na nákup jiného zboží, dostupnost zřejmě omezena - do vyprodání.

Tesco tímto krokem potěšilo, jde o první normálně prodávané polybagy.

Drakyr

Já mám také 3 ,koupil jsem  je v Tescu na Dornychu u nádraží. Měli tam i  Atlantis,ale nevím číslo setu

SpCasPi000

#4
Ten Atlantis je set 30042 - Mini Sub, teraz za 1,49e aj v Tesco-SK. Kým nevypredajú, tak budú, spolu s 5627.
(len škoda že radšej nemajú Kingdoms polybagy, to by som kúpil aj 100 kíl za takú cenu, takto som musel íst cez BL)

Laconi

Valentin: Díky za doplnění, já nejsem tak moudrý a ty informace nevím, proto jsem je nemohl napsat :P

Valentin Dobrotivý

Rádo se stalo - ovšem nejde o žádné insider informace. Tohle si lze zjistit během normálního nákupu v jakémkoliv Tescu.

wallac

bohužel každej do Tesca nechodí, nebo ho ani v okolí nemá.. tak si myslim, že každá informace je dobrá!!