Alza.cz

Založil Klaj, 08.02.2016, 16:01:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Johny650

Po 2h12min objednáno :D

xjankox

Tak som to vzal aj ja cez slovenskú Alzu. Za 100 éčok , ešte niečo som prihodil za 15,90 a použil aj kupón, odrátalo 15 eur. Takže sa mi zdá ako super kauf vlak a koľajnice a set za 15,90 za stovku. 8) . Ak je vlak s koľajnicami teda za 85, nie je o čom, je to deal.
Ďakujem

fanda

Tak vám pěkně děkuju, koupil jsem vlak s kolejemi a tím se mi zase o něco oddálil nákup fotáku  >:D

racco42

Citace od: fandadolega kdy 13.11.2019, 19:51:08
Tak vám pěkně děkuju, koupil jsem vlak s kolejemi a tím se mi zase o něco oddálil nákup fotáku  >:D

Není zač!  ;)

Tomor29

Tak Alza uz zareagovala a na Lego z Black Friday uz nelze pouzit kupon na slevu 400 Kc. Skoda, chtel jsem jeste neco prikoupit.  >:(

Ravenhorn

Dá se to obejít jinak.

přihodíš něco k tomu z jiné kategorie a použiješ té kategorie kod.

Například auto-moto má 400 Kč od 1500 kč.  přihodíš třeba žárovku za 49 Kč. nakoupiš celkem i s tou žárovkou aspoň za 1500 Kč, a hle 400 Kč funguje. Tj. na lego do třeba za 1500 Kč máš slevu 351 Kč.

Pokud nekdo nakoupí ke 3000 Kč, stačí si přihodit něco z domácnosti - i dřevěnou "ala vařečku" za 39 Kč, a můžeš od 3000 kč použít kod na 700 kč slevu. 
Castle, Pirates a Star Wars.

Tomor29

Diky za tip, vyzkousim.  ;)

Ravenhorn

Jen ta věc na kterou bude jakoby ten kupon, tak nesmí být s black friday akce :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Alex

Dnes jsem převzal 2x advent kalendář a stav krabice ok jen na každé je 2x nálepka ale jde vklidu sloupnout

Darth

#99
Na Alze jsem zahlédl 60200 za 2039 Kč (40% sleva z 3399 Kč) a 75955 za 1299 Kč (35% sleva z 1999). Doporučené ceny sedí s Lego shopem, takže to není uměle nafouknuté.

EDIT: Koukám, že už to tady bylo.

Ravenhorn

#100
Tak postupně, ale během posledního týdne hodně věcí zpřísnili a zakázali. Holt přišli na to, že když všechno povolí, najdou se lidi, co toho na maximum využijí a to jsem byl třeba i já  ;D ::)

Nejlepší hlášku mám u City kalendáře, že jsem povolený limit na tento měsíc překročil 23x  >:D
Castle, Pirates a Star Wars.

bubutymmy

V šekových knížkách už žárovku za 49 nevidím. Ale gymnastický míče za 90 udělají slevu 300, resp. 210, a míč se dá darovat tchyni pod stromek či tak něco. Propočet sedí, nákup nicméně nepotvrzuju a budu doufat ve výprodeje koncem roku.

bubutymmy

Když přibylo arktický letadlo 60196 ve 40% slevě, to už jsem si spolu s mičudou (89,-) z šekovky (-300 Kč) objednal, najednou je Lego za 868 místo 1799 a míč zdarma...

Akorát ve mně hrklo, že tisk faktury mi ukazuje plnou částku, ale mobilní potvrzení platby píše tu zlevněnou, tak to je doufám směroplatný.

rainfall

Cau, prosim Ta tiez objednavam 60196 a pridal som 1x Gymnastický míč Kine-MAX ale cena je 1168 (1079 + 89). Treba tam pridat nejaky kod este alebo ako tam odcita 300,- ? Objednavam cez PC, nie mobil. Dakujem
LZ

Tomor29

Citace od: rainfall kdy 27.11.2019, 08:57:40
Cau, prosim Ta tiez objednavam 60196 a pridal som 1x Gymnastický míč Kine-MAX ale cena je 1168 (1079 + 89). Treba tam pridat nejaky kod este alebo ako tam odcita 300,- ? Objednavam cez PC, nie mobil. Dakujem
AKTIV300   ;)

rainfall

#105
BAJECNE.. funguje, dakujem pekne.  8)
Viete prosim ako zistim kod na SEKOVKA - Hracky - 400Kc pri nakupe LEGO nad 2000,- ?
https://www.alza.cz/sekovka

EDIT: Fungoval mi 7DG50333
LZ

Johny650

Alza opět nezklamala :(

rainfall

To zamrzí, úplne Ťa chápem. Čo s tým budeš robiť?
Čo som objednával z Alza 60196, tak prišlo v poriadku - asi som mal šťastie.
Viem, že napríklad Pompo robí bezpečnostné opatrenie a rozrezáva všetky LEGO krabice. Dajú tam čip, aby sa nekradlo na predajni. Ešteže je to "chirurgický" rez na boku a nie je to moc vidieť. Sety sú pak vždy na tom mieste zapáskované; len pred nedávnom som si to všimol. Ale hento Tvoje je fakt moc.  :-\
LZ

Alex

Citace od: Johny650 kdy 30.11.2019, 10:33:27
Alza opět nezklamala :(

Zkoušel jsi to reklamovat ? Podle mě by ti to měly uznat a vyměnit za nový kus ...

Miketuk

Alza nezklame nikdy :D tuhle jsem si tam koupil 10265 Mustang ve stavu rozbaleno. Obvykle je jen pomuchlaná krabice, o to větší překvapení bylo, když mi z krabice vypadl rozestavěný fake (nějaká čína)... Nakonec výměna za nový ks, ale musel jsem s tím na prodejnu, protože zákaznický servis je katastrofální.

Rakeťák

#110
Ono i z oficiálního e-shopu Lega chodí stavebnice (myšleno krabice setů) v čím dál horším stavu. Přestože (nebo spíš právě proto) přešli na poloautomatický systém expedice. Tohle je určitě na reklamaci. Přeji vyřízení k plné spokojenosti!

Johny650

No volal jsem tam a řeší se to. Řekli ať to zavezu na prodejnu. Ale prodejna je 35km od bydliště. Navrhl jsem jim kompenzaci tak uvidím když tak výměna

Mr. Cube

Citace od: Miketuk kdy 30.11.2019, 17:13:13
Alza nezklame nikdy :D tuhle jsem si tam koupil 10265 Mustang ve stavu rozbaleno. Obvykle je jen pomuchlaná krabice, o to větší překvapení bylo, když mi z krabice vypadl rozestavěný fake (nějaká čína)... Nakonec výměna za nový ks, ale musel jsem s tím na prodejnu, protože zákaznický servis je katastrofální.

To mi vysvětli, jak se jim tam může dostat nějaká Čína? :D To nějaký zaměstnanec udělal change?

Pool

To spíš nějaký vyčůraný zákazník si koupil a pak jim to vrátil s Lepinem.

usoklesk

Taky jsem se nechal zlákat Alzou (sleva 400,- na nákup za 2000,-)... Objednávka za 1667,- dokončena v pořádku (sice po několika hodinách, páč jim nával lidí přetížil eshop), platba online kartou taky. Po chvíli mrknu na alza účet a stav objednávky - vracíme Vám 1209,- a z objednávky vypadl Dům přátelství... Řešení trvalo několik dní, přitom kdybych udělal čistou jinou objednávku, dostal bych zboží hned. Takhle zjišťovali i jaký kód jsem uplatňoval, prostě profesionalita každým coulem...

Tomor29

Tak ja jsem za posledni 2 tydny udelal na Alze vice nez 5 objednavek Lega a vsechny uplne v pohode, i krabice prisly zcela neporusene a dobre zabalene... ale jak to tu ctu, tak jsem mel mozna znacne stesti.  :o

Miketuk

Citace od: Mr. Cube kdy 30.11.2019, 19:24:58
To mi vysvětli, jak se jim tam může dostat nějaká Čína? :D To nějaký zaměstnanec udělal change?

Citace od: Pool kdy 30.11.2019, 20:22:38
To spíš nějaký vyčůraný zákazník si koupil a pak jim to vrátil s Lepinem.

Přesně to, co píše Pool, jsem říkal na reklamacích a jen nevěřícně kroutili hlavami, že by je nikdy nenapadlo se obohacovat na dětský stavebnici... To mi taky došlo, že je to nenapadlo, když vzali místo Lega zpět lepin a prodávali to dál :D

Ravenhorn

Alza ma spoustu setů slevu 30% a to i exkluzivní. K tomu do neděle platí ještě slevové kody  ;D

https://www.alza.cz/lego-se-slevou-30-sz15118.htm#f&cst=0&cud=0&pg=1-2&prod=
Castle, Pirates a Star Wars.

Tomor29

Jeste nekomu funguji ty slevove kody, ktere jsme zminovali i tady v diskuzi? Protoze mne uz nejakou dobu ne. Diky.

ditetemnaporad

Co se statistiky týče, ze tří objednávek čítajících 7 setů, došel jeden set rozmačkaný. Rozřezané krabice nebo jiné poškození se naštěstí nekonalo. Rozmačkaný set budu reklamovat, uvidíme.