Lego CITY Policejní stanice 7498 - několik e-shopů

Založil rdk, 25.06.2011, 21:37:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Několik e-shopů právě nabízí Lego CITY Policejní stanice 7498 za 1.099 Kč (i.e. 60% sleva) - vizte obrázek.

Zkusil sem to cvičně objednat - tvářilo se to ještě jako skladem. Teď se ale zdá, že už to nejspíš skladem nikde není.

Tož uvidíme, esli to pošlou....

Johny650

Tak jsem také koupil. Jinak jsem zkoušel koupit i hrad, který dávali za pěknou cenu a neprodali.

Jinak moc děkuji za upozornění :)

rdk

#2
Status update:

Většina výše uvedených e-šopů už opravila cenu na asi původně zamýšlených 2.099 Kč.

Jestli mi to prodají za 1.099 Kč ještě nevím, ale objednávka se tváří, jakože je vyřizována a žádný mail, že by ji rušili, mi nepřišel...

Johny650


mesje

Na Slovensku zas tie e-shopy, čo to ponúkali za nízku cenu, stiahli to lego z ponuky... Ja som to stihol objednať za tú nízku cenu na 2 eshopoch, a zatial to nezrušili... čakam že dojde email, že to nemajú na sklade... asi sa fakt pomýlili, ale divné sú dve veci - že sa to stalo cca 3 shopom na Slovensku, a že na jednom výslovne uviedli že 60 % zlava... tá prvá vec môže byť spôsobená tým, že tie shopy majú rovnakého majitela - minimálne to vyplýva z toho, že sms ohladne objednavky došla z rovnakého čísla v rovnakom čase...
každopádne je sranda, že sa pri cene 40 eur to zdá všetkým podozrivé - pritom by malo ísť o štandardnú cenu - už sme si ale akosi zvykli na premrštené ceny lega... pritom pri ich celosvetovej pôsobnosti a z toho prameniacich nízkych nákladov na dizajnérov a podobné veci prepočítaných na jeden set, by tie ceny takéto v pohode mohli byť... a možno by aj zisky boli vačšie, lebo za 40 eur si taký set kúpi 10 ludí a pri cene 80 eur možno traja...

votrelec

#5
No skor, preto malo vela eshopov taku nizku akciovu cenu, lebo to beru od nejakeho jedneho velkeho distributora. Ten mal tuto zlavu bud obmedzenu casom alebo mnozstvom. Ja co mam objednane, tak ten eshop tiez uz cenu zvysil, ale objednavku mi nezrusili, ale tovar je uz objednany u dodavatela. A ak moze stat obdobne velka hasicska stanica 55 eur v normalnej cene, nevidim dovod preco by v akcii nemohla byt policajna za 45.

Johny650

Dobrý den, Vámi objednané zboží Lego CITY Policejní stanice 7498 je bohužel zcela vyprodané. Z důvodu nedostupnosti zboží u dodavatele budeme tento model stahovat z nabídky a Vaše objednávka byla stornována. V případě zájmu o jiné Lego prosím o vytvoření nové objednávky. Omlouváme se za komplikace. Kateřina Nováková

Má někdo stejný problém? nebo někomu zašlou?

votrelec

Vaša objednávka číslo XXX z dňa 26.6.2011 bola práve
stornovaná.

Dúfame, že aj napriek tejto skutočnosti pre svoj budúci nákup zvolíte naše obchodné centrum.

rdk

Tož já sem tedy dopadl líp - dneska sem si objednávku vyzvedl. ;D 8)

Ale objednával sem, když to ještě bylo skladem.

rdk

Přidávám foto 8)

mesje

tu vidno tú divnú cenovú politiku lega - pri takejto cene (45, prip. až 50 eur) - by si to kúpilo vela ludí, pri bežnej cene 80 eur len pár ludí - napr ja by som si to lego za beznu cenu nikdy nekúpil, ale za zníženú by som to bral... takto zmýšla vela ludí, najma rodicov, nemoze si dovolit kupit decku bezne takyto set - kupi ho na vianoce, a obcas nejaky miniset... pri normalnych cenach by toho kupovali viac... a v konecnom zuctovani by TLC malo vacsi zisk... a ze je dost velky priestor na nizsie ceny vidno pri americkych cenach... nechapem ze my mame take vysoke ceny a nezohladnuju kupyschopnost obyvatelstva - tak ako hudobne spolocnosti pochopili, ze za tie ceny tu nikto nebude kupovat CD a budu sa kopirovat - tak zacali robit tie lacnejsie edicie pre ost blok... takisto pri normalnejsich cenach lega by sa tu viac kupovalo, na ukor roznych blbosti z ciny, ktore sa tu masovo kupuju vdaka cene...lebo afoly, co kupia aj 150 eurovy set do zbierky, nejsu smerodajni...