shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

MiHo

Citace od: Ondra kdy 01.07.2013, 18:01:01
Kdyby místo té hurá akce poštovné zdarma na nějaké období dali radši rozumné poštovné.Udělali by víc užitku. :-\
Mne tedy poštovné zdarma vyhovuje více než rozumné poštovné.

Ondra

Já jsem myslel s ohledem do budoucna, pak zase vrátí petistovku za nákup nad dva tisíce a je konec srandy.

Když uvážím že z Čr to vozí někam do ciziny a pak to z té ciziny posílají zpět do Čr, tak ty řeči o ekologii když zmenší krabičku mi příjdou úsměvně. ::)

pasin11

Citace od: Ondra kdy 01.07.2013, 18:49:27
Já jsem myslel s ohledem do budoucna, pak zase vrátí petistovku za nákup nad dva tisíce a je konec srandy.

Když uvážím že z Čr to vozí někam do ciziny a pak to z té ciziny posílají zpět do Čr, tak ty řeči o ekologii když zmenší krabičku mi příjdou úsměvně. ::)

Kdo tvrdí, že to na tu částku znovu zvednou? Rok je dlouhá doba.

Darth

Tak na jednu stranu je pravda, že když dali termín do konce srpna poštovné zdarma, bylo to jaksi závazné. Teď na neurčito to můžou kdykoli stopnout, ale předpokládám, že minimálně do konce srpna to nechají zdarma. Trochu mě tam straší ta doložka LEGO Group reserves the right to cancel or modify this promotion at any time without advance notice.

Lego com má už tak předražené sety, pokud bude ještě poštové, nevyplatí se to (respektive bonusoví figové k objednávkám se hodně prodraží - pokud je člověk opravdu chce). Takto jsem schopný si alespoň něco vybrat i přes doporučené ceny - "battle packy" s figama, sety které se jinde neprodávají - a těch 1400 Kč naskládat.

Tak snad to zůstane zdarma co nejdéle a snad budou každý měsíc dávat nějaký nový bonusový item, aby si udrželi náš zájem  ;D

Darth

#124
Pro lidičky z Bratislavy docela dobrá zpráva - Lego otevře Lego brand store kousek pod Vídní, v nákupní zóně. Z Bratislavy je tam co by kamenem dohodil, i když to bude za doporučené ceny...

Oficiální otevření: 2.8.2013

Adresa:
Vösendorf 2334, Austria

Zdroj:
http://www.eurobricks.com/forum/index.php?showtopic=84384&#entry1637770

EDIT: 9.8. k nákupu nad 30 EUR set  LEGO Brand Store model 3300003 zadačo, ale jen 300 kusů
8.8. zadarmo k nákupu tričko, 10.8. minifigures set

Ojík

Akce na září:

Při nákupu nad 1400,- zdarma set 40079 Mini Volkswagen T1 Camper Van (<3), při nákupu nad 50$ (těžko říct, zda to bude u nás tisícovka nebo taky 1400,-) Star Wars setů zdarma set 5001709 Clone Trooper Lieutanant, což může být dobrá zpráva pro sběratele, protože předtím byl v červnu rozdáván při nějaké akci v kalifornském Legolandu.


S tím VW vanem mě v TLC zase doběhli. Počítal jsem s tím, že pokud se DeLorean nedostane do e-shopů, koupím ho u nich na S@H a přihodím nějakou drobnost, abych měl poštovné zdarma, i když mě ten Mini Mech nechává chladným. Pokud však doopravdy nedojde na ty e-shopy, zřejmě budu muset čekat až do září, protože tohle musím mít. Na druhou stranu, myslím si, že zase tak limitovaný nebude a že polybag si pak někde seženu.
All work and no play make Jack a dull boy.

Ondra

No tak tomu malému camper vanovi se bude těžko odolávat, zvlášt když je poštovné zdarma. :D

Darth

#127
Na Lego shopu už je k dispozici první ze dvou vánočních bonusových setů k objednávce. A platí, že jej dostanete k objednávce nad 1400 Kč (což je snad každá, nikdo nebude platit čtyři kila poštovné).

http://shop.lego.com/en-CZ/LEGO-Free-Gift

Ovšem nutno říct, že po naházení zboží do košíku a překročení hranice 1400 Kč se sice aktivovalo poštovné zdarma, ale do košíku nenaskočil free setík. Takže možná je třeba ještě počkat, až si to Lego upraví, nebo to risknout a pak to reklamovat, že free gift nepřišel.

Ethan

Mě ho to tam už přihodilo. Takže je asi čas objednat první várku odtamtud.

Johny650

Jen se chci zeptat zdali někod neví zdali VIP body (2x) budou i v listopadu?
Přemýšlím nad setem, ale radši bych listopadový free setík, ale v bodech to dělá 100 navíc teď.

Johny650

Ode dneška dávájí zdarma při zakoupení Lego Star Wars nad 1400kč minifig clone trooper lieutenant.

Měch

#131
Na S&H se konečně objevily Servo motory a L motory.

http://shop.lego.com/en-CZ/Power-Functions-ByCategory
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ondra

Chtěl bych se zeptat, je tu někdo z Ostravy nebo Frýdecko Místecka kdo pravidelně nakupuje na S@H a případně by mu nevadilo kdybych s k němu přidal a zaplatil mu polovinu poštovného?

Jedná se mi o to že si nejsem jist jestli se bude opakovat akce s poštovným zdarma v nejbližší době a na S@H se mi jedná jenom o cuusoo sety které vycházejí jak se jim zlíbí a když si koupim dva na českém eshopu zaplatím stejně jak kdybych si to objednal na S@H s poštovným.

davroman

Nevíte jestli při nákupu z S&H nyní běží nějaká akce na free vánoční setík zdarma? Nebo už jsem to propásl? 
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

juraj

Teraz pri nakupe nad 55e dostanes SW figurku. Plati do 17.11.

od 29.11 do 1.12 je akcia ze dostanes druhy vianocny setik pri .
v tomto obdobi dostanes aj cez S&H krabicku na pick a brick pri nakupe nad 30e.
pri nakupe nad 125e dostanes 10% zlavu.

Darth

Na Lego Shopu je akce - druhý vánoční set k objednávce zdarma (nad 1400 Kč). Stále platí poštovné zdarma.

A do slevněných věcí se dostalo docela dost zajímavých kousků:

10226 - Sopwith Camel - 1759 kč
10240 - X-Wing - 4499 Kč
Hry - 3866 Battle of Hoth a 3920 Hobbit Unexpected Journes z 849 kč na 509 Kč.
Planet sety - 239 Kč
79106 - Lone Ranger Cavalry Building set 299 Kč (nic moc, ale aspoň něco)

Zbytek se dá sehnat levněji na e-shopech.

davroman

Nevíte, ze zkušenosti z minulých let, zda by mohla být na S&H ještě nějaká akce do konce roku? Nebo spíše počkat na leden?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

juraj

Akce na co? Na co cekat?

davroman

Na S&H je 30% sleva na vybrané sety - SW, Architecture, něco málo City, přívěsky, hodinky, ....
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Johny650

Nevíte někdo prosím zdali se bude teď konat nějaká akce např. v podobě free setíku?

Děkuji

Darth

#140
Citace od: Johny650 kdy 01.01.2014, 18:21:52
Nevíte někdo prosím zdali se bude teď konat nějaká akce např. v podobě free setíku?

Děkuji

Jeden tam je, ale jen ke koupi Friends. Další bych čekal 4-5. května, respektive na velikonoce.

EDIT: Ještě jsem našel tohle, ale nepřijde mi to, že ten bonus platí i pro nás, jinak by tam už byl:
http://www.bricksandbloks.com/lego-city-police-atv-30228-lego-store-january-2014-promo-set/

Johny650

V Usa se dává city čtyřkolka. Jinak Peťo moc děkuji :)

Darth

#142
Na Lego shop spadly výprodejové položky ze 30% slevy na 50%. Moc výběr tam není, ale i přesto se tam dají najít nějaké zajímavé kousky - hlavně Chima, ale je tam třeba i 70702 Warp Stinger.

http://shop.lego.com/en-CZ/Sales-And-Deals

Docela rychle se to vyprazdňuje, od rána zmizelo asi 5 položek. Jsou tam i Lego hry (Hobit), ale u těch je třeba volat, jestli jsou skladem, nedají se vhodit do košíku.

Dále co se týká vyprodaných položek v obchodu (exkluzivní sety). Je u nich poznámka, že budou naskladněny až začátkem února, ale když jsem v úterý objednal pro známého 2x Parisian Restaurant, tak hned včera balík odešel (tedy balíky, protože na jednu objednávku jde dát maximálně 1 kus). Možná to tak bude fungovat i u jiných položek.

šipka

Tak to je dobré  >:( já objednal 10243 Parisian Restaurant  15.1. a stále nic, přišel email s tím že out of stock a o naskladnění budou informovat  ::)

Darth

Citace od: šipka kdy 23.01.2014, 14:30:00
Tak to je dobré  >:( já objednal 10243 Parisian Restaurant  15.1. a stále nic, přišel email s tím že out of stock a o naskladnění budou informovat  ::)

Tak to je divné. Ten mail mi přišel také, nicméně hned následující den už měla zásilka tracking number a na mail přišla faktura (kterou posílají spolu s odesláním zboží). Mrkni do svého seznamu objednávek, jestli už ti třeba zásilku také neodeslali a není na cestě.

šipka

Právě jsem to kontroloval, ani faktura. Placeno kartou. Tak třeba zítra.

Darth

Simpsons house se právě objevil jako dostupný na lego shopu.

šipka

Faktura i tracking number dnes.  ;)

Johny650

Na eshopu lego.com dávájí při nákupu nad 700kč polybag č:30280


Darth

#149
Na Lego shopu se objevil polybag 30116 Rapunzels Market Visit. Podle popisky zdarma k jakémukoli nákupu Lego Friends nebo Lego Disney Princess. Ale po pár zkušebních umístění věcí do košíku se polybag přidá jen při koupi Lego Friends (i třeba setíku za 99 Kč), při koupi Lego Princess ne. Není omezené cenou.

Zároveň při koupi nad 1400 Kč (to myslím kupuje každý, když se při této hranici dosáhne poštovného zdarma) se do košíku zdarma přidá i 5002126 Martian Manhunter.