Podezřelý inzerát Bazoš

Založil Tommi, 06.08.2015, 13:41:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jezevec

#30
Citace od: peki kdy 30.07.2018, 17:27:20

Citace od: Jezevec kdy 29.07.2018, 22:17:56
Kriminálka Kostky - žaloba, obhajoba, výpovědi svědků. :D

Pokud to takto někdo vnímá, nebudu mu to vyvracet. Ostatní žádám o dodržování pravidel. Prodejci chodí sem aby zde mohli inzerovat, mi nikoho nepřemlouváme.

Peki, já jsem ten svůj komentář vztahoval k tomu, že se tady jsou někteří nejmenovaní jedinci mnohdy schopní totálně dohádat o tom, jestli něco někde v prodeji je nebo není, případně jestli něco je tak či jinak. Čtení té diskuze mně prostě přišlo už jak nějaká satira nebo kriminálka, z blbosti divadlo. Čekal jsem, co z toho vyleze. Toť vše. :)

Já když vidím inzerát, který mě nezajímá tak nereaguju, nedohaduju se s lidma zbytečně o pravdu nebo o blbosti. Nemám to zapotřebí, protože sem chodím z jiných důvodů a to pro radost. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 30.07.2018, 18:21:02

Já když vidím inzerát, který mě nezajímá tak nereaguju, nedohaduju se s lidma zbytečně o pravdu nebo o blbosti. Nemám to zapotřebí, protože sem chodím z jiných důvodů a to pro radost. :)

Ano jako většina uživatelů zde. A já s tím nemám problém naopak. Na druhou stranu jsou tu potom admini, kteří musí dělat i  ne malé množství jiných věci aby věci jako fórum, RLUG "běželo". Není  v našich silách vždy vše každému novému příchozímu sáhodlouze vysvětlovat. Proto jsou pravidla.

Vybalancovat tu míru, kdy je potřeba do diskuse sáhnout a v krajním případě jí i smazat je velmi obtížné.  Pokud většina uživatelů nebude reagovat na jak píšeš blbosti určitě to pomůže a případné blbce snadno vyeliminujeme.