Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

To už jsem četl nedávno ve zprávách o nějakých Rusech: když se mají dostat pod určitý časový limit, musí sypat. Jinak to nejde...
Pán na Žlutém hradě

papluh

Je to korytnačka (alias želva) a autíčko v SCS mali všetky diely. Ale LGB tiles nie.
https://www.dropbox.com/s/6aj82upwpimwudu/IMG_20160707_185644.jpg

Chairudo

Citace od: papluh kdy 07.07.2016, 19:14:33
Je to korytnačka (alias želva) a autíčko v SCS mali všetky diely. Ale LGB tiles nie.
https://www.dropbox.com/s/6aj82upwpimwudu/IMG_20160707_185644.jpg

Ha Ha, já věděl že to bylo něco ošklivého zeleného :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Zítra to jedeme ještě jednou otočit do Vídně, jestli chcete někdo kostičky tak pište :D


#MÁM MÁLO KOSTEK
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak jsem včera v Donau v 10.58hod dostal doslova poslední set rytířú z výlohy :D

Tady je aktuální stěna, další cesta bude začátkem Srpna.
https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/sets/72157670880011545
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#35
Tak datum příštího výletu do Videňských Lego modliteben bude sobota 6. Srpna, výjimečně s 15% slevou na nákup pro členy kostek viz info zde.

Opět přijímám objednávky- sety, kelímky, cokoli.
Můžete zkusit objednat i díly co nejsou na stěně, sem tam se něco zajímavého objeví, třeba vyhrajete loterii  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 15.07.2016, 19:02:01
Tak datum příštího výletu do Videňských Lego modliteben bude sobota 6. Srpna, výjimečně s 15% slevou na nákup pro členy kostek viz info zde.

Opět přijímám objednávky- sety, kelímky, cokoli.
Můžete zkusit objednat i díly co nejsou na stěně, sem tam se něco zajímavého objeví, třeba vyhrajete loterii  >:D

Určitě budu chtít zase kelímek- či dva - či tři :)  (domluvím se s Danyboyem). Případně pokud mi to vyjde, jel bych s váma na výlet konečně taky :)

Chairudo

Včerejší výlet až na hodinovou kolonu před Vyškovem pěkný, zase jsme ve 3 lidech nakoupili přes 50 kelímků  :)

čekali jsme velký nával Afolů, ale kromě poloviny Slovenského Tatralugu tam byl celkem klid  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

papluh

#38
No lebo ste prišli neskoro, 9:15 tam už členovia LGOE.at platili :D Napočítal som tam aspoň 8-10ks s ich tričkami.

Foton

Citace od: Chairudo kdy 07.08.2016, 21:56:54
Včerejší výlet až na hodinovou kolonu před Vyškovem pěkný,

Pokud jste mobilně online, využijte http://rodos.vsb.cz/Overview.aspx . Je tam krásně vidět aktuální komplikace i dobu zdržení.
My jsme se kvůli tomu sjeli už na 210 km a jeli přes Rousínov.
Nebo lze vyžít aplikaci WAZE (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waze). Jde o online navigaci, která by měla být aktualizována z data uživatelů, tudíž bere v potaz i uzavírky a bouračky.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Další výlet do Vídně bude někdy začátkem října, podle německého kalendáře se do evropských Lego shopů 3-22.10 konečně dostane set 40220 Londýnský autobus. Tak hurá nakupovat v anglickém stylu :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Potvrzuji Vídeň 8.10 a také 5.11
Nafotím zase stěnu a trochu jim to tam vysmejčím.
Případné objednávky opět pište přes sz
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

JirkaB

Zdravím, určitě mi někdo dá poučení, že jsem špatně hledal - ale já vážně hledal... Můžete mi někdo prosím vás napsat, kde je ve Vídni ten obchod, kde se nakupují kostičky do kelímků? Dík...

Pool


STARHAWK

Citace od: JirkaB kdy 30.09.2016, 14:48:20
Zdravím, určitě mi někdo dá poučení, že jsem špatně hledal - ale já vážně hledal... Můžete mi někdo prosím vás napsat, kde je ve Vídni ten obchod, kde se nakupují kostičky do kelímků? Dík...

Shopping City Sud
alebo
Donau Zenter

JirkaB

No ty názvy jsem viděl, ale přišlo mi to příliš obecné, něco jako Praha Černý Most, což sice vypadá jednoznačně, ale když to není přímo v nákupním centru, tak tam taky můžete dobu chodit a hledat, vždyť zrovna tohle v Praze má obchody po obou stranách dálnice...

Asi nepojedeme do obou těch obchodů, dokážete říct, jestli je jeden lepší? V obou těch obchodech mají stejný systém s kelímky a stojí to stejně?

STARHAWK

Ono su to nazvy obchodnej oblasti to druhe obchodneho centra.
System rovnaky, cena rovnaka.
Donauzenter ma o nieco vecsiu stenu, takze teoreticky lepsi vyber ale niekedy v SCS byva nejaka ina zaujimava suciastka ale dopredu to clovek nevie. Obe sa blbo stihaju v spicke.

V Donau su aj ine obchody s hrackami a Muller kde obcas mavaju tiez akcie. Pri SCS je zase ToysRus.

Villa Legina


Chairudo

#48
Za mě doporučuji Donau, je to blíž, větší stěna a mám lepší zkušenosti s komunikací s personálem.
SCS je půl hodinky cesty navíc, ale stejně tam jedeme skoro pokaždé jen kdyby náhodou  ;D

Adresa pro Donau je Wagramer Str. 81, Wien, Rakousko, na mapě tam kde jsou nejhustší stromy jsou vjezdy do garáží horních i dolních, doporučuji jet dolů, co nejdřív zaparkovat a ten nejbližší vchod je přímo pod Lego shopem, ten je na 1 patře stejně jako  v SCS.
Do SCS je jen 1 vjezd, pojedete kolem Ikey, Zaparkuj ideálně hned za Ikeou a hurá do prvního patra  ;D

V sobotu jedeme na další nákupy, objednávky přijímám do čtvrtka :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

papluh

Nemôžem zaručiť, že to bude aj vo Viedni už teraz, ale toto bolo v Mníchove. Zatiaľ sa vždy (časom) zosynchronizovali.


JirkaB

Citace od: Chairudo kdy 30.09.2016, 22:53:26
Za mě doporučuji Donau, je to blíž, .....

Adresa pro Donau je Wagramer Str. 81, Wien, Rakousko, ....

V sobotu jedeme na další nákupy, objednávky přijímám do čtvrtka :)

Díky!  :-)

Chairudo

Tak dnešní výlet do Vídně proběhl celkem hladce :)

Donau pěkná stěna, SCS celkem mizerné + bylo téměř nemožné zaparkovat, bylo tam tak 2x víc lidí než obvykle, asi měli v celém SCS akci 20% na všechno nebo co.

Zde je stěna z Donau, jelikož jsem nenakoupil všechno co chci, možná to ještě jednou příští sobotu otočím, kdo by chtěl něco vzít pište, kdo by se chtěl přidat zatím nám 3 volná místa v autě a k nákupu nad 55Euro dostanete autobus  ;D

https://www.flickr.com/photos/87198490@N07/albums/72157674944744775
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

V sobotu proběhne další útok na Vídeň,

bohužel se mi ohledně objednávky co jsem minule dělal nikdo neozval, napsal jsem jim dnes pro potvrzení, tak uvidíme. Každopádně zatím počítám s tím, že připravená nebude a budu mít dost času na nákupy pro ostatní.

Kdo by tedy měl zájem opět využít 15% slevy tak pište, během Listopadu pojedu zase do Prahy do Butovic kdo by chtěl předat dílky osobně.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Sobotní výlet do Vídně naprosto splnil očekávání...cesta v klidu, nákupy za slušné peníze, setkání s ostatními afoláky... Chairudo, ještě jednou MOC děkujeme!!!

Chairudo

Mrkněte na začátek tohoto vlákna, dal jsem tam info o nakupování,  přibližných cenách dílků a objednávání.

V pondělí budu dělat objednávku a kolem vánoc bych pro ni zajel.
Pokud někdo něco chcete, pište do pondělka do odpoledne.

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr


Chairudo

Vypadá to že příští sobotu proběhne letos poslední vítězné tažení na Vídeň >:D, kdyby jste chtěli někdo něco vzít, pište nejpozději do pátku do večera.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 09.12.2016, 18:09:52
Vypadá to že příští sobotu proběhne letos poslední vítězné tažení na Vídeň >:D, kdyby jste chtěli někdo něco vzít, pište nejpozději do pátku do večera.

Máš objednáno něco speciálního (dílky) ? že bych si nechal 1-2 kelímky naplnit..  ;)

Chairudo

Nemám, nikdo se mi neozval že by jel, tak jsem s cestou nepočítal :-\
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08



Máš objednáno něco speciálního (dílky) ? že bych si nechal 1-2 kelímky naplnit..  ;)
[/quote]

...tak mě napadá...můžeme se domluvit společně na nákupu jedné krabice.
Navrhněte, co by se vám hodilo...třeba se můžeme podělit o díly, které nejsou na stěně.
Za pokus to určitě stojí.
Já osobně bych ráda tiles různých barev, které se v Donau vyplatí 100% :),7
ale ráda se přidám i k jiné nabídce...kostek není nikdy dost:)