RIP (Vlastní) Ritterburg Skyline EVO 2 - Roztoky 2010

Založil Colonel32, 10.06.2009, 16:45:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

.

Micho

Tá strecha vyzerá fantasticky, veľmi sa mi to páči. Použitie slope 33 double - výborne zrealizované. Plus tie bočné vežičky pod 45 stupňovým uhlom, čo sa týka stien - super.  8)

Teším sa na celkovú stavbu.  8)

gearcs

Pokračuj ve stejném duchu, takhle je to skvělé, netradiční střecha, která vypadá dokonale.

MwK

Veľmi sa mi to páči! :D
Je naozaj vidieť že tomu rozumieš... 8)
Takisto sa teším na pokračovanie a kompletnú stavbu... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Gibur

tak to je super,hlavně se mi líbí ta střecha.Takže budeš stavět jako obvykle černé,nebo se uchílíš ke light grey.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Colonel32

#5
.

grohl

Pokud bude zbytek aspoň z poloviny tak dobrý jako střecha, nemusíš se o zbytek stavby bát. Tohle mi totiž naprosto vyrazilo dech.

stambi


Colonel32

#8
.

LiBorec

#9
Okna máš zmáknuté suprově... je to krása  ;) Chci se zeptat budeš ten hrad stavět na kopci (nebo jestli tam bude nějaká nerovnost)? Jen bych místo >kulatých< bricků co používáš u těch druhých oken bych použil hranaté ;)

Ryxe

Moc pěkně to pokračuje. Ta bosáž z tlies 1x2 se mi moc líbí. Udělat tu bránu tímto stylem byl moc dobrý nápad. Moc se těším, až bude hrad k vidění na výstavě ;)

Lojza5

Moc pěkné okýnka, to se musí nechat! :D
Výborný nápad jak zpracovat bránu. Mě by to takhle nikdy nenapadlo.
Těším se do Roztok, až ho uvidím v kompletním diorámatu. 8)

Colonel32

#12
.

blackrabbit

Už se těším na konečnou stavbu, je to opravdu nádhera. Zejména se mi líbí využití těch černých panelů s okny  :D. Pořád mi totiž vrtalo hlavou, jak je využít, aby byly nějak sladěné se stavbou ...

peter

Mně se velmi líbí, šibalsky umístěná číslovka, která znalým naznačuje "vývojový skok" tohoto díla. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Colonel32

#15
.

linhi


gearcs


Colonel32

#18
.

maeror

No páni. Já se snad do těch Roztok budu muset napřesrok vydat - tohle si nechat ujít by byl hřích!

mirek

Nádherný, gigantický ani nedýchám. Úctyhodné dílo hodné Mistra.

Siegnord

  Chuťovka.  :o
  Můžu otázečku?  ??? Za některými okny máš hnědé bricky, ty mají asi znározňovat okenice a tudíž tam asi zůstanou, že?

Colonel32

#22
.

Shmade


grohl


Colonel32

#25
.

linhi

Asi mě šálí zrak,vidím dílky na stavbu kulaté věže včetně ploutviček na střechu,takže konkurence :-)

MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

#28
.

Hardegon

Citace od: Colonel32 kdy 28.12.2009, 20:51:36
Přirostlo další patro u hlavní brány, ale hlavně se na jejím vršku uhnízdily nákladní jeřáby a mangonely.

Jeřáby mi přijdou až moc masivní. Ale jinak super práce. Při takové velikosti brány si nedovedu dobře představit zbytek.  >:D