Besídka plzeňské dětské onkologie #2

Založil Hardegon, 03.10.2022, 09:03:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Ahojte,
plzeňská onko mě oslovila opět s účastí na jejich tradiční předvánoční besídce. Termín je 26.11. Jde o setkání současných pacientů (kteří mohou), bývalých pacientů, rodičů a personálu mimo prostory nemocnice.
Setkání #1 proběhlo 2019 a pak to covid všechno zrušil. O to víc se teď těší.

O co mají zájem? LEGO hry a aktivity a jakýkoliv program spojený s legem. Bude to další položka na jejich kulturním programu.

Co dodáma? Hry a aktivity pro děti. Mám ještě spoustu odměn a dárečků od vás ještě z výstavy v Plzni. Vyžebral jsem něco od TLC.

Pokud máte někdo zájem se zúčastnit, rád vás v Plzni přivítám  :)

Detaily a časy ladíme.

Pozor na souběh termínů:
sobota 26.11. besídka v Plzni
neděle 27.11. azylák v Horních Počernicích

Ryxe

Hlasime se já i Sanna. Bude to zas takovy besidkovy maraton jak před covidem, takže super 👍

Hardegon

Děkuji všem, kteří se nabídli s pomocí nebo účastí.

Znovu připomínám termín 26.11. Časově zatím ladíme. Pravděpodobně od 15:00. Ještě bude upřesněno ze strany nemocnice.

nikolinek

Ahoj, pokusím se zúčastnit.

milanv

Pro pořádek: nahlásil jsem se já s Alfem, atrakce jako u Ryxeho, tj. Creationary, nová autíčkodráha a příp. i Technic.
Pán na Žlutém hradě

peki

Beru s sebou (kromě Lenky a Zuzky) :
- LEGO vláčky na ovládání
- stavění vločky
- stavění po slepu
- 1 spiner

Hardegon

Tak v sobotu začíná naše část programu v 15:00. Příjezd ideálně do 14:30, aby se dalo vše na pohodu připravit.

Dostal jsem seznam "dětí":
3 děti jsou už 20 let 
4 děti 13 let – 15 let
3 děti 4 – 5 let
3 děti 7 – 8 let
1 x 17 let
6 dětí 10 – 12 let

Jak jsem psal někde nahoře, tak jde o besídku i pro již vyléčené. Proto je tam i pár starších, ale věřím, že i jim dokážeme udělat hezký program. ;)

Osobně dovezu aktivity, 2 nové spinery a spolu s Ryxem hromadu dárečků.


milanv

Jasně, počítám s tím, peki už vzkazoval. Navíc: ve správné atmosféře si i dvacetiletí rádi pohrají a zablbnou. Mám tři takové "děti" :)

Takže vezmu určitě i Technic a pokud si najdu čas, tak k němu přidám i ten nový kreslicí stroj, to je pro dvacetileté výzva až až, pokud nejsou vyučení strojaři.
No a k autíčkodráze udělám teda lepší výběr dílů, aby se mohli víc vyřádit i s Technicem apod.

Jen ty dárečky nemáme žádné pro starší, tak doneseme, co máme, podělíte se s Ryxem a zbytek nechám holt na vás...

Hraní zdar!

Nazdar! :)
Pán na Žlutém hradě

nikolinek

Akce se koná zase jako minule na Skvrňanech?

Hardegon

Citace od: nikolinek kdy 23.11.2022, 15:01:41Akce se koná zase jako minule na Skvrňanech?

Ano, adresa Vejprnická 663/56, 318 00 Plzeň 3- Skvrňany. Bývalé očkovací centrum na COVID, velký sál.

Ryxe

Pro starší děti tam dárečky máme. Nějaká Duplo autíčka a zvířátka by jim myslím radost mohly udělat  ;D .
Teď vážně, jsou tam nějaké malé creatory z LEGO Storu ( Vespa, taxíky, takový to asijský vozítko) plusem tam jsou i nějaké speed schampions. Takže by s dospělými dětmi neměl být, co se dárečků týče problém  ;)

Hardegon

Hlášení ze sobotní besídky v Plzni...
Akce proběhla výborně. Besídky ze zúčastnil asi 25 dětí + rodiny.
Jako velká pomoc dorazilo několik kostkařů. Děkuji @Ryxe , @peki , @nikolinek , @blackjoe , @milanv a jejich rodinám za pomoc.
Děti si postupně oběhly všechno, ale obyčejné stavění je nakonec uchvátilo nejvíc.
S Michalem jsme dali dohromady malu tombolu. Za zastávku na nějakém "stanovišti" dostaly děti lísteček a pak si mohli vybrat nějakou odměnu. Zde patří dík Vám všem, kdo jste do této hromady darů něco přidali. Díky moc!

peki

Nová zimní aktivita stavění vánoční vločky.