(Vlastné) Mesto - začiatok

Založil vlado-sk, 30.07.2010, 09:11:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

vlado-sk

Neni to hotove a dal som se ze tu bude cela praca ak sa vam to nepaci nesledujem to!  >:(
:-)

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

vlado-sk

:-)

mizdas

Já se taky velmi těším. Náhoda je že doma stavím taky město, ale prezentuju ho nejdřív tak za dva měsíce. Tak teď tu mám konkurenci  ;D.

vlado-sk

Citace od: mizdas kdy 08.08.2010, 10:36:40
Já se taky velmi těším. Náhoda je že doma stavím taky město, ale prezentuju ho nejdřív tak za dva měsíce. Tak teď tu mám konkurenci  ;D.

No tak asi vyhras...na :D akom povrchu stavas?....
:-)

Vasyk

Nenech se odradit, máš před sebou ještě dlouhou cestu a vzhledem k tvému věku se toho nebojíš. Možná celkový výsledek nebude kdovíjaký zázrak, ale hlavně to musí těšit tebe ne  ;).

vlado-sk

Citace od: Vasyk kdy 08.08.2010, 10:52:23
Nenech se odradit, máš před sebou ještě dlouhou cestu a vzhledem k tvému věku se toho nebojíš. Možná celkový výsledek nebude kdovíjaký zázrak, ale hlavně to musí těšit tebe ne  ;).

Mna to tesi zacinam uvazovat ze pokial nemas na tomto fore neviem ake skvosty si pre niektorych nezaujimavy.... :(
:-)

Vasyk

Citace od: vlado-sk kdy 08.08.2010, 12:24:20
Citace od: Vasyk kdy 08.08.2010, 10:52:23
Nenech se odradit, máš před sebou ještě dlouhou cestu a vzhledem k tvému věku se toho nebojíš. Možná celkový výsledek nebude kdovíjaký zázrak, ale hlavně to musí těšit tebe ne  ;).

Mna to tesi zacinam uvazovat ze pokial nemas na tomto fore neviem ake skvosty si pre niektorych nezaujimavy.... :(

To není tím, časem přijdeš na to, že spousta nováčků toto nevydržela a odešla, ale spousta jich také zůstala a postupem času si zvyšovala stavitelský a prezentační standard. Oni mají už jen jinde položenou hranici hodnocení atd. Jsem si jistý, že pokud vydržíš a vezmeš si ty dobré rady k srdci, tak se později nad tímto jen pousměješ. Chce to stavět a stavět a pokud tě to opravdu baví, tak jedině dobře pro tebe. Snad je to srozumitelný  ;D.

vlado-sk

Citace od: Vasyk kdy 08.08.2010, 12:30:16
Citace od: vlado-sk kdy 08.08.2010, 12:24:20
Citace od: Vasyk kdy 08.08.2010, 10:52:23
Nenech se odradit, máš před sebou ještě dlouhou cestu a vzhledem k tvému věku se toho nebojíš. Možná celkový výsledek nebude kdovíjaký zázrak, ale hlavně to musí těšit tebe ne  ;).

Mna to tesi zacinam uvazovat ze pokial nemas na tomto fore neviem ake skvosty si pre niektorych nezaujimavy.... :(

To není tím, časem přijdeš na to, že spousta nováčků toto nevydržela a odešla, ale spousta jich také zůstala a postupem času si zvyšovala stavitelský a prezentační standard. Oni mají už jen jinde položenou hranici hodnocení atd. Jsem si jistý, že pokud vydržíš a vezmeš si ty dobré rady k srdci, tak se později nad tímto jen pousměješ. Chce to stavět a stavět a pokud tě to opravdu baví, tak jedině dobře pro tebe. Snad je to srozumitelný  ;D.

Diky..snad vydrzim  ;D
:-)

mizdas

Citace od: vlado-sk kdy 08.08.2010, 10:45:25
Citace od: mizdas kdy 08.08.2010, 10:36:40
Já se taky velmi těším. Náhoda je že doma stavím taky město, ale prezentuju ho nejdřív tak za dva měsíce. Tak teď tu mám konkurenci  ;D.

No tak asi vyhras...na :D akom povrchu stavas?....
Stavim normálně na baseplates které mám položené na stole, jestli jsem tvoji otázku správně pochopil.

vlado-sk

Citace od: mizdas kdy 08.08.2010, 15:12:56
Citace od: vlado-sk kdy 08.08.2010, 10:45:25
Citace od: mizdas kdy 08.08.2010, 10:36:40
Já se taky velmi těším. Náhoda je že doma stavím taky město, ale prezentuju ho nejdřív tak za dva měsíce. Tak teď tu mám konkurenci  ;D.

No tak asi vyhras...na :D akom povrchu stavas?....
Stavim normálně na baseplates které mám položené na stole, jestli jsem tvoji otázku správně pochopil.


Pochopil!!! ;D ...ake to ma rozmery, aspon tak cca..
:-)

mizdas

#41
4 baseplates 32x 32 a baseplates 16x 16 a přibydou další. už jsem do toho použil asi 2-3 tisíc kostek.  a 25 figurek (23 lidí) a budou další  ;D.

AdamKo

Ahoj, na vývoj města jsem zvědavý. ;)

Podle čeho jsi dělal poloměry na zatáčkách?   Víš, připadá mi, že když už si tvoříš vlastní silnice, nebylo by špatné nedělat je tak ostré, ale o něco mírnější. Třeba u dlouhého kamionu, by to vypdadlo přirozoněji. U originálních lego zatáček s poloměrem daným baseplate toho nejde tak moc nadělat.

Jestli to máš už nabarvené, tak si s tim nelámej hlavu.

vlado-sk

#43
Citace od: AdamKo kdy 08.08.2010, 18:52:25
Ahoj, na vývoj města jsem zvědavý. ;)

Podle čeho jsi dělal poloměry na zatáčkách?   Víš, připadá mi, že když už si tvoříš vlastní silnice, nebylo by špatné nedělat je tak ostré, ale o něco mírnější. Třeba u dlouhého kamionu, by to vypdadlo přirozoněji. U originálních lego zatáček s poloměrem daným baseplate toho nejde tak moc nadělat.

Jestli to máš už nabarvené, tak si s tim nelámej hlavu.

Viem je to ostre... ale strasne zle sa kresli nieco v uhle.. ;D  ked som mal starsiu verziu mesta skusal som takuto zakrutu, no vysledok ani nechci vediet, ono sa to nezda ale fakt je to moc... ja ostanem pri tychto "ostrych" ako sa namahat a aj tak to nevide..mam skusenosti ale dakujem za napad ak bude dalsia verzia v co dufam urcite, tak ti nieaku taku zakrutu spravim :)





a este idem teraz na tyzden na chatu cize ak chcete nieco sem napisat kludne ale neodpisem vratim sa o tyzden v nedelu (15.8) a predbezne v pondelok pojdem makat do mesta.. budu dalsie fotky :)
:-)

vlado-sk

No bol som v meste az v utorok ale k fotkam som sa dosta laz teraz pridavam...su trosku  horsej kvality lebo su len z mobilu..
:-)

germik

Líbí se mi, že to máš všechno tak pěkně čistý a přesný ťuk, ťuk, ťuk,  >:D
až na to všechny sety naskládáš, bude to Imho vypadat moc pěkně  ;) :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

otaznik

No, zatím to o LEGU moc není...  ::)

Ivansliz

Hezké, držím ti palce. Určitě to již dalo trochu práce a ještě dost dá. Ale jsem vážně zvědavý na konečný výsledek. ;)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

vlado-sk

Citace od: otaznik kdy 26.08.2010, 00:16:00
No, zatím to o LEGU moc není...  ::)

Ak nevies citat je na zaciatku napisane stavba mesta :) ...inak dakujem vsetkym za pozitivne reakcie este dnes pridam dalsie fotky :)
:-)

vlado-sk

Stale sa maka najneskor v utorok finisujeme :) fotky opat z mobilu..
:-)

otaznik

Citace od: vlado-sk kdy 26.08.2010, 20:06:24
Ak nevies citat je na zaciatku napisane stavba mesta :) ...inak dakujem vsetkym za pozitivne reakcie este dnes pridam dalsie fotky :)
Pokud neumíš číst, tak tohle je forum o LEGU!  8)

vlado-sk

Citace od: otaznik kdy 26.08.2010, 21:32:14
Citace od: vlado-sk kdy 26.08.2010, 20:06:24
Ak nevies citat je na zaciatku napisane stavba mesta :) ...inak dakujem vsetkym za pozitivne reakcie este dnes pridam dalsie fotky :)
Pokud neumíš číst, tak tohle je forum o LEGU!  8)

Pozri sa nejdem sa tu stebou hadat, pokial viem suvisi to z legom lebo na tom lego bude aj je na fotkach!! nie v takom horibilnom mnpozstve a take skvosty ako mas ty ale urcite to tesi mna za to ze ty mas s tym nieaky problem ja nemozem ak sa ti to nepaci nesleduj to ja ta nenutim ale chcel som sa s ludmi podelit o moj vytvor, prepac keby som staval nieco na takej ploche z baseplates a nebolo by tam toho moc tiez povies ze to neni lego?! ..takymto sposobom odradis vela ludi z tohto fora! Nemam tolko penazi, znamych aby som si kupoval co mas ty som rad aspon za to co mam takze ty mi to nebudes zneprijemnovat nepaci sa ti nepozeraj ale vravim chcel som sa podelit s ludmi o nazor, a to co tu pises ty je vzdy proti mne !
:-)

BlackDemon

Citace od: vlado-sk kdy 26.08.2010, 21:38:43
Citace od: otaznik kdy 26.08.2010, 21:32:14
Citace od: vlado-sk kdy 26.08.2010, 20:06:24
Ak nevies citat je na zaciatku napisane stavba mesta :) ...inak dakujem vsetkym za pozitivne reakcie este dnes pridam dalsie fotky :)
Pokud neumíš číst, tak tohle je forum o LEGU!  8)

Pozri sa nejdem sa tu stebou hadat, pokial viem suvisi to z legom lebo na tom lego bude aj je na fotkach!! nie v takom horibilnom mnpozstve a take skvosty ako mas ty ale urcite to tesi mna za to ze ty mas s tym nieaky problem ja nemozem ak sa ti to nepaci nesleduj to ja ta nenutim ale chcel som sa s ludmi podelit o moj vytvor, prepac keby som staval nieco na takej ploche z baseplates a nebolo by tam toho moc tiez povies ze to neni lego?! ..takymto sposobom odradis vela ludi z tohto fora! Nemam tolko penazi, znamych aby som si kupoval co mas ty som rad aspon za to co mam takze ty mi to nebudes zneprijemnovat nepaci sa ti nepozeraj ale vravim chcel som sa podelit s ludmi o nazor, a to co tu pises ty je vzdy proti mne !
Z tohodle bych si nic nedělal přece jenom je to jeho názor a jak říkáš at se na to teda nekouká, možná se otazníkovi takovejdle styl staveb nelíbí asi má rád jen pure-lego.Mně se to ovšem náhodou líbí a tešim se až to bude hotový celý ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

otaznik

Prostě vyskládané sety na podložce z polystyrenu - nevidím v tom nic zajímavého. Na druhou stranu máš těch setů dost na to, abys postavil vlastní stavbu, která bude podle mého mnohem zajímavější, než to, na co se teď právě soustředíš.

mary

Jsem zvědavý,jak  město poroste,ten tvůj podklad není zase tak špatný  ;)

Martys08

Já souhlasím s otaznikem. Rači nějaké sety rozeber a pak z nich postav něco vlastního.

Anatyt

Pridávam sa k otazníkovmu názoru.

vlado-sk

#57
No a ja vam ten nazor vyvraciam :D lebo moja fantazia je ombedzena, na niektore veci mam dobru fantaziu ;D ale na stavanie vlastnej stavby moc nie no, mne sa to paci take ake to je teraz inak dnes som uz domaloval takze v pondelok len poukladam sety na polistyren a je to hotove este pridam dalsie fotky dneska..


Edit: Chcem si kupit pod stromcek to grand emporium ci ako sa to vola :D a potom nieakyu ten set kde su len kocky a budem skusat stavat.. :)
:-)

Jaky

Mohl by jsi Vlado doplnit svůj profil o věk, díky !

vlado-sk

Jaky uz je to tu niekde pisane mam 13 a tu s fotky zdeskajska :)



Edit: Fotka z nazvom cele3 bola urobena tesne pred odchodom cize je to finalna fotka...
:-)