*TOP* #8 PBC (Vlastní) Cesta za pomstou

Založil peter, 12.01.2012, 08:06:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Cesta za pomstou Crawna a jeho barevného přítele začala ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

P4tr1cius


otaznik

Bezva je ten stín ryby pod vodou.

germik

Souhas, tohle je špice! :o :D - malé a do detailu promakané - mě se třeba hrozně líbí ta plachta...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Colonel32

Škoda toho ořezu bez anti-aliasingu, ty ostré vypixelované přechody na plachtě a nitích kazí jinak opravdu zajímavé dílo.

Jestli chceš, tak mi pošli ty fotky na mail a já ti to zkusím oříznout lépe.

Jotun

Zajimave dilko, akorát mě trochu zarazilo průzračné moře spíše bych to možná prohodil většinu bricků  z modré a zbytek číré bílé.

frantoka

Veľmi pekné, dobre sa na to pozerá, držím Ti palce.  :)

Colonel32

Citace od: frantoka kdy 12.01.2012, 21:50:26
Veľmi pekné, dobre sa na to pozerá, držím Ti palce.  :)

To je taky spambot... sice wellwarovej, ale spambot.

No schválně:

http://www.kostky.org/forum/index.php?action=profile;u=3620;sa=showPosts

LukeLee

Velmi pěkné dílo, obzvlášť se mi líbí přivázání kladek provázkem, zdá se mi to opravdu efektní, i když to není zrovna standard LEGO stavění :). A taky je dobrý nápad s tou žraločí hlavou v síti, škoda že to není moc vidět.

P4tr1cius

#9
Tak trošku obšírnejšie sa vyjadrím aj ja. Tvoje dielo je v PBC, jedným z najzaujímavejších. Napriek tomu, že si použil najmenej kociek. (ale to už padá na vrub tvojej profesionality, know-how, talentu,....) Obrovské plus máš jednoznačne za podsvietenie a nápad (byť opäť si dovolím tvrdiť, že triviálny. Ale to je iba tvoja šikovnosť) - (neskutočne obdivujem ľudí, ktorí z minima, dosiahnu maximum).

Takže, aby som sa tu nerozpisoval: - máš veľké plus, že z "dvoch kociech" si urobil parádne dielo, že si si ho (zatiaľ) ako jediný dal námahu podsvietiť, že si z minima vyťažil naozaj maximum, že si bral detaily na svojom diele ako Alfu a omegu (presne ako - pán staviteľ Gearcs), a na tom si postavil celý nosník svojho diela. BYŤ MALIČKÉHO (s počtom kociek 80), ALE ZATO LUXUSNÉHO.



Colonel32