CZ Globus

Založil Thrawn, 23.06.2013, 18:21:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Puclik

Globus Černý Most:
- podložky pouze v Tan a za 159
- minifigy Disney nemají vůbec v prodeji
- polybagy Ninjago letící pirát , Friends pojízdný stánek, City dumper, Nexo rytíř za 79
- sleva 20% je i na již dřííve slevněné Lego (nějaké Ninjago, Creator obchod s hračkami za necelé 400 a City motorový člun 60085 za  příjemných 480)
- ve 20% slevě jsou i novinky (serie City Vulkán, City 60134 Zábava v parku za 799

Mr. Cube

Citace od: Miketuk kdy 24.06.2016, 23:30:32
Neměli někde Disney figurky?

V Globusu jsem je neviděl, CMF 15 ale dali na 60,- Kč, takže brzy asi budou mít Disney.

Chairudo

Globus Olomouc taktéž akce 20% na všechna Lega, pár větších setů i 25-45% sleva.

mají už i 60134 Fun in the park = 15 figů po 50kč + spousta příslušenství... super nákup :D

Minifigurky 15 série za 48kč (poslední kus)  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Artie

Dneska + zitra v Globusu sleva 40% na veskere Lego, max 3ks na osobu.

V Cakovicich v pul devaty to bylo o zivot, spousta lidi, malo setu, nikdo nedoplnoval. Byly nejake elfky, Friends, SW, Duplo a par City.

CCM kolem devate dost lidi (ale mene nez Cakovice), sortiment prakticky plny a hlavne tam byl typek a doplnoval, co se odebralo.

Faire

Brno nic, zvláštní...

Artie

Nám to v letáku píšou - https://www.globus.cz/cerny-most/pdf-viewer.html?v=98 - možná je to jenom pražská akce? (neproklikala jsem všechny pobočky a příslušné letáky, ale co jsem zkusila namátkou, tak to fakt asi bude jenom Praha)

Ceny nejsou na regálu zlevněné, je tam jenom tabulka, která o slevě informuje a sleva se projeví až na pokladně při finální částce (napípávají se nezlevněné ceny).

Ravenhorn

Jo je to tak napípají se na pokladne a dá to slevu, takže mají kontrolu že si opravdu berete na osobu max 3 ks.

Já navštívil Čakovice i Černý most a koupil si 6 ks věcí a nejlepší na tom je, že pokud je nějaký set už zlevněný, tak sleva 40% se počítá z té zlevněné ceny  ;D

Takhle jsem koupil jeden set co stál asi 1200 kč a byl zlevněn na 850 Kč, tak jsem ho měl jen za 510 Kč.

Na Černým mostě toho měli více než v Čakovicích, jen všude skoro prázdné věci Friends, Creator, Elves,   City taky hodně vybrané, ale třeba Star Wars, Technics, Minecraft, Ninjago ještě hodně, a na Černým mostě strašně hodně Nexo Knights (asi se to moc lidem nelíbí).

Castle, Pirates a Star Wars.

Faire

V Brněnském letáku jsem slevy nenašel.

ThomasMorta

Citace od: Ravenhorn kdy 10.10.2016, 15:20:53
Na Černým mostě toho měli více než v Čakovicích, jen všude skoro prázdné věci Friends, Creator, Elves,   City taky hodně vybrané, ale třeba Star Wars, Technics, Minecraft, Ninjago ještě hodně, a na Černým mostě strašně hodně Nexo Knights (asi se to moc lidem nelíbí).

Nemají náhodou z Nexo Knights tu Jestrovu pevnost? Na tu bych si snad i půjčil, abych ji měl za 60% cenu!
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Faire

To je jen pro zajímavost jaká cena? Kolem 2,7K se dá normálně sehnat v obchodě.

Artie

Ne-e, největší set z NK v CČM byl 70321 Obléhací stroj zkázy generála Magmara. Oni v Globusu ty velké sety vůbec nemají, nejdražší sety bývají ty kolem 1 500 +/-

Ravenhorn

Jo oni nemají ty velké kolem 2 tisíc a víc.  Jen ty tak do 1500 Kč jak píše Artie.

Zajímavé je ale, co mají zlevněno již normálně, tak z té ceny počítají tu slevu 40%, takže pár setů je vlastně oproti standardní LEGO ceně zlevněno o víc jak 40% (cca o 50-60%), ale hlavně na Černý mostě.
Castle, Pirates a Star Wars.

Johny650

Má cenu jed do Brna (50km) najdu tam něco? díky kdo tam byl..

Faire

IMHO ne, alespoň já nic nenašel namístě ani v katalogu.

ThomasMorta

Citace od: Artie kdy 10.10.2016, 16:48:37
Ne-e, největší set z NK v CČM byl 70321 Obléhací stroj zkázy generála Magmara. Oni v Globusu ty velké sety vůbec nemají, nejdražší sety bývají ty kolem 1 500 +/-

Děkuji, stal jsem se hrdým majitelem Stroje zkázy - také mi chyběl do sbírky:-) Tak už jenom Černý rytíř, Axelova obranná věž a Jestrova pevnost a mám všechny letošní hlavní sety Nexo Knights (tedy nepočítám v to ultimátky, těch mám zatím pět z deseti, ale i při rychlosti medna za týden je do konce roku dokompletuji, jo a ještě mi chybí battle packy, nebo jak xe jmenují ty sad, kde jsou čtyři minifigy od konkrétní strany).
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Tomik

Včera jsem se byl podívat v Globusu na Zličíně a měli tam toho docela dost i když trochu probrané. Nejvíce Nexo knights a Star Wars, minimum Friends, City a Creator. Osobně jsem si tam nic nevybral, tak jsem si nakoupil aspoň nějaké klobásky a další uzeniny... 8)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

brutus

Citace od: Artie kdy 10.10.2016, 16:48:37
Ne-e, největší set z NK v CČM byl 70321 Obléhací stroj zkázy generála Magmara. Oni v Globusu ty velké sety vůbec nemají, nejdražší sety bývají ty kolem 1 500 +/-

dik za info, jsem se tam chystal, ale tyhle maly sety mne moc nezajimaji takze jsi mne usetril cestu :)

over86c

Globus Zličín - sleva na LEGO, kupoval jsem holkám polybag za 60 Kč (původně 99 kč). Byl i nějaký klučičí polybag - asi bagr. Jinak ve slevě nějaké malé sety SW, licencované lego Speed Champions(autíčko audi). Bylo toho určitě víc, byl jsem tam dneska kolem 18:45. Vzhledem k tomu, že mám před výplatou, tak jsem se raději moc nerozhlížel...

klubo

polybagy mají v Liberci za 60 už od vánoc, jsou tam už jen Friends a nějaký dělník s bagříkem nebo nějakým nakladačem, jinak na pár setů sleva asi 30% (většinou nexo, nějaký minecraft, friends a pár city), taky už od vánoc, pro mě nic zajímavýho, čekám na 50%, čekám to tak v březnu :-) tento týden nově naskladnili lego batman movie, ale bohužel nevím jestli všude v čr, ale v Liberci už nějakou dobu mají jen sety do cca 1500 kč, dražší do nabídky nezařazují...

klubo

Globus liberec sleva 20% na vše ze serie Batman Movie (mimo ninifigures), ale nemají dražší sety (nejdražší co mají  je 70905)

matej.marcisovsky

Globus Ostrava - Lego City 66541 Hasiči 3v1 399,-

Ravenhorn

Jo a na Černým mostě v Globusu mají víc věcí ve slevě.
Castle, Pirates a Star Wars.

matej.marcisovsky

V Globusu v Ostrave je spousta slevnenych setu, snad vsechny druhy, videl sem Friends, City, Technik, Bionicle, Ninjago, Nexo, StarWars, fakt snad vsechno, ale hlavne tam maji advetni kalendare :-D City za 400 a StarWars za 600.

pasin11

Globus Čakovice
Sleva na několik setů. Nejzajímavější slevy:
lego 70315 - 539,-
lego 70324 - 299,-
lego 60129 - 590,-

ThomasMorta

Citace od: pasin11 kdy 25.04.2017, 22:23:54
Globus Čakovice
Sleva na několik setů. Nejzajímavější slevy:
lego 70315 - 539,-
lego 70324 - 299,-
lego 60129 - 590,-

Mají tam i další Nexo Knights? 70315 je rozhodně dobrý set na modré součástky, ale zrovna jsem jeden pořádil přesně za tuhle cenu.
Mnohem víc bych Královského mecha 70327
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

pasin11

Byli tam ještě jiné stavebnice ve slevě cca 10-20% nevím ale jaké a za tu cenu jsou k sehnání v e-shopech.

JaM203

Zdravím,

Globus Havířov má v létáku od dnešního dne 20% slevu na lego, nevím zda se to vztahuje na ostatní.

Ovšem při bleskurychlém nákupu jsem zakoupil jen 60146 za 156kč..., tak pokud budete mít cestu, koukněte.

Ravenhorn

Spousta slev v Globus Čakovice - kromě záklandí 20% slevy na vše, některé starší sety zlevněné o 40-70%.
Castle, Pirates a Star Wars.

papluh

Včera cestou cez Brno som sa zastavil v Globus Ivanovice a mali tam pár zvyškov za znížené ceny.
Okrem tých veľkých figúr
70324 Merlok's Library 2.0 za 290Kč
70904 Clayface za tuším 550Kč z 999Kč
70901 Mr. Freeze si nepamätám, ale bol tiež na tom stojane so zľavami
a ešte pár drobností
po lodi 60129 Police Patrol Boat za 500Kč zostala len cenovka


ThomasMorta

Citace od: papluh kdy 31.07.2017, 20:48:12
Včera cestou cez Brno som sa zastavil v Globus Ivanovice a mali tam pár zvyškov za znížené ceny.
Okrem tých veľkých figúr
70324 Merlok's Library 2.0 za 290Kč

Z Globusu na Černém Most v Praze už Merlokova knihovna zmizela a pro mě je to momentálně ideální zdroj součástek. Mohu se s někým domluvit na nákupu a nějakém doručení?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)