Bambule slevy

Založil Tomtombuy, 07.02.2014, 18:03:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Miketuk

Letňanská Bambule byla dost vybraná už od Vánoc. Jediný čím byli dobře zásobení bylo nové SW a Friends. Bambule tam končí?

Ravenhorn

Jo končí. Jo prý tam měli hodně SW a taky nových scifi rytířů.
Castle, Pirates a Star Wars.

Robkteryten

K nákupu NEXO KNIGHTS nad 490kč polybag zdarma

Robkteryten

Aktuálně sleva 20% na LEGO + svačinový box s nákupem CITY nad 590kč

Robkteryten

11.11.-13.11. údajně sleva na všechny LEGO stavebnice 20%

yoshimaka

Zdroj? Nemůžu nic najít.
Lust och fägring stor


Ravenhorn

Castle, Pirates a Star Wars.

venturi88

parada, jestli vážně bude 20% na všechno od LEGA tak pujdu nakoupit :-)

yoshimaka

Citace od: Ravenhorn kdy 10.11.2016, 12:51:00
a mají to i na webu

https://www.bambule.cz/vikendova-akce-v-prodejnach-bambule

Ráno jsem to ještě neviděl, teď to tam mají v aktualitách. Díky, asi si něco pořídím.
Lust och fägring stor

Miketuk

Nevíte jestli slevu lze zkombinovat s narozeninovým kupónem na slevu 10% na celý nákup?

DarkDrago

Citace od: Miketuk kdy 10.11.2016, 15:45:53
Nevíte jestli slevu lze zkombinovat s narozeninovým kupónem na slevu 10% na celý nákup?

Narozeninový dukát (sleva 10%) jde normálně kombinovat se zlatým dukátem (nebo jak se menuje; 100 korunovou slevou).
Ale řekl, bych že kombinovat dvě několikatiprocentní slevy nepůjde.
Dračí páni s mocí ohně...

blindmelon

Stejná akce ve stejném termínu i Sparkys.
Hezký den, Blindmelon

Darth

Stejná akce i v Pompo, plati i na exkluzivni, tj Ghostbusters hasičárna, Simpsni, SW UCS, Helicarrier, atd. Pompo jsem koukal má víc věcí skladem než Sparkys.

Miketuk

Sparkys nezlevnilo vše a ještě spoustu exkluzivit odstranili z nabídky (alespoň na e-shopu).

Klaj

Ty slevy v Bambuli sou jen pro drzitele zakaznicke karty ?
Draco dormiens nunquam titiliandus

lukas.21

Pre všetkých, ja som po polnoci nakúpil aj bez registrácie (tá mi nefungovala).

bartas

Ne, slevy jsou pro kohokoliv. Navíc zákaznická karta je ti nahouby, protože i pokud máš třeba narozeninovou slevu, tak se to nesčítá.

Citace od: Klaj9 kdy 11.11.2016, 09:32:46
Ty slevy v Bambuli sou jen pro drzitele zakaznicke karty ?

bartas

Citace od: blindmelon kdy 11.11.2016, 03:21:17
Stejná akce ve stejném termínu i Sparkys.
SPARKYS a Bambule je jeden majitel.

yoshimaka

Citace od: bartas kdy 12.11.2016, 19:06:43
Ne, slevy jsou pro kohokoliv. Navíc zákaznická karta je ti nahouby, protože i pokud máš třeba narozeninovou slevu, tak se to nesčítá.

Citace od: Klaj9 kdy 11.11.2016, 09:32:46
Ty slevy v Bambuli sou jen pro drzitele zakaznicke karty ?

Moje dnešní zkušenost: Koupil jsem si MB Arocs a nebyl problém uplatnit i tzv. "zlatý dukát" - 100 Kč slevu (dokonce 2x !!) i k již zmiňované 20% slevě. Je pravda, že paní v Bambuli mne již zná a snažila se vyjít vstříc. Bambuli preferuji kvůli možnosti platit dárkovými poukázkami Sodexo. Chtěl jsem vzít ještě několik CMF, bohužel byly  již hodně přebrány.
Lust och fägring stor

Miketuk

#50
Zlatý dukát není problém uplatnit (ani vícekrát, pokud je máš :D). Včera jsem měl nákup za 1255 Kč po slevě 20% a platil jsem jen 55 Kč. Použil jsem nasbírané zlaté dukáty a ibody.

Problém je až s procentníma slevama. Když mají na vše 20%, už tě nenechají uplatnit 10% Narozeninový dukát. Ale ibod i Bambule kartu můžeš použít.

Ve Sparkys tě nenechají použít ani Sparkys kačky, ani ti nenačtou kartu při probíhajících slevách.

bartas

Citace od: Miketuk kdy 12.11.2016, 21:11:29
Zlatý dukát není problém uplatnit (ani vícekrát, pokud je máš :D). Včera jsem měl nákup za 1255 Kč po slevě 20% a platil jsem jen 55 Kč. Použil jsem nasbírané zlaté dukáty a ibody.

Problém je až s procentníma slevama. Když mají na vše 20%, už tě nenechají uplatnit 10% Narozeninový dukát. Ale ibod i Bambule kartu můžeš použít.

Ve Sparkys tě nenechají použít ani Sparkys kačky, ani ti nenačtou kartu při probíhajících slevách.
Přesně tak, načtené peníze lze uplatnit jako slevu kdykoliv a na cokoliv, stejně jako VIP body na lego shopu. Uplatnil jsem 200 Kč na Simpsons dům spolu s 20% slevou.

Narozeninové slevy se však uplatnit ke slevě 20% nedají, mám jich plnou kartu a nic.


Chairudo

Olomouc šantovka, Bambule 30% slevy na cca 50-100 druhů setů všech žánrů, kromě exclusive ;D
Nevím na jak dlouho.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bubutymmy

V Centru Černý Most nějaký ten 50% výprodej je. Zejména si pamatuju pár setů Nexo - zrovna takovejch pitomejch
http://brickset.com/sets/70312-1/Lance-s-Mecha-Horse
a ultimate prcek  http://brickset.com/sets/70333-1/Ultimate-Robin - ten mi i za cca 130 v poloviční slevě přišel drahej.
plus na http://brickset.com/sets/70310-1/Knighton-Battle-Blaster je udělaná 50% cena, ale na regálu není. Možná jiná pobočka? Ten bych zrovna bral
Dále tam je za ty ceny nějaké Duplo (myslím nanuky a nějaké rakety), jeden kus http://brickset.com/sets/70736-1/Attack-of-the-Morro-Dragon a snad jeden adventní kalendář Friends

Plus pokračují cca 30% akce z adventního období, těch krabic tam, myslím, bylo ode všeho dost. A tytéž akce jsou vedle ve Sparkys, plus pár ks 30% zlevněných Angry Birds, ale 50% výprodej snad žádný. Ostatně tam celkově Lega moc nemají.

Ravenhorn

Já tam byl v 17 hodin a kromě Dubla už vůbec nic s 50% (teda ještě Rey tam byla) neměli. Škoda, že jste neinformovali dříve někdo - sháním Star Wars 75103 a to bylo za 1500 Kč.
Castle, Pirates a Star Wars.

MLT

Citace od: Ravenhorn kdy 28.12.2016, 22:58:29
Já tam byl v 17 hodin a kromě Dubla už vůbec nic s 50% (teda ještě Rey tam byla) neměli. Škoda, že jste neinformovali dříve někdo - sháním Star Wars 75103 a to bylo za 1500 Kč.

nebyla to pravda. Já včera objednával 75103 se slevou 30% - 2 ks. Hned mi volali, že mají už jen jeden kus, tak jsem si ho vzal - je na cestě. Skutečně tam bylo že je vyprodaný a dneska tam nahodili (dodatečně) 50% jako na většinu, která už stejně nebyla.

ElvensmithCZ

Částečně nesouhlasím s tím, že ty slevy jsou fingované. Dnes jsem si udělal Lego výlet do Bambulí/Pompa v Hradci/Pardubicích. Pompo celkem bída všude, stejně tak Tesco (20% plošné slevy z katalogu, v Hradci i větší SW sety, ale pořád dost drahé).

V Bambuli v Auparku celkem přebrané, za 50% tam snad zůstalo něco málo Ninjago a pár SW menších setů (Droid escape). Ostatní témata nemám přehled.

Nicméně v druhé prodejně jsem byl mile překvapen (zde: https://www.bambule.cz/prodejna/bambule-hradec-kralove-orlice-shopping-park)

Za 50% z katalogovky jsem sehnal SW adventní kaledář, Tydirium, First order transporter, Obi-Wan Kenobi starfighter, Droid escape a nějaké starší battlepacky. Byl tam za půlku i Deathstar duel, ale zbyla po něm pouze cenovka.

Včera večer (středa) tam ještě určitě bylo v 50% slevě : 1x-2x Tydirium (1500), 2x FO transporter (1449), Droid Escape (399), Adventní kalendáře (450). Dále si pamatuju Ninjago 70588 (399), Super heroes 76050 (399), City raketoplán 60078 (250). Dále měli slevy na SW velké figurky od 30% - 50%. Určitě tam bylo i nějaké Friends atp, ale tohle vůbec nesleduju.

Kdo je z okolí, zkuste zítra štěstí :-). Praha je určitě přebraná, ale neváhal bych zkusit ostatní méně frenkventované pobočky. Musím ale uznat, že některé sety označené na eshopu jako 50% na prodejně byly za plnou palbu :-)

davroman

Citace od: Ravenhorn kdy 28.12.2016, 22:58:29
Já tam byl v 17 hodin a kromě Dubla už vůbec nic s 50% (teda ještě Rey tam byla) neměli. Škoda, že jste neinformovali dříve někdo - sháním Star Wars 75103 a to bylo za 1500 Kč.

75103 mají v Pompo stále ve vánoční slevě za 1990,-Kč - alespoň já včera viděl 2ks na prodejně v Náchodě.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Miketuk

Mohu potvrdit, že Praha (nebo aspoň část) je přebraná :/ včera jsem byl v Letňanech, na Harfě a ve Štěrboholích a téměř nic. Zbyly tam 21020, 21022, 21023, ale s rozbalenou krabicí a pak pár ks Juniors setů. V Letňanech bylo ještě Ninjago souboj titánů.

Bard

Bambule Černý Most byla probraná už 27. 12. Byli jsme tam se synem pro nějaké Nexo Knights a Ninjago a někdo (tipl bych, že z Kostek) bral všechno Architecture a velké Technic sety.

Neví někdo, jaká situace je v OC Nisa?