K zasmání... :D

Založil Dingo, 09.06.2013, 13:31:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dingo

Dost mě pobavil popisek u tohoto inzerátu...  ;D ;D

http://deti.bazos.cz/inzerat/25064663/Lego-houba-lepena.php

Citace
Prodám velký lepený model houby z Lego kostek .vysoký 29cm ,průměr klobouku 32cm ,váha 3.6kg. Jedná se o unikátní model houby z Legolandu. Nejsem pyšný na způsob, jakým jsem houbu získal. Blíží se konec mého zákazu vstupu na území Dánského království a proto je čas rozloučit se s touto minulostí.Vhodný doplněk interiéru. - (Nejvyšší nabídce) -

mesje

Nechapem - ked dostal zákaz vstupu, tak ho asi chytili - ale potom by mu mali zhabat tu houbu. Možno ho identifikovali az následne podľa bezpečnostných kamier - ale ze by ho vedeli tak sparovat s fotkou v pase? A vôbec - v ramci EU sa pasy len zbezne pozerajú a neskenuju sa.
Každopádne hanba mu a je dost trápne sa takto prezentovat, a som zvedavý ci niekto kúpi jasnú kradenku a este znehodnotenu lepenim. Keby takto robil kazdy, tak v legolande neostane kameň na kameni, resp kocka na kocke.

Futurion

Ježkovy zraky, taková ostuda  ::)

danyboy

Nemáte někdo o tu houba zájem.  ;D

VocucBat

#4
A ještě se tim chlubí ::). V Legolandu šlohl, a teď ho hryže svědomí.

Citace od: danyboy2127 kdy 09.06.2013, 15:52:00
Nemáte někdo o tu houba zájem.  ;D

Ne, nemám - ať ji pošle darem zpět tam kde ji šlohl ;D

DarkDrago

Prej nejvyšší nabídce. Kdo mu nahodí 20 Kč + poštovné?  ;D Ať má klučina aspoň radost.
Ale on to prodá. Nějaký dědáček mu bude chtět udělat radost vnoučeti a nevšimne si, že je to lepené...
Dračí páni s mocí ohně...

Anatyt

Citace od: vocucbat kdy 09.06.2013, 15:53:41
A ještě se tim chlubí ::). V Legolandu šlohl, a teď ho hraže svědomí.

Osobne si nemyslím, že to šlohol v LEGOLANDE (to by bolo zložitejšie), ale v Kladne. Napovedala by tomu aj lokalita kde býva. No a zrejme ho pristihli a Dánsko mu dalo zákaz vstupu na pár rokov.

Futurion

Citace od: Anatyt kdy 09.06.2013, 17:14:29

Osobne si nemyslím, že to šlohol v LEGOLANDE (to by bolo zložitejšie), ale v Kladne. Napovedala by tomu aj lokalita kde býva. No a zrejme ho pristihli a Dánsko mu dalo zákaz vstupu na pár rokov.

To samozřejmě nedává vůbec žádný smysl a je to absurdní až směšná představa, že kvůli krádeži Lega kdesi dostane člověk zákaz vstupu do Dánska. Očividně to líznul v Dánsku, jak už bylo řečeno. Koneckonců sám tam píše, že je z Legolandu.

Robbed

Citace od: Futurion kdy 09.06.2013, 18:35:16
Očividně to líznul v Dánsku, jak už bylo řečeno. Koneckonců sám tam píše, že je z Legolandu.

A proč myslíš, že cokoliv z toho co napsal, je pravda ?
Je z Kladna, takže je to na 99% odtam a akorát k tomu přidal neuvěřitelný příběh, aby zasklil pravý původ.

VocucBat

Možná není psychycky OK.

Raistlin M

Jsem jediný, kdo ten popisek bere jako hezký vtip k ozvláštnění aukce? Navíc se takové věci dají sehnat i bez krádeže. Pokud některý prodejce dostane takovou věc jako dekoraci do kamenného obchodu, tak mu pak zůstane. Tedy ... bývalo to tak. Nám kdysi jeden prodejce slepené lego z výlohy daroval.
Samozřejmě vůbec netvrdím, že to z Kladna nelohnul. ;)

Futurion

Citace od: Robbed kdy 09.06.2013, 18:54:21
Citace od: Futurion kdy 09.06.2013, 18:35:16
Očividně to líznul v Dánsku, jak už bylo řečeno. Koneckonců sám tam píše, že je z Legolandu.

A proč myslíš, že cokoliv z toho co napsal, je pravda ?
Je z Kladna, takže je to na 99% odtam a akorát k tomu přidal neuvěřitelný příběh, aby zasklil pravý původ.

A proč myslíš, že cokoliv z toho co sis vymyslel ty je pravda? Máš kříšťálovou kouli?  ;)

bubutymmy

Aspoň jsem se poučil, myslel jsem, že v rámci EU, respektive Schengenu, pobyt zakázat nelze, a ono jo... Touto skutečností se mým dnešním návštěvám Kostek odnímá label "prokrastinace".