(Vlastní) maerorův "strip" 1

Založil maeror, 30.06.2009, 17:23:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

maeror

Proužek to není, tak mne nekamenujte za ten strip v názvu. Komiks to ale taky není, a já nevěděl, jak to nazvat, tak budu rád za vaše nápady.
A vůbec je to můj první pokus na tomto poli, takže to berte s přimhouřeným okem.

Zoufalec

Skvělý nápad a zpracování :o Nemohu se dočkat dalších výtvorů! Jaká bude frekvence uveřejňování???

Ryxe

Výborné ;D, jednoduché, vtipné, pěkně zpracované, pobavilo mě to. Doufám, že bude brzy následovat další takováto prácička ;)

Shmade

Suprově rozfázovaný. :) Líbí.

Ondra

Tak už chápu proč ženy žijou déle.Při uklízení se vytvoří časová kapsle při které dotyčný nestárne zatímco ostatní umírají.Žena při práci vlastně mládne  ;D

Šejmus

Protože se pohybuje rychleji než světlo.
Fool of a Took!

Ondra

Citace od: Šejmus kdy 30.06.2009, 21:15:04
Protože se pohybuje rychleji než světlo.
Největší sranda že se za tu dobu ani nehne, ta ženská musí být gargoyl  >:D .

otaznik

Výborné, už se těším na další díly!  ;D

maeror

Citace od: Ondra kdy 30.06.2009, 19:00:47
Žena při práci vlastně mládne  ;D
Zkusím tvojí zajímavou teorii přednést doma. Jen se bojím, že bych byl rozebrán na základní bricky  :D

Citace od: Ondra kdy 30.06.2009, 21:20:50
Největší sranda že se za tu dobu ani nehne, ta ženská musí být gargoyl  >:D .
Možná jsem to měl upravit i v tomhle směru, ale chtěl jsem, aby bylo jasné, že tu práci má věčně (a tudíž z toho nic nebude)  :P

Citace od: Zoufalec kdy 30.06.2009, 17:34:37
Nemohu se dočkat dalších výtvorů! Jaká bude frekvence uveřejňování???
Rozhodně nepravidelná! 1) musím mít nápad; 2) musím mít čas; 3) musím dětem zabavit potřebné kostky; 4) musím to stihnout vyfotit dřív, než děti zabaví kostky mně  ;) (Přičemž ta jednička a čtyřka jsou nejnáročnější.)

Každopádně děkuji všem za povzbuzení.

Meduin

Supr vysavač. Mám podobný doma.

maeror


MwK

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ramtinka

#12
Hele chlapi. Jako zástupce něžného pohlaví považuji za nutné udělat přítrž vašim poznámkám o nás ženách. Náhodou, a abyste věděli, mi ženy máme sex, a já asi ze všech nejvíc :D  >:D. To je zase vaše fáma a bůh ví co ještě :D.

Jinak dílo je vtipné z pohledu muže. Ale jelikož nejsem muž, tak se nemůžu radovat z tvého nápadu :) jak by se na to tvářily ženy (ale vám taky můžu říct, že se mi to zdá vtipné ale psssst  :-X)