PsychoWardovi mini auta

Založil PsychoWard666, 21.09.2020, 00:05:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Rád bych vám představil svůj první model ve Speed Champions měřítku a doufám, že další budou přibývat.

Jedná se o Škodu 110R která letos slaví 50. výročí.

Snažil jsem se na něm udělat co nejvíce detailů, největší práce byla se zadní části. V interiéru je prostor na minifiga.

Momentálně nemám všechny kostky ve správné barvě, takže reálné fotky přidám později.

Z dalších modelů momentálně plánuji modifikace eRka, takže 100, 130RS a možná i 200RS.


Na model jsem udělal i návod, který je k zakoupení na Rebrickable

https://rebrickable.com/users/PsychoWard666/mocs/

Pokud se Vám moje modely líbí, můžete mě sledovat na Instagramu

https://www.instagram.com/novak.tomas.1989/





Stimpi

To je pecka ... smekám, že jde poznat co je to za auto bez tuny nálepek, jak je u SC zvykem!!!

martindavid

Nádhera  na Rs jsem zvědavý.

Villa Legina

Je neuveriteľné ako sa ti podarilo ju dokonale vystihnúť.

Chairudo

Vypadá to luxusně. Ty\puji že to co je v úhlech je připevněné přes hinges?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Vskutku tenhle model vypadá úplně parádně!!! Perfektně sedí do tématu Speed Champions.

Těším se na další!

PsychoWard666

Děkuji za komentáře, sám sem si nebyl několika detaily jistý, ale vzhledem k tomu, že se Vám model líbí to bude asi v pořádku  :)

Chairudo: Je to uchycené přes plate with clips (nejsem si jistý jak té kostce říkat česky  :D ). Čelní sklo trochu vůle má, ale zadní část drží dobře a ani se nehne.

Přidávám ještě render možných barevných kombinací, po pár úpravách by asi byli možné i další barvy, ale ty blatníky se v moc zajímavých barvách nedělají.


PsychoWard666

Tak další model víceméně hotový, moc nevím co tam vylepšit, tak třeba poradíte.

Jedná se o Škodu 100, bohužel se mi nepodařilo udělat lištu na masce a zadní okno by uvítalo samolepku s C sloupkem. Také si úplně nejsem jistý B sloupky, ale nějak mě nenapadá co v této limetkové barvě použít jiného. Jakékoliv nápady na vylepšení jsou vítány  :)




Anatyt

Príliš dlhé a chýba charakteristický C-stľpik.

martindavid

#9
Asi zkusit se pohrát s brackhety aby tam byl světle šedivý pásek
a C sloupky asi jedíně samolepka nebo použít jiné zadní okno.
ted mně napadá co tak použít ploutvičku číslo nevím
ješte boky bych upravil požit tile 1x6 pod ni slope 2x2 a pod to přidat prahovou lištu

Villa Legina

Tá Škoda 100  iba predok je dobrý a zadná časť...inak sa nepodobá, strecha je zlá, ale žiaľ neviem poradiť...