šipkovy military MOCy

Založil šipka, 01.01.2016, 12:02:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Tak to je teda paráda Šipko. Máš toho už opravdu vela. Fajn, že je nepřestavuješ do nových a místo toho přidáváš k původním další nová vozidla.
Ta společná fotka v té miniatuře vypadá jak sbírka angličáků.  ;D
Hodně povedené.

Měl bych na tebe takové osobní přání. Když by se ti někdy chtělo a už jsi nevěděl jaký tank postavit, přál bych si prosím Matildu Mk II.
A v jiných barvách než ty ostatní. Třeba TAN -vždyť je to přece královna pouště!  ;)
Popřípadě ještě třeba Churchill, ten je také velmi zajímavý. Ale hlavně Matildu!

Nebo se specializuješ jen na Německo a USA? To by byla škoda.  :)
Moc díky. Jsi borec.

peter

... a kde že se dá tahle řada koupit? ;D

Naprosto perfektní! :o
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Chairudo

Takto si s tím vyhrát to fakt zírám. Plánuješ tomu udělat i válečný terén?
Nebo mě napadlo by byl super MOC třeba muzeum válečných vozidel  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Citace od: peter kdy 24.09.2020, 09:16:02
... a kde že se dá tahle řada koupit? ;D

Naprosto perfektní! :o

Přesně! Návod by si myslím koupil kde kdo.

A šlo by to použít i na nějakou hru ve stylu Warhammer 40k.

šipka

Díky díky všem. Nejsem žádný zarytý militant, ale toto téma mne baví. Je pravda, že se dají nějaké návody sehnat ale to není ono. Nejvíce si právě ujíždím na různém zkoušení, abych byl ve finále spokojen a stroj byl poznatelný a alespoň trochu k minifig měřítku.  V plánu je ruská část, řada KV, IS ale v LBG. Tak uvidím jak to bude vypadat. V tanu by to šlo, možná že dojde i na Matildu :). Zkoušel jsem i maskování ale to byl minecraft.  Výstavy plánuji, už jsem jich pár u nás obrazil, pokud bude zájem samozřejmě. A hlavně, je snadné balení a instalace  ;)

Daniel

Absolutně parádní...a hlavně ta hromadná fotka je úžasná! :)

Igorus

No jo, došly pásy  >:D

Jedním slovem nádhera!

V čem máš ale můj respekt je to, v jakém množství (aniž by to poznamenalo kvalitu) chrlíš modely!

šipka

Další kousek  ;) - US houfnice M7- Priest

hobby

Tradičně výborné.
Zrovna včera jsem se díval na dvojce na tankovou bitvu u Kursku; byly tam sovětské T 34 i německé Tigery a pantery. Panter jsi postavil. Tak si jistě počkáme i na ty dva další, že ? (pochopitelně, jestli seženeš dílky i jejich potřebnou barevnost).
PS: to se ještě vedly války jakš takš klasickým způsobem, ne jako dneska, jak nás napadá mohamedán. >:(

Thrawn

#69
Citace od: šipka kdy 24.09.2020, 11:14:41
Díky díky všem. Nejsem žádný zarytý militant, ale toto téma mne baví. Je pravda, že se dají nějaké návody sehnat ale to není ono. Nejvíce si právě ujíždím na různém zkoušení, abych byl ve finále spokojen a stroj byl poznatelný a alespoň trochu k minifig měřítku.  V plánu je ruská část, řada KV, IS ale v LBG. Tak uvidím jak to bude vypadat. V tanu by to šlo, možná že dojde i na Matildu :). Zkoušel jsem i maskování ale to byl minecraft.  Výstavy plánuji, už jsem jich pár u nás obrazil, pokud bude zájem samozřejmě. A hlavně, je snadné balení a instalace  ;)

Mně by stačily Tvoje návody  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

šipka

Další dva kousky. Tentokráte US lehký tank M5 Stuart a SdKfz 10 - německé polopásové vozidlo. Zatím zůstávám u DBG ;)

hobby

Skvělá práce. 8).
Umím si představit tu práci; vymýšlení, hledání, skládání, opětovné rozebírání, předělávání, nové skládání, zjednodušování, vybírání detailů a tak stále dokola, až je hotový výsledek. A přitom ani není čas na jídlo a cokoliv jiného. Známe to všichni. Také to, že nezasvěcení kroutí hlavou a nechápou...  :D

davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Villa Legina


peki

Parádní kousky, je z toho pěkná sbírka :)

šipka

Další kousky  ;)  tentokráte pokus o těžký tank PzKpfw VI Tiger, zde ještě není úplná verze, pravděpodobně dozná ještě úprav. A 88mm kanón na podvalníku.

Villa Legina

Velmi nerada, pretoze priznanim, ktore bude nasledovat, sa stavam este zranitelnejsou zoci voci ludom, ktori ma nemusia, ale Ty si zasluzis moju poctu a preto to poviem: toto uz nie su obycajne modely, su to pre mna dokonale a nadherne fetish objekty na ktore sa znova a znova musim so zalubenim pozerat.

šipka

Další kousky.  Stíhač tanků Marder II a Mercedes-Benz W142  :)

Marty713

To je krasa. Tohle tema bylo vzdycky muj sen, ale nejak jsem se k nemu stavebne nikdy nedostal. Moc se tesim na dalsi kousky! :)

poMOCník

Tanky mě tak neberou, ale to auto! Víc takových prosím  ::)

milanv

Oceňuju to jako stavbičky, fakt dobře si umíš vyhrát v tomto měřítku (i když auto je v jiném než ten tank, ne?). Ale čistě osobně to vidím jako poMOCnik :D To auto je prostě krásné, nádherné, miloučké. Neuděláš víc aut?
Pán na Žlutém hradě

yoshimaka

Citace od: poMOCník kdy 20.12.2021, 22:07:48
Tanky mě tak neberou, ale to auto! Víc takových prosím  ::)
Mne tanky docela berou, a v tomto vlákně vždy lehce uslintávám, jak se to Šipkovi daří. Ale souhlasím, ten MB je fascinující. Dokonce bych řekl, že i takový detail, jako je "průstřel" předního skla (ani nevím,jestli existuje toto sklo bez průstřelu), dává určitý punc důvěryhodnosti a směřuje tento moc také do WW tématu. Jediná droboulinká výtka, daná spíše neexistencí vhodného dílu (nevím, až zas tak přehled nemám) směřuje k pneumatikám - to jsou traktory, za které by se nestyděl ani Zetor. Krom této maličkosti, klobou dolů před tímto projektem!
Lust och fägring stor

Chairudo

Fakt úžasné kousky, snad je někdy uvidíme jako součást historické ulice, nebo aspoň přehlídky  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

šipka

Opel Olympia

Marty713

Tak to je krása. Jednoduchá konstrukce a přitom tak efektivní použití dílů. A efektní - design je perfektní. Vypadá to vážně moc pěkně. Snad bych se jen nebál i nějakých barev - písková, šedá, ale klidně bílá světle modrá.

Ještě dotaz: ten přední okení rám - napojení těch round plate 1x1 (asi s dírou) u střechy - to je udělané pomocí nařezaných flexi?

šipka

Citace od: Marty713 kdy 20.02.2022, 12:38:35
Tak to je krása. Jednoduchá konstrukce a přitom tak efektivní použití dílů. A efektní - design je perfektní. Vypadá to vážně moc pěkně. Snad bych se jen nebál i nějakých barev - písková, šedá, ale klidně bílá světle modrá.

Ještě dotaz: ten přední okení rám - napojení těch round plate 1x1 (asi s dírou) u střechy - to je udělané pomocí nařezaných flexi?
Díky, ano flexi.

šipka

Houfnice B-4, vzor 1931 -203 mm  a mašina, dle nedávno nalezeného katalogu TT  :D

milanv

Teda, ta mašinka je parádňácká! V takové malé velikosti a přitom tak detailní a s pěknými základními proporcemi! Samozřejmě teda za cenu (předpokládám), že je to statický model, ale stejně. Krásná práce!
Pán na Žlutém hradě

Petronel


Igorus

Hele a už dost! Komu tím prospěješ! Další parádní modely!!!  >:D Hele těším se, že to všechno zakomponuješ do nějakého většího dioramatu. Fakt všechny 4 palce nahoru :D