shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Pool

Citace od: Matthes_CS kdy 09.04.2018, 20:11:25
Nikdy jsem na LEGO shopu nenakupoval, ale ta továrna mě zaujala, kdybych tedy do 22.4. nakoupil, nebo někdy jindy s jinou odměnou, jak poznám, že odměnu nemají vyprodanou a že na ní mám nárok?

Když se ti daný bonus ukáže mezi položkami v košíku a budeš ho mít v odeslané objednávce, tak je to ok.

Villa Legina

#1051
Citace od: Matthes_CS kdy 09.04.2018, 20:11:25
... ale ta továrna mě zaujala...

Tak zase na druhej strane je ten set trochu i klumpat, sáčok s málo dielikmi, prilepená plate a - zvyšok už len samý papier. Sorry za kvalitu foto, takto v noci.

Mr. Cube

#1052
Ten set se mi moc líbí, ale nechápu ty nesrovnalosti v přehledu minifigurek (foto odtud: https://brickset.com/article/35320/review-5005358-minifigure-factory):



Ten kluk je z roku 2017, pirát s hákem a dřevěnou nohou je z roku 1994 (není to Red Beard z roku 1989). Jedině že by ty roky neznamenaly doslova rok uvedení zobrazené figurky, ale použitého elementu - hák, dřevěná noha, krátké nohy a zobrazená figurka je pouze ilustrační.

otaznik

Citace od: Mr. Cube kdy 10.04.2018, 07:52:04
Ten kluk je z roku 2017, pirát s hákem a dřevěnou nohou je z roku 1994 (není to Red Beard z roku 1989). Jedině že by ty roky neznamenaly doslova rok uvedení zobrazené figurky, ale použitého elementu - hák, dřevěná noha, krátké nohy a zobrazená figurka je pouze ilustrační.
Je to jak píšeš, ten pirát s hákem místo ruky symbolizuje právě to, stejně tak ten kluk ukazuje, že "Legs Short" se začaly vyrábět v roce 2002. Je to možná trošku zavádějící, ale asi jen pro nás, kdo v tom takto "šťouráme".

papluh

MAY the 4th akcie
-20% na
75144 - UCS Snowspeeder™
75190 - First Order Star Destroyer™
75191 - Jedi Starfighter™ With Hyperdrive
75186 - The Arrowhead
75179 - Kylo Ren's TIE Fighter™
75172 - Y-Wing Starfighter™
75175 - A-Wing Starfighter™
75204 - Sandspeeder™

- dvojité VIP body na všetko SW
- dnes aj BB-8 polybag

Black card VIP:  ???
- poster nákresu Y-Wingu (30E nákup a zadať kód z emailu)
- žrebovanie o R2D2 z bieleho zlata

Zoufalec

Nevím proč, ale SW Brickheadz se nezapočítávají do potřebného 1700 Kč limitu k získání polybagu BB8.

papluh

ak chce niekto ten Y-Wing poster ako obrázok vo vysokom rozlíšení (19MB) tak tu https://farm1.staticflickr.com/962/40062971880_f10a9928e2_o_d.png

Farky_cz

75192 - Millenium Falocn nyni dostupne. Ziskas 796 bodu. Skoda ze na nej neni sleva 20%.
Zpět u Lega po třicítce.

Ravenhorn

Už jsem neodolal a objednal si ten Falcon :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

STARHAWK

Citace od: papluh kdy 04.05.2018, 00:15:25
MAY the 4th akcie
-20% na
75144 - UCS Snowspeeder™
75190 - First Order Star Destroyer™
75191 - Jedi Starfighter™ With Hyperdrive
75186 - The Arrowhead
75179 - Kylo Ren's TIE Fighter™
75172 - Y-Wing Starfighter™
75175 - A-Wing Starfighter™
75204 - Sandspeeder™

- dvojité VIP body na všetko SW
- dnes aj BB-8 polybag

Black card VIP:  ???
- poster nákresu Y-Wingu (30E nákup a zadať kód z emailu)
- žrebovanie o R2D2 z bieleho zlata

Aaaaaa super, diki za zhrnutie a info o Black VIP karte. Takze zajtra sa ani nemusim unuvat tam ist kedze tie bonusy su ONICOM. Idem radzej do pubu kde sa slavy May The 4th a mozem si davat drinky s tym ze zajtra nemusim skoro rano vstavat a trtkat sa do Viedne. Napisem im rozhorceny mail ze to povazujem uz za klamlivu reklamu tie ich mega VIP akcie za ciernu kartu a ocividne nebudem jediny. Kupoval som Falcona skoro aj pre to aby som nemusel zhanat exclusivne figy za 30+ Eur kus ktore mali byt pre Black-VIP clenov ale vidim ze nic take nie je

Skyrider

jak se dá sehat ten r2d2?

papluh

Starhawk:
No aj za poster možeš zaplatiť 30+ Eur :D
Ale zatiaľ to nieje žiadne terno. Najmä ak si človek uvedomí, že na rôzne Cony robia sety v oveľa menších nákladoch ako sa písalo že je Black VIP card (v prvej várke 20tis a ešte dorábali)


Citace od: skyrider kdy 04.05.2018, 21:26:41
jak se dá sehat ten r2d2?

A) byť Black VIP - ak si tak o tom vieš  >:D a mať štastie 1 ku 20,30...40? tisíc
B) ponúknuť výhercovi tak 5 cifernú sumu v Eurách ... ak to bude fanúšik možno 6 cifernú, určite sa nájde cena pri ktorej predá každý  >:D

Kubos.cz

Citace od: Farky_cz kdy 04.05.2018, 11:36:59
75192 - Millenium Falocn nyni dostupne. Ziskas 796 bodu. Skoda ze na nej neni sleva 20%.

Teď jsem ho šel zaplatit, v košíku není a na store je soold out  :'(

MLT

Citace od: Kubos.cz kdy 05.05.2018, 10:35:17
Citace od: Farky_cz kdy 04.05.2018, 11:36:59
75192 - Millenium Falocn nyni dostupne. Ziskas 796 bodu. Skoda ze na nej neni sleva 20%.

Teď jsem ho šel zaplatit, v košíku není a na store je soold out  :'(

Já vůbec netuším, kam ty Falcony mizí .... :( když z výroby každý týden vyjede 5 až 6 tisíc nových setů, a to už někdy od října  :(

mesje

Tie akcie na black vip kart su cisty vysmech a vobec nic by sa im nestalo, keby namiesto trapnej nahodnej loterie rozdali vsetkym drzitelom nejakeho chrom figa, kludne reediciu c3po alebo darth vadera, formy a farby maju, takze by ani nemuseli vyrabat nic nove. A nic strasneho by nebolo vyrobit aj nieco nove - ako pise papluh, ked vedia vyrobit figy na comic cony, toto by tiez nebol p4oblem. Naklady minimalne a velka pridana hodnota pre ludi, co vyflakli 800 eur na falcona a pripadne si vystali radu ci bitku na nete...takto len vsetkych nasrali a nabuduce im na ich marketingove keci neskocia...

MLT

Citace od: papluh kdy 04.05.2018, 00:15:25
MAY the 4th akcie
-20% na
75144 - UCS Snowspeeder™
75190 - First Order Star Destroyer™
75191 - Jedi Starfighter™ With Hyperdrive
75186 - The Arrowhead
75179 - Kylo Ren's TIE Fighter™
75172 - Y-Wing Starfighter™
75175 - A-Wing Starfighter™
75204 - Sandspeeder™



Jestli mne paměť nešálí, nebylo to loni tak, že každý den byly ve slevě jiné sety ???

Rakeťák

Matně vzpomínám, že na MAY the 4th byla 10% sleva na všechny SW sety. Sleva 20% na různé SW sety, které se po tři dny měnily byla až na Force Friday II. Možná to ale bylo ještě úplně jinak.  >:D

MLT

Citace od: Rakeťák kdy 06.05.2018, 11:05:41
Matně vzpomínám, že na MAY the 4th byla 10% sleva na všechny SW sety. Sleva 20% na různé SW sety, které se po tři dny měnily byla až na Force Friday II. Možná to ale bylo ještě úplně jinak.  >:D


No já jen že tato jejich akce je fakt uplně o ničem !

Anatyt


MLT



A už jste vůbec někdo někdy na něco využil černou VIP kartu která byla k MF ???
Já jsem ještě zatím žádné využití nepostřehl, že by se dalo něco získat, nebo něco ušetřit  :-\

Skyrider

Citace od: MLT kdy 06.05.2018, 11:32:00


A už jste vůbec někdo někdy na něco využil černou VIP kartu která byla k MF ???
Já jsem ještě zatím žádné využití nepostřehl, že by se dalo něco získat, nebo něco ušetřit  :-\

ja ji mám jenom vystavenou :D, řekl bych, že to je jenom náhradní VIP karta.Ale třeba ještě na něco bude ;)

papluh

zoznam Black VIP výhod je krátky
- február - dvojité VIP body na všetko SW
- May the 4th - Y-wing poster k nákupu nad 35Eur, len pomocou jednorázového kódu z emailu (alebo cez telefón či kamenný obchod)
- May the 4th - losovanie o jeden zlatý  18k R2-D2 (ževraj aj bez nákupu)

... to je asi tak všetko
Niekto hovoril, že pri prvom AFOl day vo Viedni dávali Black VIP nejaký polybag navyše (aj to taký čo už bol), ale to nebolo všade.

MLT

Citace od: papluh kdy 06.05.2018, 12:19:31
zoznam Black VIP výhod je krátky
- február - dvojité VIP body na všetko SW
- May the 4th - Y-wing poster k nákupu nad 35Eur, len pomocou jednorázového kódu z emailu (alebo cez telefón či kamenný obchod)
- May the 4th - losovanie o jeden zlatý  18k R2-D2 (ževraj aj bez nákupu)

...

Ale tyto výhody měl snad každý "obyčejný" VIP zákazník.
Pokusím se někde najít ten původní "propagační" materiál toho, co slibovali od černé VIP karty v září.... to vypadalo, že se bude něco "dít" skoro každé dva týdny.

papluh

- februárová akcia - Black VIP všetko SW, normál VIP len pár vybraných setov
- Y-Wing poster - Black VIP s kódom z emailu ku nákupu nad 30 či 35 Eur, normál VIP ... niekto písal, že ho dostal ak kúpil Y-Wing v kamennom obchode, ale online sa do košíka nepridával. Možno bude prekvapenie keď niekomu čo ho kúpil day-1 príde zásielka
- losovanie od zlatého droida - vyslovene napísane že Black VIP

Skyrider

Citace od: papluh kdy 06.05.2018, 14:03:43
- losovanie od zlatého droida - vyslovene napísane že Black VIP

kdy se o něho bude losovat?, asi nemám větší šanci, když jsem koupil víc falconů? ;D ;D

MLT

Citace od: papluh kdy 06.05.2018, 14:03:43

- losovanie od zlatého droida - vyslovene napísane že Black VIP

toto je jediná zajímavá akce, ale jen 1 kus  ???

co se týče únorové "akce" na dvojité body, styděl by jsem se to nazývat akcí, ale nazval by jsem to výsměchem.

papluh

Citace od: skyrider kdy 06.05.2018, 14:14:39
kdy se o něho bude losovat?, asi nemám větší šanci, když jsem koupil víc falconů? ;D ;D

myslím, že s viacerými Falconmi máš väčšiu šancu sa dostať na black-list ako reseller ako to vyhrať :)
Black VIP je len stav konta. Ak máš tie sety kúpené len na jedno konto tak je jedno koľko ich bolo...

Citace od: MLT kdy 06.05.2018, 14:25:34

toto je jediná zajímavá akce, ale jen 1 kus  ???

co se týče únorové "akce" na dvojité body, styděl by jsem se to nazývat akcí, ale nazval by jsem to výsměchem.

tak o tom niet pochýb, ktokoľvek pri zmysloch vedel že stačí počkať na iné dvojité body alebo podobnú akciu
Ale bola to Black Vip akcia, bola. Ak je oničom tak o to lepšie ju nechať v zozname, nech to vynikne.


STARHAWK

Citace od: MLT kdy 06.05.2018, 13:11:34
Pokusím se někde najít ten původní "propagační" materiál toho, co slibovali od černé VIP karty v září.... to vypadalo, že se bude něco "dít" skoro každé dva týdny.

Tuna som nasiel foto na nete, snad je to citatelne. Som lenivi odfotit ten svoj certifikat :)
Ale fakt, uz to zacina bit ako klamliva reklama. Nic unikatne som zatial nedostal a ani mi nebolo ponukane.
A JEDEN promo R2, to by som mal jenocuhsie si takeho dat odliat zlatnikovy ako sa ho snazit ziskat.

marian20

Ak by ste ešte na poslednú chvíľu niekto chceli robiť objednávku a chcete ten modrý plagát pre black card držiteľov, dajte vedieť. Teraz som si to našiel až v pošte a keďže nemám teraz v pláne nič objednávať, tak ho kľudne posuniem.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Pool

Tak mi to přijde, že české zastoupení Lega tady to fórko asi bedlivě sleduje, že jak jsem nedávno poukazoval (http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51264.msg259101#msg259101) na pár věcí o kurzovních rozdílech, překupnictví atd., tak mi to přijde, jako kdyby už na to zareagovali tak, že slaďují ceny aktuálním kurzem a mažou ty vysokohorské přirážky pro Česko. Tedy aspoň tomu tak udělali u modulárních domů, dříve stály 4499 Kč a teď na shopu je mají už za 3999 Kč, což konečně přibližně odpovídá 149,99 Eur. Takže bacha, velký bratr vás sleduje  >:D