LEGO Technic výstava ve Vyškově (2012)

Založil Mrs.Tygris, 19.03.2012, 08:26:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Měch

Citace od: peki kdy 26.04.2012, 15:32:44
Nečekám celevečerní dokumentární film  ;D Stačí nějaké video (krátká videá), které dneska umí každý foťák např toho kolejiště monorailu v akci, kostkaři v akci atd.

Já bych do toho šel, jenže mi před Boskovicema totálně umřel foťák, takže nemůžu dokumentovat nic. Kdyby tam někdo foťák (kameru) měl a neměl čas nebo náladu to obcházet, já bych občas tu spoušť zmáčkl  ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Mrs.Tygris

Citace od: peki kdy 26.04.2012, 15:32:44
Nečekám celevečerní dokumentární film  ;D Stačí nějaké video (krátká videá), které dneska umí každý foťák např toho kolejiště monorailu v akci, kostkaři v akci atd.

jo já vím jenže já budu mít sotva čas někde něco točit  ;D... bych si na to musela najmout lidi ... ;D

Mrs.Tygris

#62
organice k pátku :
vzhledem k tomu že je v pátek v tělocvičně provoz až do 21:00 hodin, tak po příjezdu zaparkujeme auta na parkovišti u školy nebo přímo v areálu školy ( ještě upřesním popřípadě smskou daným lidem), a po té půjdeme do hospody, kde pokecáme a tím pádem počkáme až se tělocvična uvolní , pak se přesuneme na zpět do školy, případně i přeparkujeme auta přímo do areálu školy.

zde vládám odkaz na mapy.cz jak se dostat ke škole
http://www.mapy.cz/#q=Moravkova%2040%20Vy%C5%A1kov&t=s&x=17.010169&y=49.271374&z=11&d=addr_10372032_1

a pro ty lenošnější ;D :D i menší mapky

MiHo

Citace od: malý Měch kdy 26.04.2012, 15:46:51
Citace od: peki kdy 26.04.2012, 15:32:44
Nečekám celevečerní dokumentární film  ;D Stačí nějaké video (krátká videá), které dneska umí každý foťák např toho kolejiště monorailu v akci, kostkaři v akci atd.

Já bych do toho šel, jenže mi před Boskovicema totálně umřel foťák, takže nemůžu dokumentovat nic. Kdyby tam někdo foťák (kameru) měl a neměl čas nebo náladu to obcházet, já bych občas tu spoušť zmáčkl  ;)

Foťák (zrcadlovku) ti půjčím, už jsem ho dal nabíjet. Neumí ale videa, tak když nebude nic lepšího na videa ti půjčím iPhone (ukázka z Boskovic)

Foton

Když nezapomenu vezmu malý i velký foťák. Oba umí video.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Citace od: Mrs.Tygris kdy 26.04.2012, 16:25:41
jo já vím jenže já budu mít sotva čas někde něco točit  ;D... bych si na to musela najmout lidi ... ;D

Lidí z kostek  (s foťákem,mobilem ) tam snad bude dost  ;) Ještě by bylo fajn  mít odhad :
- počet vystavovatelů
- návštěvnosti

Lega to z nějakého důvodu zajímá  ;)

Foton

Rád bych využil této příležitosti k případné drobné výměně.
Protože už jsem se dostal z fáze "potřebuji jakékoliv díly, abych mohl stavět"
do fáze "nechci stavět multibarevné omalovánky" nabízím výměnu dílků.
Chtěl bych NXT barvy: black, dark bluish gray, light bluish gray, white a orange (lze i dark gray, light  gray).
Co mám k nabídnutí já, najdete v příloze.

Jo a pokud by mi byl nějaký mindstormista ochotný na výstavě zapůjčit ultrazvukový senzor a/nebo color senzor, ať mi dá prosím vědět. Změnilo by to možnosti pro stavbu druhého modelu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Mrs.Tygris

Citace od: peki kdy 27.04.2012, 08:54:16
Lidí z kostek  (s foťákem,mobilem ) tam snad bude dost  ;) Ještě by bylo fajn  mít odhad :
- počet vystavovatelů
- návštěvnosti

Lega to z nějakého důvodu zajímá  ;)

no budeme mít 8 vystavovatelů nejspíš a návštěvnost zatím netuším  ;D to dám vědět až po výstavě

Mrs.Tygris

Tak prosím všechny vystavovatele ať jsi NEBEROU boty s černou podrážkou, je to přece jenom tělocvična a chceme co nejvíc omezit černé šmouhy na podlaze  ;D

dále jako zatím nejpřijatelnější hospa je U krále Jana Lucemburského
není to stoprocentně oficiální
http://www.vevyskove.cz/index.php?page=firma&id=F424&rid=7b7222c8f24700bf32001b6f375c3d12
http://www.mapy.cz/#q=V%C3%ADta%20Nejedl%C3%A9ho%201%2C%20Vy%C5%A1kov&t=s&x=16.981474&y=49.300953&z=17&qp=16.979303_49.287119_16.989753_49.292193_15&d=addr_10371779_0_2

Foton

To vypadá dobře. jen aby to tam nebylo "obsazené" vojskem.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Mrs.Tygris

prosím všechny kdo chtějí dorazit již dnes tak ať si naplanuji přijezd po půl 20hod. pro případ nouze moje telefoní číslo
724 787 040 , představím se jako Novotná

Mrs.Tygris

Citace od: Tomik kdy 27.04.2012, 12:48:39
A co ten Vyškovský pivovar? ::)

ten je moc daleko na to abychom  tam šly pěsky

Mrs.Tygris

Tak máme první fotky od jednoho pozorného náštěvníka , nejsou uplně dokonalý ale co chcete když, se fotí mobilem  ;D

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.412614345424177.102519.100000268468376&type=1

MiHo


Mrs.Tygris

Výsledky divácké ankety :

nejlepším modelem podle diváků byl s číslem:

17. Airport Shuttle, Monorail od miha- vyhrál s 38 hlasy

a další v pořadí byly:

1. MindCuper od Fotona - 25 hlasů
5. SA-2 Samson od malého Měcha - 21 hlasů
30. Tahač ( sypající fazolu ;D) od MeNadruhou - 10 hlasů

Vzhledem k tomu že se miho ceny zřekl připadá výhra dalším dvě v pořadí :

Fotonovy bude zaslán první set z dětského koutku 9390 ( je to ten malý unimog)
a malému Měchovi druhý set z dětského koutku - 4637 (basic, chybí jedna bílá mřížka, to byla jediná kostka co dětská ztratily :D)

prosím kluky ať mi pošlou do zpráv adresu kam to mám poslat , co nejpřesnější, dík

dále jsem spočítala kolik který vystavovatel dostal celkem hlasů nezávisle na modelech :

Foton - 26 hlasů
malý Měch - 53 hlasů
Franta - 8 hlasů (do hlasování zařazeny jen 4 modely)
miho - 38 hlasů
MeNadruhou - 39 hlasů
Tomik - 10 hlasů
Mrs.Tygris + klasické vlaky - 3+6



Mrs.Tygris


MeNadruhou

Citace od: Mrs.Tygris kdy 29.04.2012, 20:28:46
... chybí jedna bílá mřížka, to byla jediná kostka co dětská ztratily ...
Tu našla uklízečka, a dala mi ji, tudíž ji výherci dodám i s pneumatikami
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Mrs.Tygris


Foton

Zdar,
moje fotky: https://picasaweb.google.com/114639699759279631157/LegoVyskov2012?authuser=0&feat=directlink
moje videa: http://www.youtube.com/watch?v=N-oP4i0cj14&feature=youtu.be

Už včera mě napadlo, že by malý Měch měl zkusit štěstí a přihlásit svůj SA-2 na http://lego.cuusoo.com/.
Třeba by se dostal do výroby!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Měch

#80
Výstava byla super. Potěšilo mě množství hlasů pro mé modely(kdyby se to sečetlo možná bych mohl mít toho Unimoga>:D). O tom svědčí i to, že kromě Štambiho Spybotů byly v pohybu jen moje výtvory;D. A samozřejmě blahopřeji Fotonovi k prvnímu místu v divácké oblíbenosti ;)(ten Safari set má stejně víc dílků, kiš kiš >:D).
Taky jsem nepochopil jak se můžou modely co fungují celý den porouchat všechny během 10-ti vteřin  :o sotva jsem se otočil k nějakému zády už byl rozbitý.
Jenom je škoda, že se nám to krylo s dalšíma dvěma akcema ve městě, bylo by mohlo přijít daleko víc lidí  :D

(Taky bylo super, že přestože jsem měl přidělené jen dvě pomocnice, nakonec u mě bylo všech 5 pomáhačů a já se prakticky nemusel o svou "stáj" starat ;D)

PS: ten droid vypadá na fotkách o hodně víc cool než ve skutečnosti  :D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

MeNadruhou

#81
Citace od: malý Měch kdy 29.04.2012, 22:06:23
1. O tom svědčí i to, že kromě Štambiho Spybotů byly v pohybu jen moje výtvory;D.
2.Jenom je škoda, že se nám to krylo s dalšíma dvěma akcema ve městě, bylo by mohlo přijít daleko víc lidí  :D

1. díky štambiho spybotům sem na place prakticky nemohl jezdit (kvůli rušení), navíc modely nemám postavené děťo (blbo) vzdorně... a jako poslední nemám to srdce se koukat na polorozpadlý model.  - to sou výmluvy  >:D -
2. ty akce byli dokonce 3  :( ... pivní slavnosti, vítání jara, a motosraz, na kterém bylo prý v sobotu vstupné zdarma >:( .

Příště budu mít modely radší na drátový ovládání, bude to jistější  ;D

Citace od: Foton kdy 29.04.2012, 22:03:25
Už včera mě napadlo, že by malý Měch měl zkusit štěstí a přihlásit svůj SA-2 na http://lego.cuusoo.com/.
Třeba by se dostal do výroby!
To by šel, ale s jakou cenovkou  :-\
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Foton

Citace od: malý Měch kdy 29.04.2012, 22:06:23
O tom svědčí i to, že kromě Štambiho Spybotů byly v pohybu jen moje výtvory;D. A samozřejmě blahopřeji Fotonovi k prvnímu místu v divácké oblíbenosti ;)(ten Safari set má stejně víc dílků, kiš kiš >:D).

A co vlaky v pohybu? U mě si mohli návštěvníci taky hrát (třeba rozházet kostku , jezdit s koněm :-).
Safari má víc dílků, ale Unimog je oranžový a technic :-) Popravdě je to příjemný bonus co jsem nečekal.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Citace od: Mrs.Tygris kdy 27.04.2012, 10:29:45
no budeme mít 8 vystavovatelů nejspíš a návštěvnost zatím netuším  ;D to dám vědět až po výstavě

Dokumentace akce super, věřím že jste si to užili. Je možné odhadnou počet návštěvníků ?

Mrs.Tygris

Citace od: peki kdy 07.05.2012, 13:35:07
Citace od: Mrs.Tygris kdy 27.04.2012, 10:29:45
no budeme mít 8 vystavovatelů nejspíš a návštěvnost zatím netuším  ;D to dám vědět až po výstavě

Dokumentace akce super, věřím že jste si to užili. Je možné odhadnou počet návštěvníků ?

bylo 300 platících

Tomik

Citace od: Mrs.Tygris kdy 07.05.2012, 15:37:33
bylo 300 platících

A spousta malejch děcek, který se vyžívaly v destrukčních derby - Měch by mohl vyprávět kolikrát musel dávat dohromady svá auta na dálkové ovládání... ;D Jinak, za sebe musím říct, že se mi výstava také líbila a ještě jednou bych rád poděkoval Mrs.Tygris za organizaci celé akce a za výtečný LEGO-dort (nebyl poskládaný z Lega, ale zato výborně chutnal).
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Systematik

Citace od: Tomik kdy 09.05.2012, 21:35:55
...výtečný LEGO-dort (nebyl poskládaný z Lega, ale zato výborně chutnal).
Letos jsem k narozkám dostal dort - Brick 2x2 White  ;D foto mám, tak asi do O/T dodám...