Dráčik Letňany (velká výloha 2 měsíce)

Založil peki, 16.07.2019, 09:19:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Sihaja kdy 20.09.2019, 08:57:19
Postavím ozdoby.

Supr. Přidá se ještě někdo? během října to musíme mít hotové. Instalovat se bude koncem října nejpozději začátkem listopadu.

Izabella08

Měla bych alespoň toto menší vánoční SW...v Olomouci se líbilo:)

peki

Citace od: Izabella08 kdy 20.09.2019, 09:53:18
Měla bych alespoň toto menší vánoční SW...v Olomouci se líbilo:)

Ok. uvidíme. Jak jsem psal výše ta výloha je taková nešťastná, protože to musíme koncipovat jako dekoraci výlohy ne jako výstavu/vitrinu.

Proto jsou tam 2 dominanty vánoční stromek. Pod něj by bylo fajn vytvořit nějaký Lego box/boxy jako dárek/dárky. Případně to můžeme nahradit Lego krabicema s tématikou vánočních setů.

Dominanty budou v kontrastu s krajinkou v lego měřítku. V našem případě davromanovým kolejištěm, kde se bude pohybovat vláček a kototoč. Druhým modelem bude ta vesnice ze společného projektu.

Potřeboval by jsem zafixovat velikost vesnice. Ideální by bylo zazimnit i pár dalších modelů.

Ty další drobnosti, beru že se použijí podle situace (třeba ty ozdoby mi přidou hodně univerzální, dekorace do výlohy kde budeme bojovat s výškou). Ale určitě se hlaste a nabízejte. Chápu že strašit s vánocemi už během září je hodně nevánoční :)
   

peki

Dávám nějakou inspiraci z Dánska.
Zvládl by někdo dárky pod stromeček? Stále hledáme stavitele ozdob, sněhových vloček, které pomohou dotvořit atmosféru výlohy.


peki

Pěkná by také byla perníková chaloupka  :o


peki

#35
DO výlohy budeme potřebovat různě velké sněhové vločky na zavěšení.

např.





skywalker007

Citace od: peki kdy 29.09.2019, 09:07:11
DO výlohy budeme potřebovat různě velké sněhové vločky na zavěšení.

např.






Vyrobím 6-8 ks v podobné velikosti jako na prvním obrázku.

peki


Chairudo

Jaký by byl termín instalace? Můžu vyrobit nějaké dárky, ale mám toho teď víc tak nevím jak s předáním.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Chairudo kdy 01.10.2019, 12:33:16
Jaký by byl termín instalace? Můžu vyrobit nějaké dárky, ale mám toho teď víc tak nevím jak s předáním.

Budu řešit zítra. Předpokládám konec října,začátek listopadu (před akcí v Olomouci)

Daniel

Citace od: peki kdy 01.10.2019, 11:57:59
Kdo se ještě zapojí?
Sice jsi mým malým dárečkem opovrhoval, ale stejně ho pošlu... ;D

peki

Citace od: Daniel kdy 01.10.2019, 13:53:48
Sice jsi mým malým dárečkem opovrhoval, ale stejně ho pošlu... ;D

Aby to sním nedopadlo jako tady čas 25:54

samy405

Jeden balíček jsem slíbil a dodržím svůj slib :)

takže za mě - 1 dárekček pod stromek :)

Daniel

Citace od: peki kdy 01.10.2019, 14:15:43
Citace od: Daniel kdy 01.10.2019, 13:53:48
Sice jsi mým malým dárečkem opovrhoval, ale stejně ho pošlu... ;D

Aby to sním nedopadlo jako tady čas 25:54
...víš jak, až budou výlohu zametat, oni ho najdou :D

Foton

Udělám pár ozdob a vloček. Pokud bych to mohl někomu 17.10. v Praze předat (a on zajistil "aplikaci", bylo by to fajn).
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Instalovat se bude ve středu 30.10.2019 po 21:00

Drobnosti  (dárky,vločky ozdoby) mohu odvézt z Kroměříže (pokud je budete moci po někom poslat). Dále určíme doručovací místo na 90 procent to bude u Igoruse.

Prosím zejména o dopravení modulů do vesnice k Igorusovi. Na samotnou instalaci do výlohy nebude potřeba mnoho AFOlů, kdo se bude chtít zastavit může.

Sihaja

Ja vyrobim i jeden darek.
ozdoby uz mam nejake hotove.

peki

Citace od: Sihaja kdy 04.10.2019, 12:43:20
Ja vyrobim i jeden darek.
ozdoby uz mam nejake hotove.

Díky nebojte se házet fotky  ;)

peki


Sihaja


Vasyk

Hlásím, že technic-vločky v počtu 6 ks jsou hotové.

Bude na místě instalace provázek ?

Foton

Hezké Vasyku. Já počítám, že už to dodám s "rozdělanými" provázky.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Matthes_CS

Nebude lepší provázek na místě? Aby byl jednotný a nevíme, jak se to zavěsí a za co, třeba bude potřeba delší, nebo kratší.

peki

orientační náčrt výlohy


Igorus

Pro jistotu to zpropaguji i sem..

Citace od: Matthes_CS kdy 01.10.2019, 14:21:22
Tak jsem jich pár postavil, momentálně mám problém najít ty dílky na zavěšení, ale někde je mám :D






Foton

No já právě dílky na zavěšení nemám určitě. Ale  je pravda, že jednotný provázek by byl lepší.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Budu na akci v Kromci, mohu odvést věci do výlohy. Pokud někdo něco má. Připomínám instalaci 30.10. (před akcí v Olomouci). Takže bude potřeba postupně pro mimo pražské posílat věci k Igorusovi.

Matthes_CS

Citace od: peki kdy 10.10.2019, 08:48:27
Budu na akci v Kromci, mohu odvést věci do výlohy. Pokud někdo něco má. Připomínám instalaci 30.10. (před akcí v Olomouci). Takže bude potřeba postupně pro mimo pražské posílat věci k Igorusovi.

Netuším, jestli 30. budu mít k dispozici auto, takže ty mé ozdoby vezmu do Kroměříže.

peki

převzal jsem v Kroměříži
===============
2 moduly do vesnice:
- Coop (Kuba)
- vánoční trh (matka)


Ozdoby od Matese.

Jak jsou na tom ostaní?

peki

#59
Vypadá to že se podaří zajistit několik setů s perníkovou chaloupkou, takže bude ještě jedno neplánované obohacení do výlohy.
Vyrábí někdo ty dárky pod stromeček?
Bude nutné pokud něco máte začít pomalu ale jistě řešit dopravu, předpokládám asi poslal poštou (Igorus/peki)