(Vlastní) Land Rover

Založil KLF, 07.07.2005, 23:14:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

KLF

Tento model este nie je dokonceny, ale chcem sa spytat, ci viete o nejakych LEGO pneumatikach, ktore by mu presne sadli. Cize o nieco vacsie, ako tie balony co ma... ;/
Terminated.

Colonel32

potrebovalo by to vic detailu... a muzes to prodat legu jako patent pro novej model team

Teddy Bear

Nechci rejpat, ale predtim nez to budes prodavat legu ( >:D)
tak zkus zmenit zrcatka - v originale jsou hranaty !

ale jinak SKVELY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buďte sami sebou!!!

KLF

Jo, jo... toto je len taka rozrobena verzia, aj ked uz moc na tom asi menit nebudem. Treba dorobit interier, napravy. mam aj 4-dverovu verziu spravenu. Daju sa z toho spravit rozne verzie - vojenska, hasicska, resque, police... Len mojim najvacsim problemom teraz je, ake kolesa pouzit ??? Tie co tam mam su len pracovne - su moc male. :/ otrebujem o kusok vacsie kolesa. Ak niekto viete, ktore kolesa sa tam zmestia (ak vobec take su), tak mi dajte vediet.
Vdaka.
Terminated.

Jindroush

Na isodomos.com je pěknej seznam, zkus se podívat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Ta stránka je tahle: http://isodomos.com/VPH/Wheel

Nepatrně větší kola jsou 56x30 ballon, mám je práve v packách.

Kola 62.4 x 20 jsou už asi moc velký.

Jinak se dobrovolně přiznávám k tomu, že sem natvrdlej a nechápu, co ty čísla jsou  ??? Se mi zdá, že je to pokaždé jinej rozměr toho kola.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

No je to aj pre mna trocha chaos. Neviem... musel by som ten Tvoj rozmer vyskusat v ML-CADe. Asi pohladam niekde unoficial part z neho... :/
Terminated.

KLF

Tie moje su moc male - tu posielam pre ilustraciu lepsi obrazok.
Terminated.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Dik. Predsalen to je uz o nieco lepsi rozmer, len tieto su zas moc siroke. ;) No ale je to len virtualny model, takze tomu to staci. ;)
Terminated.