(polovlastni) socha slobody

Založil edward193, 04.01.2006, 11:24:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

edward193

S kamaratom sme dali sily dokopy a postavili sme tuto sochu slobody... napad to sice nie je originalny, ale realizacia nebola vobec lahka. Postavili sme ju v bielom z jedineho dovodu - bielych kociek bola najviac.

Raistlin M

Paráda. Jen by mně zajímalo, zda jsi použil části nějakého už hotového lego-projektu, nebo jsi postupoval dle CAD-přípravy vlastní. Popřípadě, jestli jsi prostě postupně modeloval úroveň za úrovní a několikrát zase musel bourat. :)

KLF

Citace od: Raistlin M kdy 04.01.2006, 11:40:17
Paráda. Jen by mně zajímalo, zda jsi použil části nějakého už hotového lego-projektu, nebo jsi postupoval dle CAD-přípravy vlastní. Popřípadě, jestli jsi prostě postupně modeloval úroveň za úrovní a několikrát zase musel bourat. :)

Tak neviem, ved autor pise, ze napad to nie je originalny a neverim, ze Ty nepoznas predlohu.
Terminated.

edward193

Citace od: Raistlin M kdy 04.01.2006, 11:40:17
Paráda. Jen by mně zajímalo, zda jsi použil části nějakého už hotového lego-projektu, nebo jsi postupoval dle CAD-přípravy vlastní. Popřípadě, jestli jsi prostě postupně modeloval úroveň za úrovní a několikrát zase musel bourat. :)
Nie, s CAD-em nemam ziadne skusenosti... No existuje Lego 3450 http://www.peeron.com/inv/sets/3450-1, podla ktoreho sme to zhruba stavali... Uroven po urovni, ale samozrejme, museli sme casto prestavovat...

Micho

Citace od: edward193 kdy 04.01.2006, 11:46:41
Nie, s CAD-em nemam ziadne skusenosti... No existuje Lego 3450 http://www.peeron.com/inv/sets/3450-1, podla ktoreho sme to zhruba stavali... Uroven po urovni, ale samozrejme, museli sme casto prestavovat...

A koľko kociek ste zhruba použili, alebo viete presne?

edward193


Micho

Citace od: edward193 kdy 04.01.2006, 11:49:22
+/- 3800 kociek

Uff, na taký bežný pohľad sa mi zdalo, že je to menej ako na tom originály, kde peeron uvádza 2.882 kociek.  ;)

KLF

Citace od: Micho kdy 04.01.2006, 11:52:24
Citace od: edward193 kdy 04.01.2006, 11:49:22
+/- 3800 kociek

Uff, na taký bežný pohľad sa mi zdalo, že je to menej ako na tom originály, kde peeron uvádza 2.882 kociek.  ;)

Ci to nie je tym, ze na rozdiel od originalu od LEGA, chlapci nenechali sochu dutu, ale vyplnili ju....
Terminated.

Raistlin M

Citace od: KLF kdy 04.01.2006, 11:45:21
Citace od: Raistlin M kdy 04.01.2006, 11:40:17
Paráda. Jen by mně zajímalo, zda jsi použil části nějakého už hotového lego-projektu, nebo jsi postupoval dle CAD-přípravy vlastní. Popřípadě, jestli jsi prostě postupně modeloval úroveň za úrovní a několikrát zase musel bourat. :)

Tak neviem, ved autor pise, ze napad to nie je originalny a neverim, ze Ty nepoznas predlohu.


Zmínka o tom, že nápad to není originální v kombinaci s tím, že znám předlohu nemění nic na tom, že není jisté, zda je to plně dle předlohy. Ten set nemám prostudovaný kostku po kostce, takže se nabízí zcela logická otázka, kterou jsem položil.  ;)

J_BOB

mozno mam blbu otazku, ale ake je to cca vysoke?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

edward193


Dansson

Možná by to chtělo osvětlenou pochodeň a nebylo by to zas tak těžké, ne?

J_BOB

nie kazdy ma lego svetielka....ja napr tiez nemam ziadne
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

JOHN

mě se velmi libí  ;) to není stavění ale spíš umění  ;D

KLF

Citace od: Dansson kdy 12.01.2006, 16:25:50
Možná by to chtělo osvětlenou pochodeň a nebylo by to zas tak těžké, ne?

Urcite nie. LEGO nastastie vyraba solidne Light sety, vdaka ktorym sa da osvetlit doslova hocico. Ja vlastnim 2 este neotvorene vyssie spomenute sety a tesim sa, ked ich budem mat kde pouzit. Mysim, ze s osvetlenim v LEGO problem nie je.  ;)
Terminated.

edward193

Citace od: Dansson kdy 12.01.2006, 16:25:50
Možná by to chtělo osvětlenou pochodeň a nebylo by to zas tak těžké, ne?
no... nevyzera to tazke, ale ziadne svetielka vo svojej zbierke nemam...

myth

Nebolo by jednoduchšie postaviť oheň na pochodni z transparent brickov a zvnútra nasvietiť normálnymi LEDkami?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

J_BOB

ja by som napr tolko transparent brickov ani nemal :(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

Citace od: J_BOB kdy 14.01.2006, 22:59:01
ja by som napr tolko transparent brickov ani nemal :(

tak to se da snadno napravit... ja mam starejch clear bricku docela dost, a nevim co s nima...

edward193

Citace od: Colonel32 kdy 14.01.2006, 23:08:17
Citace od: J_BOB kdy 14.01.2006, 22:59:01
ja by som napr tolko transparent brickov ani nemal :(

tak to se da snadno napravit... ja mam starejch clear bricku docela dost, a nevim co s nima...
Naozaj? ;)