Borunovy zvířátka

Založil Borun, 02.04.2021, 22:50:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Odkazy na videa nefungují, jinak zvířátka luxusní  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Colonel32

Citace od: Chairudo kdy 06.01.2023, 11:10:10Odkazy na videa nefungují

To zřejmě ani neměly být odkazy, spíš bych řekl že je to nějaká chyba formátování, kterou fórum chybně vyhodnotilo jako odkaz.

Je potřeba otevřít odkaz na Borunův FB v jeho podpisu a kliknout na kolonku "videa". Je to přístupné i lidem co nemá v přátelích.

Teoreticky by mohlo fungovat tohle:
https://www.facebook.com/borun.buidilngs/videos/407847281168801

Borun

Hned mi nedošlo,že když nejde (nebo neumim)tady vložit video tak můžu dát přímo odkaz🙂.Díky.Opravím.

Tomik

Pěkné diorama a hlavně hromada králíků! Když jsem se díval na video, tak se mi nejvíce líbil pohyb králíka v noře. U toho zbytku by se určitě dala udělat různá vylepšení, aby celková scénka byla ještě vtipnejší - strašáka udělat buď pevného, nebo kývajícího se ze strany na stranu, jeden králík ho může podhlodávat a u ostatních králíků bych zkusil pohyby trochu ozvláštnit, třeba že některým králíkům se bude hýbat jen hlava.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Borun

#34
Do nového dioráma přibyla tahle žába. Na přání dcery jsem ji musel dát korunku 🙂

Tomik

Pěkná žába a chytře ztvárněné prsty pomocí stonku s listy.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Pěkná žabka. A ta korunka je super nápad!
Pán na Žlutém hradě

Hana129

Moc milá žabka, už se těším až ji někdo políbí a bude princezna.  :D

Igorus

Citace od: Hana129 kdy 18.01.2023, 13:09:24Moc milá žabka, už se těším až ji někdo políbí a bude princezna.  :D

Jako že nový interaktivní koutek na Ostravské výstavě??? :D

Žabiška moc lostomilá  :-*

peki

Už jí "jenom" rozpohybovat. Úplně se mi vybavila ta plechová na klíček. Pěkná práce.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Krásně ti vyšel ten tvar i textura. Prostě žába jak má být.

Borun

Je na čase odprezentovat další přírůstek. Původně jsem ho ještě neměl v plánu, ale nakonec jsem si ho dal jako rozcvičku před stavbou mnohem většího ptáka, kterého už touto dobou pomalu dokončuji. Na ceduli bude ještě text , ale ten si nechám jako překvapení na ostravskou výstavu.

Chairudo

Nádherný ukazatel  ;D
Jestli ten větší pták bude růžovej, tak mě asi o měsíc předstihneš   >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Citace od: Chairudo kdy 02.02.2023, 18:41:53Nádherný ukazatel  ;D
Jestli ten větší pták bude růžovej, tak mě asi o měsíc předstihneš   >:D
Růžový pták zatím nebude. Dostupnost a ceny růžových dílků mně donutily projekt odsunout na neurčito . Pták bude v jiných barvách. Už se těším až je v Ostravě dáme vedle sebe a porovnáme😃

Tomik

To jsou ale pěkný ptáci! Líbí se mi sýkorka i datel, třetího ptáka jsem nepoznal - možná je to vrabec? Jinak, dával bych si bacha, aby ti ten datel nepřeklovnul směrovník. ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Borun

A protože zvířátek není nikdy dost tak dalším přírůstkem je ježek.I když to tak nevypadá tak teprve třetí varianta se dá prezentovat.Zápasil jsem se zakulacením a co největší hustotou bodlin.Opět mi do toho mluví dcera a asi ještě dostane jablko.

Hana129

Ten je super a jablko bude slušet.

milanv

Tak to je super. Vím, jak je těžké vymyslet přesně to, co jsi psal: kulatost v kombinaci s dostatečnou hustotou. Tobě se to povedlo perfektně!

Jestli mu budeš přidávat jablko, tak se přimlouvám za ježka: dej do jabka i červa, ať má chudák ježek co jíst :)
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Borune,

BOMBA! S každým Tvým zvířátkem posunuješ laťku výš a výš:)

Borun

Citace od: milanv kdy 27.02.2023, 12:06:18Tak to je super. Vím, jak je těžké vymyslet přesně to, co jsi psal: kulatost v kombinaci s dostatečnou hustotou. Tobě se to povedlo perfektně!

Jestli mu budeš přidávat jablko, tak se přimlouvám za ježka: dej do jabka i červa, ať má chudák ježek co jíst :)
Červ je plánu.Muj osobní poradce by chtěl pro červa i růžovou mašli😄. Jen jsem nechtěl hned všechno prozradit😀

peki

Tak tohle opravdu pobavilo :) Za chvilku budeš mít svojí ZOO

Chairudo

Konečně si můžu prohlédnout ježka za bílého dne  ;D

Když už ježek, mám pro tebe další inspiraci  >:D
https://i0.wp.com/bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2014/10/Critters.jpg?fit=1280%2C718&ssl=1
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Drobuliatko


Petronel

Tak ten ježej je skvělej! Smekám.
Já chtěl ježka už mnohokrát postavit, i jsem to několikrát probíral s MilanV a nepřišli jsme na to jak udělat solidně ty bodliny. Tohle se fakt povedlo. :D

poMOCník

Krása, smekám! Ty bodliny vypadají úžasně. Zajímalo by mě, jak jsi to vyřešil uvnitř.

Kuba

Příště Ježek Sonic  ;)

matka

Tvoje zvířátka sleduji a líbí se mi, ale ježek, ten je nejlepší, moc se ti povedl. Obdivuji, jak je hustě bodlinatý a krásně baculatý, vystihl jsi ho moc pěkně.
Paní na Žlutém hradě

sharkabrick

No já už se těším co bude příště. Neboť žabička i ježek jsou úžasní :) těch bodlin, mazec...a ještě víc se na ně těším na živo někde a výstavě, to bude teprve pokoukání.

Anatyt