Archivní: CHYBY NOVÉHO FÓRA (pro ugrade na verzi 2.0)

Založil Jindroush, 09.01.2016, 18:14:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Nové fórum

Je lepší už teď
Vypadá zajímavě a asi si zvyknu
Je hnusný už teď
Byl jsem tu naposled

Jindroush

Potvrzuji chybu, ale ve Firefoxu. Je tu někdo s Chromajzlem, kdo to může vyzkoušet, prosím?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peki

Citace od: Jindroush kdy 16.04.2020, 11:02:20
Potvrzuji chybu, ale ve Firefoxu. Je tu někdo s Chromajzlem, kdo to může vyzkoušet, prosím?

Ahoj, chová se to stejně Horní ikonka v zeleném funguje. Dolní v červeném ne. Ani jsem nevěděl že tam ty ikony jsou  ;D

peter

Citace od: MeNadruhou kdy 16.04.2020, 09:49:01
Mám jednu drobnost, viz prscreen:

Jo, tak toto se vlastně děje i mně na dvou PC - prohlížeč na obou je Firefox
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#93
Chyba stále trvá ... ;)

test - supr, už OK
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Foton

Dle
Citace od: HD kdy 27.07.2020, 21:28:37

K dispozici mám i 3D model, který však může obsahovat chyby díky exportu z .io do .ldr. (.io nelze přiložit)

Vzhledem k opuštěnosti LDD má asi smysl přidat příponu `.io` do povolených
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Jindroush

Citace od: Foton kdy 29.07.2020, 12:35:40
Vzhledem k opuštěnosti LDD má asi smysl přidat příponu `.io` do povolených

Přidal jsem IO. V současnosti jsou tedy povoleny:
txt,csv,pdf,jpg,gif,mpg,png,mpd,ldr,htm,html,lxf,io

Je třeba ještě něco LEGO - specifického? Nevím, zda je třeba přidat Office přílohy (docx, pptx, xlsx).
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Zoufalec

Už pár dní se mi nezobrazují některá témata a podsekce v tématech. Například kompletně chybí ročníkové diskuze o stavebnicích, volná diskuze pro nečleny, podsekce v Town apod. Byl jsem zařazený do podskupiny "skupinaMoz" čehož sem si všiml před chvílí, může to mít na to vliv?

Jindroush

Pořešeno - ten systém práv je skutečně komplikovaný a vede k takovýmto vedlejším účinkům.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Chairudo

Není to chyba, ale bavili jsme se minulý týden u Petera při práci na projektu a všem nám na foru chybí možnost dát příspěku "Like" jako na facebooku.
Né ke všemu má člověk vhodný komentář a kolikrát by na podporu stačil ten palec nahoru.

Dalo by se něco podobného udělat i tady?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

A upravit vyhledávání uživatelů, aby bylo možné vyhledávat i velmi krátké přezdívky?  >:D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Chairudo

Citace od: HD kdy 07.09.2020, 21:39:12
A upravit vyhledávání uživatelů, aby bylo možné vyhledávat i velmi krátké přezdívky?  >:D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jindroush

Shrnutí posledních chyb:
a) peterův ajax stále trvá, zatím jsem řešení neobjevil
b) lajky jsem nainstaloval
c) krátké přezdívky jsou smolné, to je tuším přímo omezení vyhlodávače, protože by našel bambilión hitů. Co třeba přezdívka HaDe?  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 29.09.2020, 18:07:01
b) lajky jsem nainstaloval
OK, ale chtělo by to zapracovat ještě trošku na designu. Aktuální stav, kdy je u každého příspěvku ne úplně hezký rámeček se slovem "Lajkovat", je tedy až příliš old school i na mě.

Chairudo

Možná by místo slova stačila ikonka palce nahoru.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robbed

V Nastavení účtu > Preferovaný jazyk se špatně zobrazuje možnost "Slovak", misto toho je tam "ſlovak"

Jindroush

Ve skutečnosti se domnívám, že to není špatně špatně. Je to tzv. slitek/ligatura, tj. v některých fontech se dvojice za sebou jdoucích písmen spojí do jednoho znaku. Typicky FF nebo FI. Proč to ausgerechnet tady spojuje SL do jedné ligatury, to nemám ponětí, už jsem na to taky koukal.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

ditetemnaporad

Minule jsem narazil na jiné kouzlo :) Při psaní slova panďulákX (bez X), to zobrazí toto panďulák. Jakékoliv písmenko za k z toho zase udělá panďuláka :)

milanv

To je něco jiného. Kdysi, před léty, se tu prosadilo, že některá slova jsou špatná a budou automaticky škrtnutá. Myšlenka byla (co si tak pamatuju) mimo jiné o sjednocení terminologie, aby minifigům říkal každý "minifig" a ne třeba "postavička" nebo "panďulák". Stejně tak aby se prosadil "stud" a nikdo nepsal "čudlík", "ťuflík" apod. No a jelikož se nikdy nevybralo mezi členy fóra dost peněz na nasazení AI, tak to nerozlišuje kontext a člověku to škrtne slovo čudlík, i když píše o ladění tranzistorového rádia :)
Pán na Žlutém hradě

ditetemnaporad

Paráda, díky za vysvětlení! Skvělá fíčůra. A pajdulák je v cajku :)

Foton

Teď jsem zkoušel editovat svůj dnešní příspěvek, skrz ikonku Edit vpravo dole nad IP adresou, a psalo mi to "Tělo zprávy zůstalo prázdné" (což nebyla pravda).
Otevírá to jakýsik inline formulář.

Na rozdíl od ikonky Edit vpravo nahoře ( Mezi Citace a Odstranit) , která otvírá novou stránku s formulářem. A tudy mi editace prošla.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Maličká prosba: když člověk nemůže něco najít a použije kolonku "vyhledávání" - výsledky se zobrazují zcela nahodile a je i tak těžké něco najít.
Dalo by se vyhledávání upravit tak, aby se výsledky zobrazovaly třeba podle data od nejnovějšího?

Díky  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petrjr

V okně "vyhledávání' je tam dole odkaz na "Pokročilé vyhledávání" a tam se dá volit "Pořadí výsledků". Je tam i možnost nejnovější témata jako první. Stačí takto?

Chairudo

stačilo by kdyby šel takový odkaz najít, já ale možnost pokročilého vyhledávání nikde nevidím  :-\

Jo už to vidím, ale musí nejdřív člověk nevyhledat nic, aby mohl pokročile vyhledývat  ;D

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jindroush

Nemusí, stačí kliknout na Vyhledávání v liště

    Statistiky lajků     Domů     Nápověda    Vyhledávání   Profil    Moje zprávy [26]    Kalendář    Uživatelé    Odhlásit

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Chairudo

Dík, člověk se každý den naučí něco nového  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

cetonia25

V mobilu mi to neukazuje žádné odeslané soukromé zprávy, i když mi to napíše, že byly odeslány.

Chairudo

Citace od: cetonia25 kdy 21.06.2021, 14:47:39
V mobilu mi to neukazuje žádné odeslané soukromé zprávy, i když mi to napíše, že byly odeslány.

To vím zase já  ;D

Odeslané zprávy se automaticky neukládají, musíš dole zaškrtnout políčko "Založit kopii mezi odeslané"
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jindroush

A pro lenochy je tu nastavení v Profil / Soukromé zprávy
Uložit kopii každé soukromé zprávy do složky "Odeslané".  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Foton

Mě by zajímalo, jestli já nějak vidím, kolik lidí mi dalo lajk na můj příspěvek. V "DOM" duskusi u mého příspěvku chybí tlačítko  "LAJKOVAT" (což dává smysl) a i ten text " to se líbí X osobám". Novím jestli to platí pro celé fórum nebo jen pro tu DOM diskusi.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.