Kostkování PARDUBICE, duben 2020

Založil Izabella08, 17.10.2019, 11:12:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Bohužel Pardubice jsou plné...už teď se na všechny přihlášené těším.

Prosím, napište mi, pokud budete potřebovat ubytování:

akce Pardubice
nick
kolik nocí


Izabella08

Prosím, napište mi, pokud budete potřebovat ubytování:

akce Pardubice
nick
kolik nocí


Neplatí pro ty, co mi již napsali.

Děkuji Vám.


jerzeeg

akce Pardubice
jerzeeg + jezurka
2

Izabella08


Izabella08

Leták pro Kostkování Pardubice 2020 je na světě!!!

Izabella08

Prosím všechny, kdo mají známé, rodinu, spolupracovníky buď přímo v Pardubicích či v Hradci Králové a širokého dalekého okolí a budou ochotni pomoci s osvětou pardubického Kostkování 2020, pište či volejte...letáky budou k dispozici:) Přijímám i nápady, jak se v této oblasti zviditelnit:)

Izabella08

Kvůli nejisté situaci v ČR...jsem nucena tuto výstavu zrušit.
Jakmile se vše uklidní, nebráním se novému termínu.

nikolinek

#37
:-( ......   a právě dnes jsem stavbu z dupla dokončila,( i když  jsem tuto situaci očekávala) co se dá dělat.

martindavid

Škoda s davcou jsme se těšily když jsme olomouc vynechali
Snad se to brzo uklidní

Ivansliz

Citace od: Izabella08 kdy 03.03.2020, 19:15:15
Kvůli nejisté situaci v ČR...jsem nucena tuto výstavu zrušit.
Jakmile se vše uklidní, nebráním se novému termínu.

Doporučoval bych asi květen či začátek června (než lidé odjedou na dovolený).
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Pool

Citace od: Ivansliz kdy 03.03.2020, 20:39:42
Doporučoval bych asi květen či začátek června (než lidé odjedou na dovolený).

To je podle mě brzo, to se asi tak rychle nepřežene :-\.

Ongon

je to škoda, ale chápu, že to nelze udělat jinak
v nejhorším jsou ještě termíny i na podzim

milanv

Je to veliká škoda a v obecnějším významu ještě dvojnásob. Kdybych věděl a věřil, že je to součást promyšlené strategie státu, tak ani neceknu, dokonce ani jako organizátor akce bych neřekl jediného špatného slova, naopak bych to ještě hájil. Ale zatím mi to přijde od politiků náhodné a tápající a jen roste v lidech nejistota a strach. A to je mnohem větší škoda než jedné výstavy.

Takže podle mě je nejdůležitější se tím nenechat otrávit: Pavlíno, s námi můžeš počítat i v náhradním termínu, pokud bude a pokud jenom trochu budeme moct v tom daném čase. A i kdyby nebyl, tak na dalších výstavách.
Pán na Žlutém hradě

peki

Je to poprvé co k něčemu takovému dochází. Jednou hrozilo kvůli pádu letadla s polskou delegací zrušení víkendové aktivity, která byla součástí dlouhodobé výstavy. Tak doufejme že se vše přežene a za pár měsíců bude klid.


yoshimaka

Citace od: milanv kdy 04.03.2020, 09:27:50
Je to veliká škoda a v obecnějším významu ještě dvojnásob. Kdybych věděl a věřil, že je to součást promyšlené strategie státu, tak ani neceknu, dokonce ani jako organizátor akce bych neřekl jediného špatného slova, naopak bych to ještě hájil. Ale zatím mi to přijde od politiků náhodné a tápající a jen roste v lidech nejistota a strach. A to je mnohem větší škoda než jedné výstavy.

Takže podle mě je nejdůležitější se tím nenechat otrávit: Pavlíno, s námi můžeš počítat i v náhradním termínu, pokud bude a pokud jenom trochu budeme moct v tom daném čase. A i kdyby nebyl, tak na dalších výstavách.

Krásně napsáno, kde to mám podepsat?
Lust och fägring stor

Izabella08

Děkuji Vám za pochopení a podporu...MOC SI TOHO VÁŽÍM!!!

444martinhanak

Myslím si, že je to správné a odpovědné rozhodnutí.
Martin