Michaela Černá

Založil Peetrs, 20.08.2006, 00:23:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Peetrs

Slečna, či paní Michaela si u mě objednala několik stavebnic, dohodli jsme se pro poslání na dobírku. Lego jsem odeslal, ale vrátilo se mi zpět, s tím, že nebylo vyzvednuto a na email již od té doby nikdo nereaguje. Omluva, ani vysvětlení, prostě nic. Proto jsem se, po dlouhém váhání, rozhodl jí zveřejnit, aby nikdo další již nemusel zbytečně živit Českou poštu!

Michaela Černá
Dělnická 691/49
405 02 Děčín 6

***Banana.com

#1
Citace od: Peetrs kdy 20.08.2006, 00:23:46
Slečna, či paní Michaela si u mě objednala několik stavebnic, dohodli jsme se pro poslání na dobírku. Lego jsem odeslal, ale vrátilo se mi zpět, s tím, že nebylo vyzvednuto a na email již od té doby nikdo nereaguje. Omluva, ani vysvětlení, prostě nic. Proto jsem se, po dlouhém váhání, rozhodl jí zveřejnit, aby nikdo další již nemusel zbytečně živit Českou poštu!

Michaela Černá
Dělnická 691/49
405 02 Děčín 6


Jaképak váhání...právě proto neposílám na dobírku, protože existují osoby, jako paní Černá, DruxyP apod. :P


ADMIN: Ehm.

Honzik

Myslím, že dobírka není špatná věc, ale já osobně kdybych něco posílal, tak si nechám poslat 100kč v dopise jako jistinu a o tuto částku pak slevním dobírku. Já osobně volím jedině převod anebo prachy poštou dopředu a balíček mě pak stojí jen 44kč a nemusím dávat 80 za dobírku. Poštovné totiž platí vetšinou kupující.