(vlastní) Mini Mr. Beana

Založil PsychoWard666, 13.01.2023, 13:59:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

PsychoWard666

Tak po delší době jsem tu s dalším vlastním modelem.

Jedná se o 1977 British Leyland Mini 1000 Mr. Beana.

Tento model jsem si chtěl postavit už delší dobu a nechtěl jsem se spokojit pouze s přebarvením oficiální stavebnice nejen kvůli tomu, že v některých ohledech není moc povedená, ale hlavně z důvodu, že se jedná o úplně jiné auto. Nicméně měřítko a některé detaily jsou podobné i na mém modelu.

Model má otvírací kapotu motoru s motorem, otvírací dveře s detailním interiérem a předními sklopnými sedačkami a otvírací kufr s rezervou. Nemá funkční zatáčení.

Ode dneška je návod na model k dispozici k zakoupení na Rebrickable


K modelu mám ještě rozpracované křeslo s Mr. Beanem pro umístění na střechu, pouze čekám na kostky.












Petronel

Hustý! Jako milovník postavy a seriálu mr.Beana to velmi oceňuji. :D
Čtu dobře že bude i postava Beana? To zní skvěle. :D

Auto moc pěkný, osobně bych jen to boční okno udělal jinak. Takto to hodně dere do očí jak je z drobných dílů. Jak když do něj třískli kladivem ;D Bych tam asi nechal větší skla v kombinaci s dílky na krajích. Ale je to jen můj názor.

Dobrá práce. ;)

PsychoWard666

Díky, bude i postava s křeslem, jenom kostky budu objednávat spolu s něčím dalším později, protože některé kostky jsou docela těžko sehnatelné a objednávat jednu kostku samotně bůhvíodkud se mi moc nechce  :D

On je problém, že to boční okno moc jinak nešlo, protože dát tam větší sklo tak na konci vznikne šikmé mezera a naležato bohužel nejde, protože to vychází o plate vyšší než bych potřeboval, tak sem tohle volil jako kompromis.

Na Instagramu mám rendery Beana s křeslem  :D

https://www.instagram.com/p/Cm4HpcYo2Fa/

PsychoWard666

Tak jsem konečně dokončil Mr. Beana i s křeslem.

Jako obvykle návod na stavbu je na mém Rebrickable