Obchod > Černá listina

Nový podvodnící na sbazar.cz bankovni ucet 294262320/0300

(1/3) > >>

Klaj:
Na sbazaru se objevil novy (mozna stary) podvodnik,

vystupuje u kazdeho inzeratu pod jinym jmenem (Ing. Iveta Hubáčková, Marketa Kocmanova), ale vzdy zasle pro platbu ucet 294262320/0300.

nabizi predevsim podezrele levne Harry Potter lego.

Po platbe uz nekomunikuje. Lego nezasle.

Hana129:
Nevím kde napsat dalšího podvodníka, je to na facobooku, ozve se na inzerát pokud chcete koupit, sám nabídne je to uživatel  Petr Petr a bude chtít zaplatit na poptávanou věc na číslo účtu 5951507002/5500 dejte si pozor, je to podvodník, který nic nepošle. V obrázku měl fotku otce ze seriálu 30 případů majora Zemana - díl studna, ale vše už může mít změněno, nenašla jsem. Akorát to číslo účtu asi nezmění tak rychle.

Foton:
Já naletěl na bazos.cz v říjnu. Poslal jsem peníze a nic. Teď už se koukám: "má recenze, má starší inzeráty"?
A taky jsem na banku podal žádost o vrácení omylem zaslané platby. Penize se nevrátí, ale možná, možná získám data o majiteli účtu.

Hardegon:
Na různých prodejních FB skupinách se tenhle týpek teď docela řeší. Je tam jeho jméno, adresa, telefon a info, že jsou na něj minimálně desítky oznámení.

Hana129:
JJ řeší, tak snad na něj dojde, já přišla o 200,-- ale i to zamrzí a hlavně jsem ztratila důvěru na facebooku cokoliv kupovat, protože, tam člověk nedohledá skoro nic (aspoň já ne)a i takové varovné příspěvky brzy zmizí v nedohlednu.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi