Splněný sen

Založil LegoLover81, 09.12.2018, 17:35:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

LegoLover81

Ahoj, po letech jsem si splnil sen ... relaxační pokoj :-)
Pár fotek na odkazu níže.

http://imgur.com/a/YrliZpk

Kuba

Moc pekne. Taky chci takhle relaxovat  ;)

Jezevec

No to můžu jen tiše závidět. Krása! :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

LegoLover81

Díky :) Sbírám odmala, jen poslední dobou je toho relaxu nějak málo. O to víc se na něj vždycky těším :)

otaznik

Je to super, ale, jak jsem od narození dětí zjistil, mnohem důležitější než prostor, je čas.  ;)

LegoLover81

Jo to znám, taky mám dvě. Proto se snažím co nejvíc toho času tady trávit s nimi a přitom zkombinovat naše záliby :) Od malička je vychovávám k lásce k Legu :) Už mají vlastní sbírku.

Villa Legina

To, čo nie je za sklom, pokiaľ to nebudeš mať nejakou plachtou prikryté, tak na to Ti bude sadať prach a po nejakom čase to bude celé zle. A keď to budeš mať zase zakryté plachtou, tak to podľa mňa nie je žiadny relax, sedieť si na gauči ako v Leichenhause. Máš to síce pekné na prvý pohľad, ale nepraktické na upratovanie. Pozdravujem manželku.

LegoLover81

Díky za názor :-) Ale na všechno jsem myslel. V místnosti mám výkonnou čističku vzduchu, takže po dvou letech "provozu" je prachu minimum. Když v pokoji nejsem, tak je stůl navíc zakrytý velkou lehkou malířskou fólií, kterou sundám během 10 sekund. Manželka se starat nemusí ;-)

Od mala jsem chtěl mít město a to prostě do vitríny nedám. Tedy pokud by to nebyla veliká plochá vitrína. Ta by ale zase celé město zakonzervovala a znemožnila občas si pohrát. Uprostřed stolu je otvor kudy děti rády lezou a jsou tak uprostřed dění. S tímto řešením jsem tedy maximálně spokojený.

klubo

moc pěkný, kde jsi nakoupil ty prosklený skříňky kolem TV?

LegoLover81

Citace od: klubo kdy 09.12.2018, 20:15:19
moc pěkný, kde jsi nakoupil ty prosklený skříňky kolem TV?

Moc děkuju :) Je to IKEA, systém BESTA. I stoly pod městem mám od nich.

STARHAWK

Pekne. Ako velka je ta miestnost ? J som momentalne v nejakej 3.5 * 3m a veci mam uz az po strop. Uz snad iba miesto okna dat policku :(. Chcelo by to jenu miestnost navyse zo susedneho bytu :)

Villa Legina

Citace od: LegoLover81 kdy 09.12.2018, 19:17:25
...na všechno jsem myslel. V místnosti mám výkonnou čističku vzduchu....je prachu minimum. Když v pokoji nejsem, tak je stůl navíc zakrytý velkou lehkou malířskou fólií, kterou sundám během 10 sekund....

Od mala jsem chtěl mít město a to prostě do vitríny nedám. Tedy pokud by to nebyla veliká plochá vitrína. Ta by ale zase celé město zakonzervovala ... S tímto řešením jsem tedy maximálně spokojený.

Tak to je potom iná vec. Fajn.

LegoLover81

Citace od: STARHAWK kdy 10.12.2018, 00:12:23
Pekne. Ako velka je ta miestnost ? J som momentalne v nejakej 3.5 * 3m a veci mam uz az po strop. Uz snad iba miesto okna dat policku :(. Chcelo by to jenu miestnost navyse zo susedneho bytu :)
Díky :-) Přikoupili jsme sousední byt, jinak bych neměl šanci. Místnost má zhruba 6x3,5 m. Ale i tak je to málo  :D Musím se krotit, co koupit, všechno tam prostě nedám.

Klaj

Parada. Opravdu splneny sen  :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Martins

Hmm, pěkné, hezká práce, zaujala mě ta čistička vzduchu (kromě té hromady dalších věcí :-)). Jakou máš a jaké jsou s ní zkušenosti? Řeším podobný problém, prach v legopokoji... jak tomu u nás říkáme. Prozraď prosím...

Bedbord

Odkud jsou ty prosklený vitríny na figurky u dveří, jsou moc pěkný

MiP

Citace od: LegoLover81 kdy 09.12.2018, 17:35:23
Ahoj, po letech jsem si splnil sen ... relaxační pokoj :-)
To mi připomíná, jak jsem si chtěl také splnit sen a k baráku přistavět tropický skleník propojený s voliérou pro papoušky a vytvořit si malou Amazonii. Ale již ve fázi návrhu jsem narazil na okno v kuchyni a manželku  ;D ;D
Jinak palec nahoru, že si to dotáhl do konce.

BTW co manželka, má také svůj relax room?  ;) ;) Spokojenost manželky = polovina úspěchu při plnění snů. ;) ;)
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

LegoLover81

Citace od: Klaj kdy 10.12.2018, 06:07:00
Parada. Opravdu splneny sen  :)

Děkuji za uznání  :)

LegoLover81

Citace od: Martins kdy 10.12.2018, 08:35:47
Hmm, pěkné, hezká práce, zaujala mě ta čistička vzduchu (kromě té hromady dalších věcí :-)). Jakou máš a jaké jsou s ní zkušenosti? Řeším podobný problém, prach v legopokoji... jak tomu u nás říkáme. Prozraď prosím...
Díky  :) Koupil jsem Rohnson R-9600. Jsem s ní spojojený, má automatický režim. Pouštím ji pravidelně. Nezachytí úplně všechen prach, ale ve srovnání s ostatními místnostmi je vidět citelný rozdíl. Jak jsem psal, tak stůl ještě zakrývám malířskou folií. V téhle kombinaci je na Legu minimum prachu, ten pak jednou ročně přeběhnu štětečkem.

LegoLover81

Citace od: MiP kdy 10.12.2018, 15:44:18
Citace od: LegoLover81 kdy 09.12.2018, 17:35:23
Ahoj, po letech jsem si splnil sen ... relaxační pokoj :-)
To mi připomíná, jak jsem si chtěl také splnit sen a k baráku přistavět tropický skleník propojený s voliérou pro papoušky a vytvořit si malou Amazonii. Ale již ve fázi návrhu jsem narazil na okno v kuchyni a manželku  ;D ;D
Jinak palec nahoru, že si to dotáhl do konce.

BTW co manželka, má také svůj relax room?  ;) ;) Spokojenost manželky = polovina úspěchu při plnění snů. ;) ;)
:) :) Ano, to jsou základní předpoklady - vůle to dotáhnout a souhlas manželky  :) Ten mám, navíc i děti zbožňují LEGO, tak to bylo jednoduché. I manželka má svůj pokojíček. Pravda trochu menší  :D Ale její záliby nevyžadují tolik prostoru  ;D

LegoLover81

Citace od: klubo kdy 09.12.2018, 20:15:19
moc pěkný, kde jsi nakoupil ty prosklený skříňky kolem TV?
Ty jsou domácí výroby  ;) Můj šikovný táta mi je navrhl a vyrobil namíru.

Chairudo

Jak jsem si posbíral bradu musím říct, že opravdu tiše závidím  :D

Mimochodem kde je pracovna? Nevidím nikde materiál pro stavění  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

LegoLover81

Citace od: Chairudo kdy 11.12.2018, 00:42:44
Jak jsem si posbíral bradu musím říct, že opravdu tiše závidím  :D

Mimochodem kde je pracovna? Nevidím nikde materiál pro stavění  ;)

Děkuji  :)
Stavíme jinde, nejčastěji v obýváku nebo v pokoji u dětí. Tady jsem si chtěl udržet co nejvíc místa na samotné vystavení a ten Playstation + sedačku + volant.
Materiál a zbytek sbírky mám v té velké bílé vestavěné skříni za stolem  ;)

LegoLover81

Přidal jsem pár fotek s detaily - pracovní stav, město se pořád mění ...  :)

https://imgur.com/a/fD18a7n

LegoLover81

Nový kousek do sbírky ... děkuji, Ježíšku  :)
https://imgur.com/WmRZA3e