Obchod > Černá listina

šmejdi se vrací

(1/17) > >>

Bruno:
Ahoj, nevěděl jsem kam to úplně zařadit, ale cítil jsem, že se s váma musím podělit. Při hledání věcí pro děti na mimibazaru jsem narazil no novou prodejkyni, která nabízí opravdu exklusivní sety.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=533630

Achad:

--- Citace: Bruno  22.09.2014, 21:56:51 ---Ahoj, nevěděl jsem kam to úplně zařadit, ale cítil jsem, že se s váma musím podělit. Při hledání věcí pro děti na mimibazaru jsem narazil no novou prodejkyni, která nabízí opravdu exklusivní sety.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=533630

--- Konce citace ---

Já si fakt nemůžu pomoct, ale od samého počátku, kdy sleduju nabídku této paní, mi to silně připomíná starou známou Korbelovou. Taky se objevila nabídka cca tři měsíce před Vánocemi, taky zpočátku dostala pár pozitivů a stejně to nakonec dopadlo nevesele. Ale samozřejmě se budu rád mýlit.
Možná by nebylo od věci zkusit si od ní zaslat na dobírku, ale ty ceny u některých starších setů u mne vzbuzují nedůvěru (namátkou 10193 za tu cenu dnes nesehnatelný, 4184 to samé, zvlášť když má k prodeji šest kusů, Sponge Bob sedm let starý za úsměvnou cenu prý z Německa a mohl bych pokračovat...).

Bruno:
Ajaj, tak uvidíme ohlas u prvních kupujících. Mě zajímal set Lego Creator 10218.
Jestli do vejplaty bude ještě stále v nabídce, tak zkusím osobní odběr.

klubo:

--- Citace: Bruno  22.09.2014, 23:03:07 ---Ajaj, tak uvidíme ohlas u prvních kupujících. Mě zajímal set Lego Creator 10218.
Jestli do vejplaty bude ještě stále v nabídce, tak zkusím osobní odběr.

--- Konce citace ---

no nevim, kvůli třem stovkám, to bych rači koupil na shop.lego.com a ještě dostaneš VIP body na další nákup...jo bejt za trojku to by bylo jiný

Bruno:
Tak teď už si nejsem s inzerátem moc jistý.

" Dobry večer, osobni odber mozny je, platba ale probiha predem jelikoz lego vozim ze zahranici a při převzetí musim uhradit,dekuji "

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi