(cizí) Axle Sorter by akiyuky

Založil peter, 04.11.2013, 10:14:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Tak tohle udělátko by se občas hodilo i mně. Neskutečný :D :o

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

DarkDrago

Pěkná věcička. No, ale kdybych to udělal já, tak bych třídil už jen tak dva axly  ;D
Dračí páni s mocí ohně...

dwo

Pár dní by mrška musela běžet nonstop, aby mi uklidila celej stůl.  ;D

Plutoone

Také mne toto video zaujalo. Je to šikovná věc, jen by se hodila třídička na vše ;D

peter

V jeho portfoliu má ještě třídičku na beamy.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MeNadruhou

my na to s malym měchem taky koukali. mě by se líbila ještě třídička na piny, axlopiny, trojpiny, půl piny a "odpad (vše ostatní)
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Jonas

To je opravdu úžasná ukázka toho, co se dá postavit z univerzální mechanické stavebnice, navíc při použití jediného motoru.

Jako člověk, který je už dnes zvyklý všechno řešit složitým softwarem spolu se spoustou čidel a aktuátorů, skutečně nevěřícně zírám, co všechno se dá vyřešit čistě mechanicky.

Klobouk dolů před autorem!
Jonas - Můj Brickshelf

Foton

Citace od: MeNadruhou kdy 04.11.2013, 18:14:26
my na to s malym měchem taky koukali. mě by se líbila ještě třídička na piny, axlopiny, trojpiny, půl piny a "odpad (vše ostatní)

No kromě toho rozlišení na axlopiny a piny by měla fungovat i tahle třídička ne? Možná po lehké úpravě
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

otaznik

Luxusní stavba, geniálně navrženo a vše s jedním motorem? Neskutečné.  :o