Podvod u uživatela Haldir

Založil Johny650, 14.05.2013, 13:32:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Johny650

Uživatel http://www.kostky.org/forum/index.php?action=profile;u=29174

Prodával 3x mini sáčky Lego s tématem LOTR na dobírku.

Dnes jsem si balík převzal a byli tam jen sáčky bez lega.

Dal jsem mu dnes šanci peníze vrátit. Zdali se neozve zajdu dnes na policii. Takže bacha na něj.

Anatyt

A spľňa to podmienku trestného činu? Možno by bolo zaujímavšie ísť priamo za ním...
Ale sila toto. To je taká tá klasická finta.

danyboy

Tak to bych zrovna od něj nečekal. :-[

Johny650

Je ode mě 154km asi si udělám výlet.
Tak podmínky. došla mi prázdá krabice bez lega.

Anatyt

Tak u nás je trestný čin od nejakej finančnej hodnoty, ale tak za oznámenie to stojí. ja sa len divím, že to jemu stojí za to - zničiť si renomé pre také maličkosti, kde na tom ani len nezarobí riadne.

Systematik

Máš někde link na původní nabídku? Jen pro úplnost...

šipka


Anatyt

Ale Johny asi kupoval nejaké polybagy.

Johny650

Citace od: Anatyt kdy 14.05.2013, 14:21:37
Ale Johny asi kupoval nejaké polybagy.

ano přesně 3ks

danyboy

Haldir je nezletilý. To jste si všimli?

William

Úplně mě napadlo, jestli neprodával opravdu "3 sáčky XXXXX" a nemyslel tím doslova jen sáčky. Ale to by mělo být ze selského rozumu a hlavně ceny jasné.

linhi

Take jsem si je chtel od nej koupit,no a je z Vysociny
jako ja,nevite odkud presne? Treba by se to dalo vyridit s rodici.

Luky1987

Citace od: Johny650 kdy 14.05.2013, 14:00:12
Je ode mě 154km asi si udělám výlet.
Tak podmínky. došla mi prázdá krabice bez lega.
Nevím, jaká je škoda, ale dle popisu to je pár stovek, to víc projedeš a toho ztraceného času.
Co bys udělal na místě 16ti letému smradovi?

Johny650

David Běloch
skrýšov 67
pelhřimov
393 01

cena: 450kč

Navíc já jsem se ho ptal zdali je lego originál zabalené napsal ANO.


linhi

Do Pelhrimova obcas jezdim,pokud se to nevyresi tak se muzem
domluvit.

danyboy

Citace od: linhi kdy 14.05.2013, 14:54:21
Do Pelhrimova obcas jezdim,pokud se to nevyresi tak se muzem
domluvit.

No třeba s k tomu sám Haldir vyjádří jak a co.
Ale pochybuji.

Johny650

Citace od: linhi kdy 14.05.2013, 14:54:21
Do Pelhrimova obcas jezdim,pokud se to nevyresi tak se muzem
domluvit.

Třeba se ozve, ale pochybuji. Jinak děkuji moc.

danyboy

Citace od: Johny650 kdy 14.05.2013, 15:10:49
Citace od: linhi kdy 14.05.2013, 14:54:21
Do Pelhrimova obcas jezdim,pokud se to nevyresi tak se muzem
domluvit.

Třeba se ozve, ale pochybuji. Jinak děkuji moc.

A co tím chcete dokázat. Pokud si na něj  vyčíhneš před barákem, tak by jsi to z něj musel vymlátit.
Jinak pochybuji, že by si zpoměl o co jde. :D

linhi

Pokud to byl cileny podvod,tedy snad ne,tak to bude rodice jiste
zajimat,mohlo by se totiz stat ze pokud to projde tak to udela zase
a pak uz by to mohlo bejt horsi.

danyboy

Citace od: linhi kdy 14.05.2013, 15:16:50
Pokud to byl cileny podvod,tedy snad ne,tak to bude rodice jiste
zajimat,mohlo by se totiz stat ze pokud to projde tak to udela zase
a pak uz by to mohlo bejt horsi.

To je zase pravda, ale jestli to rodiče bude zajímat.
Vím z vlastní zkušenosti.
Starší spolužák ze školy mi jednou ukradl značkovou čepici.
Řešilo se to i u jeho rodičů. Já měl čepku podepsanou.
Na čepici šlo ještě malinko vidět mé jméno i poté co se spolužák pokusil jméno setřít.
Jasný důkaz, že čepice je moje. Jeho rodiče ale kliďánko řekli, že je to nezajímá.
Čepici jsem sice dostal nazpět, ale až po výhružce, že si na spolužáka na něho přijde bratrancova parta.

Johny650

Tak mi napsal,že prodával jen sáčky. což nikde uvedeno nebylo. a 150kč za sáček? navíc byl můj dotaz zdali lego je originál zabaleno a což mi bylo napsáno že ano.

Johny650

Jedná se o podvod. Píše mi že nikdo nebylo napsáno ve zprávě,že mi pošle lego plné.

Chápete to někdo?

Thrawn

Měl jsem o to sám zájem a podle mého názoru se jedná o podvod, pokud byla na takto formulovaný dotaz kladná odpověď.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Johny650

Teď mi napsal toto:

Ale taky tam nebylo nic o tom že jsou plné. Je to stejné jako když si kupuješ auto, a ty by si pak po nich ještě chtěl aby ti tam daly klimatizaci, GPS a další věci navíc. Já jsem totiž nikde nenapsal ani slovo o tom že bych prodával plné nerozbalené sáčky.

Johny650

Další chytrá odpověd:

O jakém podvodu tu mluvíš? Já jen neuvedl to že jsou sáčky plné, a že jde o prázdné sáčky ale jelikož jsem nikde nenapsal že jsou plné tak je to tvrzení proti tvrzení. Ty tvrdíš že já sem nenapsal že se jedná pouze o sáček a Já tvrdím že jsem napsal že se jedná o sáček- čímž jsem myslel pouhý sáček a nikde jsem nenapsal že jde o zabalený polybag!

Měch

#25
Jasný podvod.
Když už zmínil to auto, tak je to jako prodávat auto za 400 000,- a když si ho jdeš vyzvednout, zjistíš, že chybí motor, nápravy a sedačky. Že na prodej byla jenom karoserie.

Ono to bylo určitě napsáno tak aby se někdo napálil. Když se řekne POLYBAG všichni myslí sáček s figem nebo s něčím...jen prodejce myslí ten obal.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Drobuliatko

Cista kradez! A este z teba teraz bude robit blbca. :(

linhi

To je hnus... Ale jde spis o to jak presne znel inzerat

Johny650

Inzerát zněl prodám lego 30212,30211, 30210.
Nepsal nikde,že jde jen o obal.

napsal mi teď toto:
Dojdi na policii a zeptej se na čí straně je právo, nebo najdi na internetu v zákoníku přesné znění že jsem svou písemnou formulací napsal něco co pro každého vyzní jinak. Pokud něco takového najdeš nebo ti to oznámí policie a ty budeš mít nějaký dokument tak mi ho pošli, a pokud budeš mít pravdu tak uznám svoji chybu a zbytek ti pošlu, ale jde o to že já jsem svou formulací napsal to že prodávám sáčky, i když uznávám že je to poněkud zavádějící.


dani

Ty dva polybagy Elfa a Uruk - hai koupil asi před měsícem ode mne za 500Kč včetně pošty. Šlo samozřejmě o nerozbalené MISB polybagy. Bylo mi dovné, že by je prodával s takovou ztrátou o čtrnáct dní později....