Obchod > Černá listina

Svérázné obchodní praktiky na Brick-mania(Odstranění NPB na Bricklinku)

(1/19) > >>

Systematik:

--- Citace: otaznik  05.09.2012, 10:53:44 ---
--- Citace: AdamHradil  04.09.2012, 23:51:49 ---Místo toho tu na něj pliveš a odrazuješ mu potencionální zákazníky...
--- Konce citace ---
Myslím, že si zákazníky odrazuje sám. ...
--- Konce citace ---
Úroveň angličtiny ve Store terms + Splash je opravdu strašná, přeložená slova v českém slovosledu...
řekl bych že zklamání kupujících je částečně jejich vina, nebyli schopni porozumět/rozkódovat smysl
czenglického textu, byla to tedy tak trochu sázka do loterie a holt tak trochu nevyšla.

Zajímalo by mne, kolik z těch 1867 "Praise" se radši nepřipojilo k 8 "Neutral" (námitky ke stavu dílů + balení)
a 1 "Complaint" (Podle překladu údajně „... prodejce, který uráží a lže a měl by se stydět...“).

Ale je to těžké, pokud někdo nechce/neumí/nemůže kupovat KW a potřebuje větší počty dílků...
...na druhou stranu proč plýtvat penězi, za které nedostaneš co chceš a co jsi si objednal.

Pro úplnost dodávám, že jsem od tohoto uživatele nic nekoupil, uvažovaný nákup figů se jaksi vytratil
při přesunu jeho kostek z mimibazaru na BL.

Colonel32:

--- Citace: Systematik  05.09.2012, 11:40:28 ---A pokud se mi někdo za feedback Positive s poznámkou 97%=1fig side-crack.torso+minor face scr.+brok.airtanks loop+bend visor antenna „odvděčí“ tím, že mi zakáže nakupovat v jedno BL shopu... well, je to jeho věc a jeho boj a může si za to sám.

--- Konce citace ---

Ty máš taky zákaz?

demeno:
Nevím co se máš co vyjadřovat ke komentářům :-)

máš 447 pozitivu z prodeje 2 neutrální a 1 negativ
já   1879 pozitivu z prodeje 8 neutrální a 1 negativ

Myslím , že nejsem o nic horší prodejce než ty

jen se tu snažíš hanit můj shop. o nic víc ti nejde

--- Citace: Colonel32  03.09.2012, 22:15:05 ---
--- Citace: demeno  03.09.2012, 21:58:15 ---Collonel

--- Konce citace ---

Pokud chceš komolit moji přezdívku, mohu i já tvoji. Líbilo by se ti třeba dementno?

--- Citace: demeno  03.09.2012, 21:58:15 ---už tu radši nebudu nic psát :-) jelikož jsem zas dostal nějaké varování :-)

--- Konce citace ---

To máš, myslím, za to prznění češtiny, ne za to že někdo nesouhlasí s tvými názory.

--- Citace: demeno  03.09.2012, 21:58:15 ---Mimochodem je zajímavé když jsi tak dobrý obchodník že tomu fettback na bricku moc neodpovídá :-)

--- Konce citace ---

1) Feedback, nikoli fetback ani fettback.

2) Ten tvůj je o hodně lepší, že...
http://www.bricklink.com/feedback.asp?fdbType=1&u=legostock

--- Citace: demeno  03.09.2012, 21:58:15 ---killco - fetback nedávám z jediného důvodu - lidé obdrží balík a pak napíší neutrál třeba viz můj - Czech is ok :-) 

--- Konce citace ---

Tak tuhle perlu tesat do kamene. Možná kdyby v tom balíku bylo to co čekali, tak by neměli důvod ten neutrál dávat.

--- Konce citace ---

demeno:
Je jasný že jsi nic nenakoupil jelikož jsi jsi chtěl za 14 Kč na MMB vytřídit figurky :-)

--- Citace: Systematik  05.09.2012, 12:06:06 ---
--- Citace: otaznik  05.09.2012, 10:53:44 ---
--- Citace: AdamHradil  04.09.2012, 23:51:49 ---Místo toho tu na něj pliveš a odrazuješ mu potencionální zákazníky...
--- Konce citace ---
Myslím, že si zákazníky odrazuje sám. ...
--- Konce citace ---
Úroveň angličtiny ve Store terms + Splash je opravdu strašná, přeložená slova v českém slovosledu...
řekl bych že zklamání kupujících je částečně jejich vina, nebyli schopni porozumět/rozkódovat smysl
czenglického textu, byla to tedy tak trochu sázka do loterie a holt tak trochu nevyšla.

Zajímalo by mne, kolik z těch 1867 "Praise" se radši nepřipojilo k 8 "Neutral" (námitky ke stavu dílů + balení)
a 1 "Complaint" (Podle překladu údajně „... prodejce, který uráží a lže a měl by se stydět...“).

Ale je to těžké, pokud někdo nechce/neumí/nemůže kupovat KW a potřebuje větší počty dílků...
...na druhou stranu proč plýtvat penězi, za které nedostaneš co chceš a co jsi si objednal.

Pro úplnost dodávám, že jsem od tohoto uživatele nic nekoupil, uvažovaný nákup figů se jaksi vytratil
při přesunu jeho kostek z mimibazaru na BL.

--- Konce citace ---

Colonel32:
Negativ mám vinou zákazníka, který převzal poškozenou zásilku a pak chtěl peníze po mně, jeden neutrál svojí vinou + shodou okolností, druhý neutrál ani nevím za co.

Já dával pozitivy hned, co jsem obdržel platbu. Ty je držíš v šachu. Možná že kdybys dával feedbacky hned, tak by se vís lidí nebálo dát ti neutrál. Ale to už je čirá spekulace.

Ale v principu nemá smysl řešit rozdíly či podobnosti mezi námi dvěma, když já už BL zrušil.

Teď už jde jen o tebe a tvůj shop. Ty zvaž, jak se chceš ke svým zákazníkům chovat. Podnětů co bys mohl zlepšit je v tomto vlákně víc než dost.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi