shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ditetemnaporad

Citace od: Pool kdy 12.04.2022, 21:09:20
Na lego shopu jsem našel už jen Pick a Brick, tak předpokládám to asi už sloučili a nic jiného tam nemají nebo nevíte jak to tam teď mají?

Přesně tak.

ditetemnaporad

A jinak pro Titanikoholiky, je opět na skladě :)

Matthes_CS


bartas

Citace od: Matthes_CS kdy 13.04.2022, 18:59:29
Build a minifigure na e-shopu:
https://www.lego.com/cs-cz/build-a-mini

Koukám z Lego store přesunuli prodej custom minifigů na net.

Nevíte, zda jej obnovili i v LEGO Store?

Matthes_CS


Pool

Citace od: Matthes_CS kdy 15.04.2022, 21:37:32
Citace od: Matthes_CS kdy 13.04.2022, 18:59:29
Build a minifigure na e-shopu:
https://www.lego.com/cs-cz/build-a-mini

Už je pryč.

Nejspíše se to tam někdy zase objeví pod jinou cestou nebo zda to jenom někam nepřesunuli. A pokud ne, tak v této podobě žádná škoda, jsem se tam na to díval a bylo tam velmi málo typů částí tělíček a cena žádná pecka - za jeden bylo cca 200 Kč, a když tam přidal člověk další dvě, tak + cca 66 Kč, tak při koupi tří za jeden pak dal člověk cca 110-120 Kč. Pokud by tam rozšířili sortiment dílů a hlavně přidali více příslušenství, tak pak by to snad šlo.


Matthes_CS

Citace od: Pool kdy 16.04.2022, 16:27:34
Citace od: Matthes_CS kdy 15.04.2022, 21:37:32
Citace od: Matthes_CS kdy 13.04.2022, 18:59:29
Build a minifigure na e-shopu:
https://www.lego.com/cs-cz/build-a-mini

Už je pryč.

Nejspíše se to tam někdy zase objeví pod jinou cestou nebo zda to jenom někam nepřesunuli. A pokud ne, tak v této podobě žádná škoda, jsem se tam na to díval a bylo tam velmi málo typů částí tělíček a cena žádná pecka - za jeden bylo cca 200 Kč, a když tam přidal člověk další dvě, tak + cca 66 Kč, tak při koupi tří za jeden pak dal člověk cca 110-120 Kč. Pokud by tam rozšířili sortiment dílů a hlavně přidali více příslušenství, tak pak by to snad šlo.

Zatím stále pryč, bylo to v menu pod Pick a Brick, ale není. V košíku mám stále 4 sestavené, ale když dám upravit, tak error 404. Na cenu jsou koukal, až když jsem měl v košíčku tři figy, ale jeden byl za 66,35 Kč a další za stejnou cenu. A výber byl malý, ale vybral bych si.

Clermont

Ano, bylo 200Kč za první 3 figy a každý další 66kč...

Hardegon

Citace od: Matthes_CS kdy 13.04.2022, 18:59:29
Build a minifigure na e-shopu:
https://www.lego.com/cs-cz/build-a-mini

Díky za info. Asi bych to normálně nebral, ale ty skvělý štíty jsem tam nemohl nechat... Zbytek je jen doplněk pro radost.

STARHAWK

Objednane. Nechcel som cakat na to UCSko, vlastne som ho ani nechcel. TAkto si z kazdeho toho objednaneho setu stiahnem 10-15e co je suma hodnoty darcekov a aspon tie sety pouzijem a postavim ked pridu a nebudem susit velku skatulu.

Tu kuchinu som chcel a predpokladam, ze skalpery za nu mozu pytat az 40e, co by uz bolo vela - ako 20ku by som dal ale za tolko to asi predavat nebudu.

STARHAWK

Uz aj UCS Landspeeder je dostupny. Drtic odpadkov a Republic Tank je uz doobjednavka. Tak dufam ze tie co som stihol objednat pridu pekne skor.

Chvilu okolo 1:00 my hodilo aj cakacku a dalo ma do fronty ale uz sa da objednavat. Som zvedavy ci ked rano pozrem bude este bonus dostupny.

STARHAWK

Pise mi odoslane. Povodne tank bol dostupny, ale aj mne je uz v doobjednavke, tak som zvedavy co pride a ci to do May the 4th stihne prist.

Davinci

Zdar, nevíte kdy budou dostupný dílky standart /ze skladu z Dánska), a build a minifig?

Píšou někdy během května, ale jestli někde nevypustili konkrétní datum.¨

Díky

Matthes_CS

Citace od: Davinci kdy 05.05.2022, 19:50:08
Zdar, nevíte kdy budou dostupný dílky standart /ze skladu z Dánska), a build a minifig?

Píšou někdy během května, ale jestli někde nevypustili konkrétní datum.¨

Díky

BaM funguje, bez rytířů. A vypadá to, že VIP slevy se dávají na začátku objednávky, né jako dříve až před placením.

ditetemnaporad


korca

Citace od: ditetemnaporad kdy 11.05.2022, 17:11:58
Wunderbaaar!

Tak musím uznat, že se jim taškařice opět velmi vydařila. V 9:00 lego.com - nejede, nejede, nejede, jede a je vyprodáno.

Technicman

jj, jako (skoro) vždy fiasko :-(

Technicman

když jsem chtěl VIP mince, tak se jim to taky moc povedlo!!! - jednu mi poslali 3x :-(

Kanak

Nové odměny za nákup se mi docela líbí. Když nakoupíte za 4160,-Kč, dostanete obě.

ditetemnaporad

Citace od: Kanak kdy 17.05.2022, 09:51:30
Nové odměny za nákup se mi docela líbí. Když nakoupíte za 4160,-Kč, dostanete obě.

S kódem FD22 nebo MD22 by měl být ještě polybag zdarma viz odkaz. V košíku se mi ale nezobrazuje, takže je dost možné, že tato akce není pro ČR platná (DE a EN fungují).

STARHAWK

#1640
uz sa zacalo designer round 3

https://www.bricklink.com/v3/designer-program/introducing.page

platba my nechce byt akceptovana ale v bankingu vidim uz 2 platby ....

UPDATE:
Moja chyba, internetove platby mali limit.

Vlakova stanica objednana.

UPDATE2:

Vlakova stanice je in

pool je uzavrety, 5 modelov vybratych

otaznik

Tohle kolo mi nepřijde z hlediska modelů moc zajímavé. Uvidíme, jak do toho promluví úpravy na finální vzhled.

STARHAWK

Citace od: otaznik kdy 17.05.2022, 19:30:38
Tohle kolo mi nepřijde z hlediska modelů moc zajímavé. Uvidíme, jak do toho promluví úpravy na finální vzhled.

Tam chcu mat este nejake upravy ? Som pochopil ze toto je +- final vzhlad (ze by tam robili velke zmeny by nemalo byt)

Johny650

Ahoj, mám prosbu jsem v tomto nováček. Objednal jsem v jedné objednávce 2 sety a jeden z nich byl western. Ten nevyhrál. Jak to prosím s objednávkou? Upraví se jen na ten jeden kus a peníze vrátí? Popř.jak dlouho trvá vrácení? Děkuji

Pool

Citace od: Johny650 kdy 17.05.2022, 20:10:15
Ahoj, mám prosbu jsem v tomto nováček. Objednal jsem v jedné objednávce 2 sety a jeden z nich byl western. Ten nevyhrál. Jak to prosím s objednávkou? Upraví se jen na ten jeden kus a peníze vrátí? Popř.jak dlouho trvá vrácení? Děkuji

Lego odečítá peníze z účtu až když expedují, takže nic ti vracet nebudou, že ti plnou částku určitě nestrhli a naúčtují si pouze ten jeden set.

STARHAWK

Uz je volne len staveniste cca 3K kusov

Takze vecsina veci sa vypredala behom cca 2.5h

Takymto tempom mozu dat do dalsieho kola 500 Eurove sety.

rainfall

Ano, LEGO ted bude asi tyzden blokovat tie peniaze a pak ich uvolnia. Budu strhat az pred expedovanim, takze kludne o pol roka.
Viete, ci je nejake obmedzenie na pocet navrhov ktore mozu nechat vyrobit? Myslim tym, ked za 34 dni skonci crowdfunding a vsetky set dostanu aspon 3k objednavok - tak nechaju vsetky vyrobit alebo trebars len prvych 5-6 designov? Dufam, ze sa tam dostane aj ten Brickwest a Waterfall.  :)

Citace od: Pool kdy 17.05.2022, 20:33:04
Citace od: Johny650 kdy 17.05.2022, 20:10:15
Ahoj, mám prosbu jsem v tomto nováček. Objednal jsem v jedné objednávce 2 sety a jeden z nich byl western. Ten nevyhrál. Jak to prosím s objednávkou? Upraví se jen na ten jeden kus a peníze vrátí? Popř.jak dlouho trvá vrácení? Děkuji

Lego odečítá peníze z účtu až když expedují, takže nic ti vracet nebudou, že ti plnou částku určitě nestrhli a naúčtují si pouze ten jeden set.
LZ

otaznik

Těžko dostanou všechny návrhy 3k objednávek, když poté, co na 3k dosáhlo prvních pět, tak zbylé stopli.

tomas.

Máte tu objednávku LEGO Ideas Projects na účtu Lega evidovanou? Nebo nějaké potvrzení mejlem? U mě nikde nic, jen peníze bloklé - je to tak oki?

Kanak

Citace od: tomas. kdy 18.05.2022, 14:22:57
Máte tu objednávku LEGO Ideas Projects na účtu Lega evidovanou? Nebo nějaké potvrzení mejlem? U mě nikde nic, jen peníze bloklé - je to tak oki?

Měl by přijít potvrzovací email a hned po něm ještě jeden s omluvou. Tam se píše, že to bude trvat déle a že ti peníze strhnou, až to budou posílat.