Obchod > Obchody

shop.lego.com

(1/325) > >>

Darth:
Tak na Lego shopu se rozběhla akce na SW Lego:

Při nákupu SW setů nad 1400 Kč dostanete:
zadarmiko k objednávce chromovaného TC14
Plakát s novým UCS R2-D2
Mini Tie Fightera

A nejlepší zpráva nakonec - Standard Shipping je ZDARMA.

Prý má běžet podobná akce i na Superheroes (free Hulk minifig), ale to jsem nezkoumal.

EDIT: Použitím VIP bodů se hodnota věcí v košíku nesnižuje a bonusy zůstanou.

Já vzal nového Tie Fightera, Anakinovu stíhačku, uplatnil nakřečkované VIP body (750 Kč) a objednávka za 1350 Kč má v potvrzení objednávky i plakát, mini tie fightera i TC14.

QuiGon:
Rád bych využil této nabídky, ale mám jeden problém. Prosím o radu!

Zatím jsem nekupoval přes shop.lego a přesně nevím, co mám vyplnit do platebních údajů kartou. Pokud má někdo čas a trpělivost, tak prosím o jednoduché vysvětlení. Tisíceré díky! ;)

honzicek22:
Mám dotaz na "starwaristy", jelikož jde tohle téma úplně mimo mě, ale tchán se po čemkoliv z hvězdných válek může utlouct. Vyplatí se vzít něco z nabízených setů ?

QuiGon:
Podle mně se vyplatí vzít 9494 Anakin's Interceptor a 9495 Y-Wing. Jinak se dá všechno koupit podstatně levněji. Já mám v objednávce X-Wing, který tam vyjde na nějakých 1800 kč (u nás nejlevněji za 1250 kč), ale především chci chromovaného TC14 a doprava je zdarma, takže to moc neřeším.

honzicek22:
Card type - typ karty podle loga společnosti co je na ni natištěné
Card number - dlouhé číslo xxxx xxxx xxxx xxxx
Expire date - platnost do - je natištěné na kartě
Security code - třímístné číslo na rubové straně karty - je natištěno na podpisovém proužku

Karta hlavně musí umět elektronické platby. Já to třeba u svojí banky (RB) nastavuji přímo v elektronickém bankovnictví.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi