( vlastní ) Buggy

Založil Pieters, 28.10.2010, 02:57:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pieters

S kostkami zatím experimentuji. Ještě jsem nezakoupil žádný set, tak nemám pořádné díly. Něco jsem dal do kupy tak se s tím pochlubím :D
Funkce jsou je zatáčení přes volant a nezávisle odpružené zadní kola.

Zajímal by mě hlavně váš názor na zadní nápravu. Je to takový experiment, sice moc kladných ohlasů nečekám, ale kdyby se to dotáhlo tak by to nemusel být špatný systém.

Moon

Vypadá pěkně, s designem je na tom líp něž ty moje výtvory, ta zadní náprava je vskutku zajímavá, ale v praxi použitelná asi moc dobře nebude.

PS: tak troch se kroutím :-\ když vidím tu ohlou osičku jako nárazník
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

Pieters

Citace od: Moon kdy 28.10.2010, 16:03:55
Vypadá pěkně, s designem je na tom líp něž ty moje výtvory, ta zadní náprava je vskutku zajímavá, ale v praxi použitelná asi moc dobře nebude.

PS: tak troch se kroutím :-\ když vidím tu ohlou osičku jako nárazník

Křivá už byla tak jsem to neřešil že se ohne víc.

tRilobit

Nechápu, jak jsi ten link udělal, aby byly díry od sebe otočené o 180°.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Kiko97

Nič v zlom ale podľa mňa ho tam dal nasilu.  ;)

Pieters

Citace od: GriPeR kdy 28.10.2010, 17:24:30
Nechápu, jak jsi ten link udělal, aby byly díry od sebe otočené o 180°.

to mě taky ze začátku nešlo do hlavy jak to tam připevnit. ale nakonec jsem zjistil že to jde. prostě se jen prostrčí ten kulový čep naopak.

Pieters

Citace od: Kiko97 kdy 28.10.2010, 18:16:26
Nič v zlom ale podľa mňa ho tam dal nasilu.  ;)

je tam strčená rovně a potom ostatní součástky roztažené do boku a jelikož je pružná tak je kopíruje

Moon

mě se ty linky začaly zase uvolňovat(např: zatočil jsem a link mi vypadl), od té doby se je nesnažim moc rozebírat, ale ted je taky dávám obráceně.
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning