(Cizí) Heckler & Koch MP-5/10

Založil Jindroush, 11.12.2005, 11:06:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Dlouho, dlouho jsem závistivě sledoval stránku http://onyx.malagraphixia.com/HK_MP5/HK_MP5.htm a pořád to chtěl vidět naživo....

Nakonec jsem začal střádat korunku ke korunce a dílek k dílku... a mám to (téměř stoprocentní, asi 2 černý beamy jsem nahradil žlutýma, ale skoro to není vidět).

Mladej hýká nadšením  ;D

Funkčnost:
a) Výsuvná opěrka se zamykáním (gumičkoidní)
b) Pružící spoušť (gumičkoidní)
c) Výměnný zásobník (opět gumičkoidní  ;))

Střelba je vlastnohubní  ;D

Je toho lehce přes 900 dílů.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Police collector

#1
Jéžišmarjá  ;D :o To je tedy výchova  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ::) ??? Ale jinak super, ačkoliv se radši nebudu ptát na kolik do tohos musel vrazit :D Ale modýlek (1:1 ???)je to naprosto super ! Všechny palce co mám dávám nahoru ! (P.S. : Tohle by měl vidět Bryan !!!)

ještě mě napadlo - co do toho zabudovat nějaký malý(levný) MP-3 přehrávač s nahraným rachotem MP-5 (snad by se dal vykutat z counter striku anebo je někde na netu ???) aby to mladýmu střílelo a nemusel střílet pusou ? Určitě by se tam nějak vešel  ;D Ale i tak SUPER MODEL ! (I když poněkud ehm nepedagogický - copak na to maminka  ;D ;D ;D)
Terminated.

Dejv

Paráda, supr realistický.. Hned bych s tím šel do spořitelny.. ;D

myth

Citace od: sparkz kdy 11.12.2005, 12:25:35
Paráda, supr realistický.. Hned bych s tím šel do spořitelny.. ;D

Problém je, že by si veľmi pravdepodobne stretol pánov s trochu viac realistickými modelmi ;) ;D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Dejv

Asi jo.. A hlavně s trochu víc realistickými náboji..

otaznik

Dost pěkný, já si stavěl zbraně z Techniku, když jsem byl malej, ale většinou jenom pistole :-)

Lukas

No to je fakt bomba taky bych neco takovyho postavil ale nemam na to kostky ;D ;D ;D ;D

Tomášek

To by mohl klidne byt i original LEGO model-novy model team serie zbrani. Co takhle postavit jeste jinou zbran (teda pokud mas chut,cas,kostky...) ?
Procházím DARK AGE.

mustafa

Nic ve zlém, ale není to Hecker & Koch, ale Heckler & Koch...  :-*

Jindroush

Jj, ale vydržel tam ten překlep dlouho  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

muzzo

Citace od: Jindroush kdy 15.02.2006, 23:02:05
Jj, ale vydržel tam ten překlep dlouho  ;)

Asi že tu nejsme, žádný militaristé ???

mustafa

Však já také nejsem, ale náhodou se o zbraně trochu zajímám tak jsem to věděl.   :)