(cizí) Hasičské auto

Založil Plutoone, 08.03.2010, 15:06:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Plutoone

Ahoj, nevím jestli tohle někdo z vás na netu už viděl, ale mě to totál dostalo.
http://www.youtube.com/watch?v=KcMFqzSdnj0&feature=grec
:o

mizdas

dost dobrý video :D na mě to celkem zapůsobylo ale možná už jsem to někdy viděl ale jak řikam dost dobrý ;D ;)

peter

Zajímavé, že zvolil stejnou hudbu, jako kdysi i já :D No musím na tom nejvíce ocenit to, že to má krom lahve komplet z Lega.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

germik

Luxus ;D. Jen by mě zajímalo jestli to je ovládaný NXT-čkem  (ten servo motor na zadních kolech) nebo přes PF (ty receivery uvnitř) ???. Je mi jasný že to je kombinací (zřejmě), jen jsem myslel že má přes NXT ty děla a ne pojezd, ten jsem předpokládal že je na ovládání ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

grohl

Tohle auto jsem znal jen jako obrázky. Na videu je to ještě o 100% lepší.

Sugarfree

Mě by zajímalo jak udělal tu vodní pumpu? Normálně pomocí hydrauliky? Místo vzduchu tam byla voda?
LEGO TECHNIC ...it´s my style...

Martys08

Toto u mě patří k nejpovedenějším věcem.To bych chtěl domu.To hašení je úžasný.To já bych nevymyslel.

Marťas

Citace od: Sugarfree kdy 08.03.2010, 19:26:28
Mě by zajímalo jak udělal tu vodní pumpu? Normálně pomocí hydrauliky? Místo vzduchu tam byla voda?
no podle mě tlačil vzduch do té lahve a když ho tam bylo dost, tak vzduch vytlačil vodu...

Měch

Citace od: Marťas kdy 08.03.2010, 20:14:15
Citace od: Sugarfree kdy 08.03.2010, 19:26:28
Mě by zajímalo jak udělal tu vodní pumpu? Normálně pomocí hydrauliky? Místo vzduchu tam byla voda?
no podle mě tlačil vzduch do té lahve a když ho tam bylo dost, tak vzduch vytlačil vodu...

Přesně tak, kdyby to mělo pumpovat přímo vodu, musely by být ty pumpičky v láhvi. Takhle vhání vzduch do láhve a tam vzniká přetlak, který vytláčí vodu, která je nestlačitelná.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Sugarfree

LEGO TECHNIC ...it´s my style...

stambi

Citace od: malý Měch kdy 08.03.2010, 20:18:39
Přesně tak, kdyby to mělo pumpovat přímo vodu, musely by být ty pumpičky v láhvi. Takhle vhání vzduch do láhve a tam vzniká přetlak, který vytláčí vodu, která je nestlačitelná.
nakonec je voda stlačitelná, ale ne v LEGO podmínkách, nicméně pořád může mít sací hadičku na dně láhve a hnát vše pumpou... š.