(Cizí) Domino Building Lego Machine

Založil Matošo, 08.01.2010, 17:50:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matošo


Ondra

Abych se k tomu vyjádřil, tak to nemá snad ani na lego foru co dělat.Motor je bůhvíodkud a to lego je tam z důvodu že pán nezná merkur  ;D .

A práce je to nějakého američana  ;D...

Bery

Jo taky si to myslim je to jenom aby to stavělo .
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Ondra

Citace od: kedar kdy 08.01.2010, 21:17:24
Jo taky si to myslim je to jenom aby to stavělo .
;D ;D No o tom to snad celé je  ;D .

Jamesek

Líbí se mi to moc. Budu muset koupit nějaké domino a postavit podobnou hračku ...

jakpet

Tak to je masakr, konstrukce neni nijak moc složitá, ale funkce je opravdu dobrá... :D

danny01

V jednoduchosti je krása! Občas žasnem nad tým, čo ľudí napadne vymyslieť!
Danny

germik

Nojo, ale jak to vypadá tak to neumí zatáčet :P. Myslím že by to šlo postavit mnohem líp, přijde mi to šitý horkou jehlou :-\
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Jamesek

Citace od: germik kdy 11.01.2010, 15:07:04
Nojo, ale jak to vypadá tak to neumí zatáčet :P. Myslím že by to šlo postavit mnohem líp, přijde mi to šitý horkou jehlou :-\
Kreativitě se meze nekladou - zkus tento nápad vylepšit. Nemám domino ani nic podobného, možná bych zkusil stavět lego kostičky ;)

germik

Když se tak nad tím zamejšlím, zatáčení by mohl bejt problém, na jednu stranu by to šlo, ale při zatáčení na druhou by si to pobořil...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

werrac

Úžasná hračka, kdyby to nebylo s odkazem na CA stránky, hledal bych autora na vysoké škole technického směru ve "střední evropě", pokud na ní ještě není, tak by se na ní určitě dostal, tohle by snad i stačilo na bakalářku :-). Motor bych mu odpustil, vzhledem k aplikaci ..... :-)

Jamesek

Citace od: germik kdy 11.01.2010, 15:24:58
Když se tak nad tím zamejšlím, zatáčení by mohl bejt problém, na jednu stranu by to šlo, ale při zatáčení na druhou by si to pobořil...
Mohl by to stavět pod sebe, pak by bylo problém jen s prostorem vedle stavěné řady ...

Jindroush

A co Killough platform, pak může snad jezdit do všech směrů...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

stambi

oceňuju nápad, zejména ten s využitím pohybu vpřed pro posun domin, já bych zbytečně dlouho vymýšlel nějaký padací mechanismus nakloněného zásobníku... š.

Togaran

Citace od: stambi kdy 28.01.2010, 00:11:42
oceňuju nápad, zejména ten s využitím pohybu vpřed pro posun domin, já bych zbytečně dlouho vymýšlel nějaký padací mechanismus nakloněného zásobníku... š.

Jo takhle se posouvají  ;D já sem tam pořád hledal nějakou pružinu co tlačí kostky k "vystrkovači" a vůbec jsem nechápal jak tam může doplňovat ty další.
Opravdu - v jednoduchosti je ta síla :)
Moje stavby: Brickshelf, Flickr