Kde koupit kardany?

Založil 7omy, 10.07.2008, 02:52:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

7omy

Nevíte někdo kde bych levně sehnal kardany 9244 , klidně použitý a pouze v čr? Hledal sem ale nikde je nemůžu najít

peter

Na jaře jich měl spoustu Legáček ve svém obchodě za 10,- Kč/ks. Ovšem zda-li je tam má ještě teď to nevím - od té doby jsem tam nebyl.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

TomB

Citace od: peter kdy 10.07.2008, 06:50:37
Na jaře jich měl spoustu Legáček ve svém obchodě za 10,- Kč/ks. Ovšem zda-li je tam má ještě teď to nevím - od té doby jsem tam nebyl.
Já bych je nekupoval a počkal až na ty nové, v nových techic setech.
Ovšem pokuď tyto kardany mermomocí chceš, skusil bych  kostky.malovlkahostiny.net
supr obchod, teď sice ty kardany nemá, ale věřím že je brzy sežene.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

7omy

Na legáčku sem je bohužel nenašel a na ty nový se mi čekat nechce, protože ty budou až na podzim a rád bych si udělal auto s náhonem na všechny 4 kola a to bez kardanů asi nevymyslim

peter

Citace od: 7omy kdy 10.07.2008, 10:10:17
Na legáčku sem je bohužel nenašel

Byl jsi v obchodě nebo jsi jen hledal na webu? Na webu totiž v nabídce nejsou jako dalších 90% dílů, avšak přímo v krámě je dílů na výběr celkem dost.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

7omy

Citace od: peter kdy 10.07.2008, 10:23:13
Citace od: 7omy kdy 10.07.2008, 10:10:17
Na legáčku sem je bohužel nenašel

Byl jsi v obchodě nebo jsi jen hledal na webu? Na webu totiž v nabídce nejsou jako dalších 90% dílů, avšak přímo v krámě je dílů na výběr celkem dost.

Aha, tak to sem nevěděl, tak to si tam budu muset zaject, naštěstí to mam z Kladna kousek

Colonel32

Citace od: 7omy kdy 10.07.2008, 02:52:28
Nevíte někdo kde bych levně sehnal kardany 9244 , klidně použitý a pouze v čr? Hledal sem ale nikde je nemůžu najít

V cem je problem objednat to z BL treba z ameriky?

7omy

Citace od: Colonel32 kdy 10.07.2008, 12:05:07
Citace od: 7omy kdy 10.07.2008, 02:52:28
Nevíte někdo kde bych levně sehnal kardany 9244 , klidně použitý a pouze v čr? Hledal sem ale nikde je nemůžu najít

V cem je problem objednat to z BL treba z ameriky?

Nevim kolik je poštovný ale málo to asi neni ne? A navíc nevim jak bych to pak zaplatil. Pro mě by bylo jednodušší kdyby to bylo z čr

Colonel32

No, ja tedka bral z ameriky dily, a za 170 usd dilu jsem platil necelych 25 usd postovny. Sice to zavisi to hlavne na vaze, ale vetsina BL shopu ma uvedene ceny za postovne na titulni strane.

A zaplatil bys to paypalem.

7omy

Citace od: Colonel32 kdy 10.07.2008, 12:17:04
No, ja tedka bral z ameriky dily, a za 170 usd dilu jsem platil necelych 25 usd postovny. Sice to zavisi to hlavne na vaze, ale vetsina BL shopu ma uvedene ceny za postovne na titulni strane.

A zaplatil bys to paypalem.

Ještě to zkusim sehnat v čr a pak uvidim, ale díky za radu

Colonel32

Citace od: 7omy kdy 10.07.2008, 13:22:59
Ještě to zkusim sehnat v čr a pak uvidim, ale díky za radu

Moje zkusenost je, ze snazit se nejake lego sehnat implicitne z CR (pripadne SR) byva vetsinou drazsi a narocnejsi nez objednat ze zahranici...