SVĚT KOSTEK OLOMOUC 15-16. 10. 2022

Založil Chairudo, 18.05.2022, 15:23:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

Chairudo

4x6m Vlakový layout kluků z Rakouska.
Jak projedu všemi registracemi, zjistím jestli by jsme kolejiště dokázali uspořádat do nějakého kolečka :)
Někdo může mít pruh, někdo roh a s trochou štěstí se to sejde :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Petronel

Nejede na tuto výstavu někdo ze severu a širokého okolí, kdo by měl v autě dostatek místa pro jednu osobu a několik krabic?  >:D

Ti, s kterými jsem měl jet nakonec nejedou.
Díky moc.

Tomik

Citace od: Petronel kdy 06.09.2022, 19:24:48Nejede na tuto výstavu někdo ze severu a širokého okolí, kdo by měl v autě dostatek místa pro jednu osobu a několik krabic?  >:D

Ti, s kterými jsem měl jet nakonec nejedou.
Díky moc.
Já pojedu v pátek odpoledne z Prahy a místo pro tebe by se určitě našlo. Pokud bys mě zájem, tak mi napiš soukromou zprávu a domluvíme se.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

poMOCník

Citace od: Tomik kdy 07.09.2022, 16:58:30
Citace od: Petronel kdy 06.09.2022, 19:24:48Nejede na tuto výstavu někdo ze severu a širokého okolí, kdo by měl v autě dostatek místa pro jednu osobu a několik krabic?  >:D

Ti, s kterými jsem měl jet nakonec nejedou.
Díky moc.
Já pojedu v pátek odpoledne z Prahy a místo pro tebe by se určitě našlo. Pokud bys mě zájem, tak mi napiš soukromou zprávu a domluvíme se.

Já vyjíždím nějak kolem poledne v pátek z Prahy a budu mít poměrně prázdno.

Chairudo

#34
Ahoj lidičky, tak za měsíc už nám to začne :)

Dávám teď dohromady plán prostor a cca během týdne to sem dám, začátkem října pošlu všechno info k ubytování, příjezdu atd.

Teď prosím věnujte 2-3 minuty vyplnění MOC kartiček a přihlášení soutěžních modelů.
Termín je do konce Září, kdo to nestihne nesoutěží.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6434fEwot4eHJMecAgaYXcO2VhA1jSLT0K7Gn3IWxzKo8bw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0


Nezapomeňte taky na soutěž o nejlepší dárek :)
https://www.kostky.org/forum/index.php?msg=296317
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tady je leták k výstavě kdyby měl někdo chuť šířit po světě a pozvat víc návštěvníků  :D
díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

V druhém příspěvku zde jsem aktualizoval seznam účastníků, hotel, plocha stolů, zkontrolujte prosím jestli to sedí a kdyžtak pište s opravami.

- každý kdo na výstaviště přijede (i doprovod) musí být nahlášen ať dostane přístupovou kartu, jinak vás dovnitř nepustí  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Asi otázka hlavně pro AFOLy nevystavovatele: Hodila by se nám pomoc na akci s lehkým dozorem nad herními koutky, hlavně obsluha jízdárny s RC autíčky.
- našel by se nějaký dobrovolník za ubytování a stravu?

Dále Peki a Igorus budou mít hodně práce s instalací společných projektů, kdo budete mít trochu času pomoct jim s instalací a úklidem, určitě to ocení, kdyžtak se rovnou hlaste  :)


YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Ahoj lidi  :)

Po menším porodu se mi podařilo na plochu dostat všech 76 vystavovatelů, se všemi účastníky nás bude lehce přes stovku  :o doufám, že trhneme i rekord v návštěvnosti.

Všichni vystavovatelé jsou v pavilonu A a galerii nad ní.
Plán není finální, trochu prostoru na změny tam je, tak pište komu jsem nesplnil přání a pokusím se o to :)

- čtvereček na plánku = 1x1m, přimyslete si cca 50-60cm zábran.
- Na galerii vede výtah, který pojme i dodávku, instalace bude jednoduchá, více info v říjnu.
- kdo si napsal o elektriku, baterky... bude tam.
- budeme mít vlastní místnost se zázemím, pitím, jídlem, kávou, odpočinkem... více info v říjnu.

Na dalších detailech pracuji  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi

Není ta galerie trochu řekněme separovaná od ostatních?  :)  Úplně si to teď nedokážu vybavit.

bcgroi

Citace od: Chairudo kdy 16.09.2022, 22:05:52V druhém příspěvku zde jsem aktualizoval seznam účastníků, hotel, plocha stolů, zkontrolujte prosím jestli to sedí a kdyžtak pište s opravami.

- každý kdo na výstaviště přijede (i doprovod) musí být nahlášen ať dostane přístupovou kartu, jinak vás dovnitř nepustí  ;D



Co se týče doprovodu, mohl by se mi dopsat ještě jeden člen, konkrétně manželka?  ;)

bcgroi

Citace od: Chairudo kdy 16.09.2022, 08:20:43Ahoj lidičky, tak za měsíc už nám to začne :)

Dávám teď dohromady plán prostor a cca během týdne to sem dám, začátkem října pošlu všechno info k ubytování, příjezdu atd.

Teď prosím věnujte 2-3 minuty vyplnění MOC kartiček a přihlášení soutěžních modelů.
Termín je do konce Září, kdo to nestihne nesoutěží.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6434fEwot4eHJMecAgaYXcO2VhA1jSLT0K7Gn3IWxzKo8bw/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0


Nezapomeňte taky na soutěž o nejlepší dárek :)
https://www.kostky.org/forum/index.php?msg=296317

Je možné přihlásit i více modelů jako celek (viz armáda) nebo to jde jen s jedním?

Chairudo

Citace od: bcgroi kdy 21.09.2022, 16:09:37[Je možné přihlásit i více modelů jako celek (viz armáda) nebo to jde jen s jedním?

Asi ano, ale budu přihlášené modely separovat do 3 velikostních kategorií "malé-střední-velké", tak se pak může stát, že budeš soutěžit proti velkým stavbám. Tak se rozhodni kde můžeš mít větší úspěch.

Citace od: bcgroi kdy 21.09.2022, 15:44:11Co se týče doprovodu, mohl by se mi dopsat ještě jeden člen, konkrétně manželka?  ;)

Poptám se
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Tomik

Za mě dobrý. Z těch plánků to vypadá jako hodně obrovský prostor a úměrně tomu mi trvalo, než jsem našel své místo. :)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

HD

Ještě jednou jsem na to koukal, a chtěl bych se zeptat, jestli by prosím nebylo možné přemístit naše stanoviště trochu dál od ruchu talkshow a pokud možno na vnější obvod sálu ke stěně. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Foton

@Chairudo Mohl bych požádat o přemístění na jižní stranu ochozu (kvůli slunečnímu svitu do vitráží). Napřiklad záměna mé pozice s Luisou.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

@Tomik Je to velký prostor. @bcgroi Ǵalerie je široký ochoz.
Obrázky v úvodním příspěvku jsou focené právě z té galerie


Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chairudo

Citace od: HD kdy 22.09.2022, 08:48:46Ještě jednou jsem na to koukal, a chtěl bych se zeptat, jestli by prosím nebylo možné přemístit naše stanoviště trochu dál od ruchu talkshow a pokud možno na vnější obvod sálu ke stěně. :)

Podívám se co se dá udělat, ale nějakého velkého hluku se bát nemusíš, přednášky budou jen cca 3 hodiny denně a po zbytek času tam poběží LEGO příběh a co najdeme dalšího pěkného.
Ještě ani nevím kde budou repráky.

Citace od: Foton kdy 22.09.2022, 10:01:35@Chairudo Mohl bych požádat o přemístění na jižní stranu ochozu (kvůli slunečnímu svitu do vitráží). Napřiklad záměna mé pozice s Luisou.

Jo na to jsem nepomyslel, trochu jsem to upravil.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#48
Letos se mi jako zpestření při akci podařilo domluvit dvě věci:

A) panoramatický výstup na věž Olomouckého dómu - druhá nejvyšší kostelní věž v republice s výhledem na celé město a okolí, a to v Sobotu na 13.00
- asi čtvrthodinový výstup točitými schody + kochání, celkem cca 1 hodinka.
- max 20 lidí

účastníci zájezdu:
Tomik 1x
Petronel 1x
sharkabrick 3x
Borun 1x
kubosh 1x
Clermont 1x
marki 1x
Matthes_CS 1x
Kuba 2x
KleinCreations 1x
poMOCník 2x
rainfall 1x
Mcmatus 2x
THorinex 1x
Jaskier 2x
Herb66 1x
Dreamweb 1x
_________________________
23


B) exkurzi Olomouckého vlakového depa - Neděle 14.00
- Spousta mašinek z dob minulých, délka prohlídky do hodiny.
- max 20 lidí

účastníci zájezdu:
HD 2x
Borekity 2x
Clermont 1x
marki 1x
Matthes_CS 1x
KleinCreations 1x
Lothar 1x
Dreamweb 1x
___________________
10


Kdo máte zájem o některou z prohlídek pište ideálně tady nebo SZ, pokud někde bude víc jak 20 zájemců uděláme při instalaci loterii  :) 


YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

Ahoj,
Ok, super, 3h denně jsou OK.  :D
 Prosím 2 místa na prohlídku depa, na věži jsme byli minule. 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Tomik

Já se hlásím na šlapání schodů do věže. Doufám, že mi to nebude kolidovat s přednáškou...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Borekity

Rád bych poprosil o 2 místa do depa :-)

Petronel


Borun

Hlásím se s Kuboschem na věž.

Clermont


Matthes_CS

Matthes_CS (sám) jednou na věž i do depa. V depu jsem před pár roky byl, takže kdyžtak přenechám místo, ale podíval bych se na opravenou točnu.

Kuba

Prosím 2x věž. Pro mne se synem.

Děkuji

KleinCreations


poMOCník


rainfall

Cauko, pre mna 1x na věž prosím  ;)
LZ