KOSTKOVÁNÍ, květen 2018 Kroměříž

Založil Izabella08, 03.03.2018, 09:48:22

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08

Milí kostkaři,

předkládám Vám druhou akci KOSTKOVÁNÍ...nově v Kroměříži (městě plném historie a květin)

TERMÍN :  víkend 12.-13.5. 2018, instalace v pátek 11.5. od 12 hod
MÍSTO:     Kroměříž, Kulturní dům (centrum Kroměříže)

Prostory jsou pěkné, dostatek denního světla, bezbariérový přístup, ALE je zde méně místa než v Olomouci, proto nemůžu  vzít na tuto akci větší počet  kostkařů. Přednost mají vystavovatelé, kteří zároveň povedou některý z koutků či budou jinak aktivní.

Výzva+prosba v jednom : Kroměříž je pro mě neznámý revír...proto prosím Vás kostkaře o pomoc s osvětou akce, a to nejen v KM, ale i Zlíně, Holešově, Otrokovicích...jde mi zejm. o MŠ, ZŠ, infocentra, Obecní úřady v přilehlých obcích, větší podniky atd... Dostatek letáků bude k dispozici.

Zde je odkaz na FB, kde je již kroměřížská událost:

https://www.facebook.com/kostkovani/


účastníci Kostkování KM


1. Milan V

2. Matka

3. + 4. 444 Martin + syn

5. + 6. Robkteryten + syn

7. Znouzectnost

8. Samy 405

9. Izabella

10. Patkutil

11. Werny

12. Vasyk

13. Jojik

14. Yoshimaka

15. Cvalda

16. Janepaul

17. HanaM

18. Marco M.

19. MIHO

20. Davroman

21. Venca 94

22. Tomassek05

23. Puresis

24. Borun

25. Numido

26. Hanka Ročková

27. Ondra Petrusek...synovec Miha

28.+ 29. Peki + jeho žena Lenka

Izabella08

leták pro kroměřížské Kostkování

Izabella08


Brmboš

Docela škoda, že jste nešli na výstaviště Floria - stovky parkovacích míst, sály jsaou tam velké, restaurace atd atp.

nevím sice jak je to s penězi, nebo jestli nejsou plní, ale podle mě by to bylo několikanásobně lepší.

Izabella08

Ano, jednání o spolupráci probíhalo, byli tam moc hodní...ale nakonec jsme se rozhodli pro Kulturním dům, kde nás přijali s otevřenou náručí:)


MiHo

Kolejiště s letištěm 8,1 x 2,4 m: miho + Venca94 + Davroman + tomassek05

Izabella08

Citace od: miho kdy 26.03.2018, 11:23:11
Kolejiště s letištěm 8,1 x 2,4 m: miho + Venca94 + Davroman + tomassek05

Pánové, mám radost..děkuji Vám!

Izabella08

Již dorazily z tiskárny letáky na kroměřížské Kostkování...pokud někdo z Vás bude ochoten pomoci v Kroměříži a jeho okolí, tj. Zlín, Otrokovice, Holešov, Přerov letáky rozmístit...rádi mu je doručíme.
Určitě nechceme zapomenout ani na obce v okolí!:)

Děkujeme.

Borun

Izabello přemýšlel jsem nad tvou nabídkou vystavování v Kroměříži a pokud je ještě možnost tak se synem přijedeme.Přivezl bych vše co bylo v Ostravě.

Izabella08

Citace od: Borun kdy 09.04.2018, 12:41:00
Izabello přemýšlel jsem nad tvou nabídkou vystavování v Kroměříži a pokud je ještě možnost tak se synem přijedeme.Přivezl bych vše co bylo v Ostravě.
Borune, ráda Tě + Tvého synka beru:)

Borun

Připravíme,zabalíme a přijedeme

Jezevec

Musím říct, že tohle Kostkování má zatím nejlepší propagaci na sociální síti! Jednou jsem to lajknul a skoro každý den nebo obden na mě na zdi vyskočí nějaká fotka, momentka, tématicky laděný příspěvek o tom, na co se v Kroměříži těšit. Ono to hned má takový více osobní rozměr, fakt musím chválit tento přístup, který prostřednictvím facebooku více osloví. Stokrát lepší než když se jen někde jednou ukáže status "událost". :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Izabella08

Citace od: Jezevec kdy 19.04.2018, 10:50:14
Musím říct, že tohle Kostkování má zatím nejlepší propagaci na sociální síti! Jednou jsem to lajknul a skoro každý den nebo obden na mě na zdi vyskočí nějaká fotka, momentka, tématicky laděný příspěvek o tom, na co se v Kroměříži těšit. Ono to hned má takový více osobní rozměr, fakt musím chválit tento přístup, který prostřednictvím facebooku více osloví. Stokrát lepší než když se jen někde jednou ukáže status "událost". :)

Děkujeme za pochvalu...snažíme se propagovat, jak jen to jde :)

Izabella08

#13
Milí účastníci kroměřížského Kostkování,

zde je pro Vás pár důležitých informací:

MÍSTO KONÁNÍ Kostkování

Dům kultury Kroměříž, Tovačovského 2828, Kroměříž

GPS
https://www.google.cz/maps/search/49.298341,17.399228

--
V příloze dole je mapka...příjezd k Domu kultury zezadu..kde je možno hladce naložit modely do výtahu a pak vyjet do 1. patra, kde bude převážná část výstavy.

MÍSTO UBYTOVÁNÍ

Ubytování by mělo být opět slušné a čisté:)
Pokoje po 2 lůžkách, pouze 2x 3-lůžkový pokoj (VASYK+JOJIK)
Opět jsem dávala pospolu táta+syn, popř. kamarádi...kdo bude mít zájem, napíši mu s kým spí:)
Ubytování bude  v době Vašeho příjezdu již zaplaceno:)

Adresa:
Střední škola – Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
Nábělkova 539/3
76701 Kroměříž

https://mapy.cz/zakladni?x=17.3967891&y=49.2942897&z=17&source=addr&id=10067968&q=N%C3%A1b%C4%9Blkova%20539%2F3%20%2076701%20Krom%C4%9B%C5%99%C3%AD%C5%BE%20

Naproti škole je stanice PČR.
Vrátný má službu 24hod, tel. 573308211.


JÍDLO+PITÍ

Protože v Kroměříži nemám své zázemí, prosím všechny, nechť si zajistí sami pití +  neplánuji ani sobotní večeři,
ALE každý den výstavy jste zvaní na obědy do restaurace, která sídlí přímo v DK. V sobotu se bude podávat řízek s brambory a v neděli guláš s knedlíky + jakékoliv nealko...to vše platím já:)


menší ZÁBAVA


V sobotu hned po skončení výstavy na Vás opět čeká TOMBOLA...nikdo neplatí/každý vyhrává


V neděli pak každého vyplatím v hotovosti:)

Opět Vám všem děkuji za nasazení a vzájemnou spolupráci.

Izabella

Izabella08

#14
Zde je rozmístění většiny stanovišť a výstavní plochy...ale máme k dispozici nakonec více místa...v podstatě celý DK,
proto např, koutek Milana, celá Technik zóna, Jednobarevné stavění, Creator stavění a hlavně několik hracích disciplín na mapkách není...zaplníme i celé spodní FOYER ...chci, ať má každé stanoviště dostatek místa...když už je zde ta možnost.

Stimpi

Ahoj, osobně se bohužel nezůčastním, nicméně jsme domluveni se Samym, že Technic koutek prostě pojede. Jediný problém je doprava koberce a několika modelů.
Chtěl bych požádat, jestli někdo, kdo pojede cca od Prahy mohl modely a koberec vzít Samymu do Kroměříže. Ideálně někdo, kdo pojedete větším autem (koberec má 2m ve srolovaném stavu).
dík Sti

MiHo

Plánuji jet Tranzitem. Mohu to z Prahy vzít.

Stimpi

To by bylo super. Napíšu email a domluvíme se.
Děkuju

Izabella08

Citace od: miho kdy 23.04.2018, 09:28:01
Plánuji jet Tranzitem. Mohu to z Prahy vzít.

Miho, mockrát děkuji za ochotu!

Izabella08

Prosím účastníky Kostkování Kroměříž:

1. s sebou vezměte doklady od benzínu/nafty...nemusí sedět částky, kolik máte nahlášeno
2. v den instalace volejte jen z čísel, která mám u Vás uložena...moje číslo je 603286864
3. na místě budu cca od 10hod

Mějte se všichni pohodově...už se na Vás na všechny těším:):)

Iz.

peki

Dle předchozí diskuse v Olomouci, potvrzuji účast Peki +1 stavění poslepu.

Dále připravím:
- kostky na přehrabání pro kostkaře kteří budou na akci
- Lego burzu
 

Izabella08

Citace od: peki kdy 10.05.2018, 12:02:08
Dle předchozí diskuse v Olomouci, potvrzuji účast Peki +1 stavění poslepu.

Dále připravím:
- kostky na přehrabání pro kostkaře kteří budou na akci
- Lego burzu


To je fajn...děkujeme!!!!

ogar49

Kdo nemusí, ať nejede vozem do Kromca přes Přerov, je to tam ted masakr, prujezd min 1 hod. a vice.

Izabella08

Milí kolegové-spolubojovníci na Kostkování v Kroměříži,

všem jsem Vám již poděkovala osobně, nicméně ještě jednou v písemné formě...DĚKUJI VÁM VŠEM za Vaše nasazení na akci...zase jsme fungovali jako jedno těleso, po dobu celého víkendu panovala pohodová atmosféra, jak na naší straně, tak na straně veřejnosti. Opět jsme mohli pozorovat rozzářené obličeje nejen dětí, ale i jejich rodičů a prarodičů. Lidé byli mnohdy až udiveni, co vše lze z LEGA vytvořit a jak si lze pohrát...mnoho rodin strávilo na akci několik hodin:)

Ještě jednou Vám posílám VELKÝ DÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izabella

Izabella08

Nyní fakta pro Pekiho:

1. název akce - Kostkování Kroměříž
2. zaměření akce - primárně interaktivní + výstavní akce
3. termín - 7.-8.5.2018
4. návštěvnost 1537 osob ...na Kroměříž a letní počasí to byl úspěch:)
5. počet AFOLů 25 a 24 brigádníků a pomocníků, celkový počet 49 osob
6. výstavní a herní plocha 1500 m2
7. občerstvení: ano
8. prodejce LEGO : ano, Speciálka LEGA

peki

#25
Díky později napíši hlášení z akce  ;) Doplním fotky. V Kroměříži jsem se (mimo jiné) zaměřil blíže na tyto 2 dílčí problémy.

1) Věnoval jsem se náboru nových členů mezi návštěvníky.



2) Prakticky jsem  ověřoval nové způsoby focení dětí.



Se skromností sobě vlastní musím říci že se dařilo v obou oblastech. U focení dětí je navržena varianta jak s asistencí zákonného zástupce (na fotografii je zachycena jeho ruka),



tak také varianta bez zákonného zástupce.



Pravda někdo může namítat že při focení nevidí dítě na hraní, tak "moje" aktivita je stavění poslepu  :D

 

milanv

#26
Pavlíno, díky za další skvělou akci! Organizace klapala na jedničku s hvězdičkou, všechno a všichni byli na svých místech a fungovalo. Včetně opět skvělých brigádníků. Atmosféra na akci tím pádem byla naprosto skvělá, uvolněná. Lidi si to užívali všude kde jsem je viděl.
Spolupráce s AFOLy a celková vzájemná podpora je také moc pěkné specifikum těchto akcí - samozřejmě je i na jiných výstavách a také výborná, ale tady je to umocněné tím, že to vlastně částečně není výstava, ale "show" v přímém přenosu. Atmoška je pak podobná jako před divadelním představením apod. A to je, co mě na těchto "výstavách" tak baví.

Za naše stanoviště můžu říct, že jsme si to opravdu užili a návštěvníci s námi. Mám velikou radost, že všechna vylepšení podle zkušeností z Olomouce se ukázala jako perfektně fungující. Lidi tak mohli stavět mnohem snáze i ty složitější modely, a to bez reálných předloh, opravdu jen podle obrázku. Velký posun oproti Olomouci. Však si to návštěvníci pochvalovali, vraceli se opakovaně jak v rámci jednoho dne tak i v neděli po sobotě. "Já si ještě nestihla postavit... tak jsem tu zas, ahoj!" byla věta, která nás pokaždé potěšila! A k tomu zboření dalších mýtů, což mě osobně udělalo opravdu velikánskou radost. Vězte tedy, že:

* Technic je stejně dobrý pro holky jako pro kluky. Stačí mít širší nabídku a ne jenom bagry. (Kéž by to pochopilo i TLG.)

* dospělí staví také, i sami za sebe - baví je ta duševní výzva, když cítí podporu od nás (a tudíž naději na úspěch)

* pod pojmem "dospělí" myslím všechny dospělé: nejen tatínky, ale i maminky, dědečky a babičky(!)

A ještě jedno pozorování: i těžší model, ale ze starého Technicu, je pro lidi snazší než jednoduchoučké autíčko z moderních liftarmů. To pro zajímavost.
Pán na Žlutém hradě

MiHo


samy405

Citace od: Izabella08 kdy 14.05.2018, 11:01:29
Milí kolegové-spolubojovníci na Kostkování v Kroměříži,

všem jsem Vám již poděkovala osobně, nicméně ještě jednou v písemné formě...DĚKUJI VÁM VŠEM za Vaše nasazení na akci...zase jsme fungovali jako jedno těleso, po dobu celého víkendu panovala pohodová atmosféra, jak na naší straně, tak na straně veřejnosti. Opět jsme mohli pozorovat rozzářené obličeje nejen dětí, ale i jejich rodičů a prarodičů. Lidé byli mnohdy až udiveni, co vše lze z LEGA vytvořit a jak si lze pohrát...mnoho rodin strávilo na akci několik hodin:)

Ještě jednou Vám posílám VELKÝ DÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Izabella

My děkujeme !!!

444martinhanak

Díky moc Pavlíno za perfektní příjemné podmínky. Všechno bylo opět připraveno do detailů, pěkně promyšleno a postaráno o návštěvníky i nás vystavovatele.
Ty prostory s mnoha místnostmi a zákoutími se mi líbily. Návštěvníci měli možnost objevovat pořád něco nového.

Posílám několik videí:
https://youtu.be/57v3Rx88BRY
https://youtu.be/UhHVXQOIo7w
https://youtu.be/vFL3JAjV0jI