Akce 17.4.2010 v Roztokách u Prahy

Založil peki, 05.04.2010, 18:59:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Citace od: werrac kdy 18.04.2010, 17:04:26
na toaletu jsem ani nemyslel ( prostě jsem jen razítkoval :-) ), jedl jsem v poklusu razítkujíc, pil razítkujíc, uhlídal jsem snad většinu kostek i přes pády pod stůl a po příjezdu domů jsem zjistil, že jsem se krapet připálil :-).

Ještě jednou dík za sobotní výkon. Když jsem včera třídil creatory, tak jsem byl mile překvapen. Z 10 stavebnic byla celková ztráta drobné 3 dílky u SW creatora (jsou šedé, takže mezi štěrkem na zemi celkem maskované).

Jinak na fotce je vidět, že se začínáš vybarvovat  ;D

peki

#31
Citace od: mirek kdy 18.04.2010, 22:13:49
Něco fotek uložím zítra. Zatím nestíhám.

Zatím fotky pořízené pracovníky muzea  ;) Nevím jestli měl někdo odvahu fotit tu frontu u pokladny nebo ten nával po 11  :o

Shmade

Akce byla super. Lidí tam bylo opravdu hodně, upřímně jsem to ani nečekal, moje představy byly střízlivější.
U soutěží bylo stále narváno a "razítkovači" to měli podle mě velmi náročné. My jsme venku s autama měli také pořád frontu, ale děti se chovaly dobře a pěkně si je půjčovaly. Chtěl bych poděkovat Jameskovi, Kedarivi a Petřochovi, že se nebáli přinést své výtvory, snad ztráty nebyly nijak velké, co já vím, tak akorát Jamesek přišel o batterybox, kdy nějaké dítko nabralo do lodi moc vody, ale zas čmoudící loď byla nakonec taky dobrá atrakce. :)

Shmade

Jo a točil jsem tam, takže sestříhám video, jen tam budu muset ještě jednou abych měl i záběry exponátů, takhle mám jen hlavu na hlavě. :)

werrac

Citace od: peki kdy 19.04.2010, 09:35:50
Citace od: werrac kdy 18.04.2010, 17:04:26
na toaletu jsem ani nemyslel ( prostě jsem jen razítkoval :-) ), jedl jsem v poklusu razítkujíc, pil razítkujíc, uhlídal jsem snad většinu kostek i přes pády pod stůl a po příjezdu domů jsem zjistil, že jsem se krapet připálil :-).

Ještě jednou dík za sobotní výkon. Když jsem včera třídil creatory, tak jsem byl mile překvapen. Z 10 stavebnic byla celková ztráta drobné 3 dílky u SW creatora (jsou šedé, takže mezi štěrkem na zemi celkem maskované).

Jinak na fotce je vidět, že se začínáš vybarvovat  ;D

Tohle je odpolední, bez návalu, odhadem asi tak z 16h, to se už,
až na sluníčko, dalo i sledovat, kdo co a jak staví a případně poradit ....
Pokusy o focení konající se před 12h byly zcela neúspěšné ....
Problém měli i samotní návštěvníci fotící výtvory dítek .....
Jinak (jen tak mimochodem k pobavení), několik návštěvníků, zejména
spořivé maminky se dotazovali, zda ty "ohrané" a "již nekompletní"
stavebnice nebudeme odpoledne/večer se slevou prodávat :-)

Hana129

#35
 ;D ;D


Pro nás sobotní zážitky jsou opravdu nepopsatelné!!!
Lidi bylo plno právě všude, od téměř plně vytíženého pendolína.
O situaci v Praze nemluvě, na nádraží plno, fronta na informacích na lístky do metra.
9:11 na zastávce autobusu do Roztok už  fronta dětí, už jsme si mysleli, že se tam snad ani nedostanem  ::).
Naštěstí nás nikdo nehuboval za to, že předbíháme a do muzea se snažíme dostat mezi prvními!

Popsat všechny zážitky ze strany těch co přišli pomoct  snad ani nejde  ;D ;)
a ti co se nezúčastnili a nebyli tam, se podle mne o mnohé ochudili, i když jsme i chvílemi zažívali i perné chvilky.
Své by mohli popovídat třeba  "Jameskovi", kteří nakonec dostali odvahu na chvíli opustit bojiště a pokusili se sehnat kousek jídla v pizzerii i pro ostatní vojáky, bohužel bezúspěšně  :o. Bylo tam plno!!
Naštěstí se  občerstvení pomocníkům  podařilo sehnat muzeu, když už snad taky zažívali chvilku klidu.

Ale mohu říct, že i když si asi lidi museli trpělivě vystát tu frontu,  nadšení z toho, že se tam dostali číšilo  minimálně z 98 % návštěvníků  ;D . Nespokojený dítě se snad nenašlo ani jedno!! Nebo já to aspoň nezaznamenala.  ;D

Jo vlasně jedno se  tam i rozplakalo, malá holčička bez lístku, která  neuměla snad ještě ani pořádně chodit,  maminka ji držela na klíně čekajíc na svoji druhou dcerku ať si dosytosti splní úkoly se zabavila  sbíráním roundu  a ukládání do bedýnky  a já v dobrém mínění, že už toto musí mít dost ji chtěla dát na hraní  větší kostičky a ona se rozplakala.

Začali jsme si to opravdu užívat odpoledne, kdy ten nátřesk skončil a dětem mohlo být umožněno plnit si úkoly do ,,sytosti"  a jak chtějí (na čas- celý) a  třeba i víckrát!!! a dospělí si mohli i v klidu prohlédnout výstavu. 

mirek

#36
Všechny fotografie které jsem 17.dubna v Roztokách nafotil jsem zpracoval do videofilmu včetně videa letiště. Prostě a jednoduše, žádná fotka nebyla vymazána a upravena. Vše je zdokumentováno. U stanu se soutěžícími je vidět rozdíl mezi 9:00 h a pak 11:00 hodin.

Vše, včetně inkriminované fronty u pokladny.

http://www.youtube.com/watch?v=pMmqxNKTpzE

grohl

Díky, Mirku. Krásná podívaná.
Btw, kdopak tam měl Lego RC Dirt Crushera? Nebo mě šálí zrak?

Jamesek

Citace od: grohl kdy 20.04.2010, 14:28:11
Btw, kdopak tam měl Lego RC Dirt Crushera? Nebo mě šálí zrak?
Kolega z práce vzal závoďáka na ukázku ... ;)

Hana129

Fotky jsou skvělý a  auta byly krásný i já je koutkem oka zahlédla na tratích, kluci s auty  u dětí  hodně "bodovali"  za to co jim půjčili  ;) Nádherné jsou fotky s dětmi a  Jameskem u  jezírka!

Konečně mám přehled i o tom co bylo na burze. A chci s zeptat jestli se prodal a kdo prodával ten Taj Mahal, kdybych to věděla, že tam je  a  postavený, bych se tam na tu burzu určitě protlačila.


otaznik

Citace od: Hana129 kdy 22.04.2010, 09:28:40
A chci s zeptat jestli se prodal a kdo prodával ten Taj Mahal, kdybych to věděla, že tam je  a  postavený, bych se tam na tu burzu určitě protlačila.

Petras ho tam měl a prodal ho.

Hana129

Citace od: otaznik kdy 22.04.2010, 11:03:31
Citace od: Hana129 kdy 22.04.2010, 09:28:40
A chci s zeptat jestli se prodal a kdo prodával ten Taj Mahal, kdybych to věděla, že tam je  a  postavený, bych se tam na tu burzu určitě protlačila.

Petras ho tam měl a prodal ho.

A může být prosím prozrazena cena  ;) jestli mě to má mrzet. Jsem si chtěla přivést něco většího co ještě nemám a nakonec jsem si nekoupila nic  :( . Neměl tam někdo i nový  MD 10211.

No snad jsi, tedy nevyprodal ty aspoň všechny vzácné sety se sbírky a nechali mi tam něco ti lidé na příště.  ;)

otaznik

Citace od: Hana129 kdy 23.04.2010, 08:27:06

A může být prosím prozrazena cena  ;) jestli mě to má mrzet. Jsem si chtěla přivést něco většího co ještě nemám a nakonec jsem si nekoupila nic  :( . Neměl tam někdo i nový  MD 10211.

No snad jsi, tedy nevyprodal ty aspoň všechny vzácné sety se sbírky a nechali mi tam něco ti lidé na příště.  ;)
Snad se Petr nebude zlobit, když prozradím, že to prodal v balíku i s monorailem a monorail kolejemi, cenu, pokud chce, ale musí napsat on sám. Ze vzácnějších setů jsem měl snad jen 394 s krabicí a ten jsem prodal.

petras81

Citace od: otaznik kdy 23.04.2010, 20:28:00
Citace od: Hana129 kdy 23.04.2010, 08:27:06

A může být prosím prozrazena cena  ;) jestli mě to má mrzet. Jsem si chtěla přivést něco většího co ještě nemám a nakonec jsem si nekoupila nic  :( . Neměl tam někdo i nový  MD 10211.

No snad jsi, tedy nevyprodal ty aspoň všechny vzácné sety se sbírky a nechali mi tam něco ti lidé na příště.  ;)
Snad se Petr nebude zlobit, když prozradím, že to prodal v balíku i s monorailem a monorail kolejemi, cenu, pokud chce, ale musí napsat on sám. Ze vzácnějších setů jsem měl snad jen 394 s krabicí a ten jsem prodal.

jsem nejak zaspal... no ale zpetne muzu odpovedet... Taj Mahal jsem prodaval tusim za 4990, ale jak pise Otaznik... nakonec byl prodan v setu s monorail sety ... + jeste nejaky space (Blacktroni tusim), takze celkova cena zohlednila kvantitu